Jump to content
GIGN Forum

Paaris Smiekliigi Gadiijumi Iz Cs Dziives!


rieksts
 Share

Recommended Posts

gan jau veel so papildinaasu !!! rakstat saja topikaa arii sawus piedziivojumus cs"aa !!!

1.situacija- * mape de_atctec

*galvenais varonis speelee ct komandaa

* visi ct un t iznemot vinu beigti

*c4 uzstaadiits

* izraadaas sis idiots nezina kaa atmiineet c4

*vina korifans (peec balss izklausiijaas ap 10g vecss) pa mikrafonu

sim maaca atmiineet c4

* bet vins sauda pa c4 leekaa pa to utt

*c4 eksplodee

2.situacija *mape-naw svariigi

*galvenais varonis speelee poh kaadaa komandaa jo naw swariigi!!

*deks normaali speelee, rezultaats normaals, paarbaudiiju vai neciito

un tad prasu vinam vai negrib manaa klanaa

* a sis adbild "kas tas taads" "es nemaaku"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cik smiekliigi... man atkal ir bijis taa, ka pabaa spele rit 10vs9 (karte acteks, es pa teriem) un es raunda saakumaa taisu rashu pa upi uz ct baazi, pa celam uudeeni laikam kaadu paneemu, tad uzskreju pa trepeem un uz tilta 2 paneemu, paareejie ct tuseeja k-kur ap C zonu, tad es no taaluma veel 3 nomiinusoju un mani noshaava, respektiivi paliek 3 ct vs 9 t. taa jau viss buutu forshi, bet tikai notika taa, ka 9 terori nevareeja noshaut 3 ct un beigaas raundu paneema kontras, smiekliigi, ne?

Link to comment
Share on other sites

Vispār tas ir nevis smieklīgi, bet bēdīgi...

Mana smieklīgā situācija: Es mierīg spēlē, neko ļaunu nedomāju, a viens kretīns man jau otro karti prasās klanā, man bišku viņš Zb un saku lai droši nāk klanā (tip tāpat Jedi regots, vismaz izkikos viņu un būs miers). A ko šis nākamā raundā pieliek priekšā nikam Dj.

Nez cik tas liekas smieklīgi, bet es tai momentā gandrīz nenovēlos no krēsla.

Link to comment
Share on other sites

mmm man ir gadijies kkas lidzigs ka erikam - spelejam klanvaaru, pamatigi zaudejam, un kads no pretiniekiem izdoma but smiekligs un uzliek niku [em]AHUJENIJI. spele notika uz cw servera, uz kura stav reg niki no puba, ta ka vins veiksmigi izlidoja ara un vinam vajadzeja kadus 5 raundus, lai saprastu, kas noticis. nu taja bridi mums skaipa konference sakas tada zviegsana, kadu biezhi negadas dzirdet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mmm man ir gadijies kkas lidzigs ka erikam - spelejam klanvaaru, pamatigi zaudejam, un kads no pretiniekiem izdoma but smiekligs un uzliek niku [em]AHUJENIJI. spele notika uz cw servera, uz kura stav reg niki no puba, ta ka vins veiksmigi izlidoja ara un vinam vajadzeja kadus 5 raundus, lai saprastu, kas noticis. nu taja bridi mums skaipa konference sakas tada zviegsana, kadu biezhi negadas dzirdet smile.gif

šitas bija čista forši biggrin.gif normāli iezviedzām biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

vienreiz gadījās man tāda haļava.

mape - de_dust 2

k-kāds pub serveris

es CT

kr4 rashoju pa centru uz T bāzi [ gribēju ar emku nobērt ], bet sanāca tā ka visi T rasho uz A1. nekas cits neatliek ka rashot līdz:) es un 6 terori aizrashojam līdz A, terori uzliek c4, es diemžēl novācu tikai 3, bet tāpat ct vinnēja.

Link to comment
Share on other sites

vienreiz gadījās man tāda haļava.

mape - de_dust 2

k-kāds pub serveris

es CT

kr4 rashoju pa centru uz T bāzi [ gribēju ar emku nobērt ], bet sanāca tā ka visi T rasho uz A1. nekas cits neatliek ka rashot līdz:) es un 6 terori aizrashojam līdz A, terori uzliek c4, es diemžēl novācu tikai 3, bet tāpat ct vinnēja.

ahahahhahahha laugh.gif

Pastaasti veel kaadu atgadiijumu. Shis baigi labs!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...