Jump to content
GIGN Forum

Pele


blade
 Share

Recommended Posts

Tuvakajaa laikaa veelos iegadaaties jaunu peli, vecaa logitech vairs iisti negrib mani iisti pareizi klausiit. Itkaa domaaju par g5 pirkshanu, bet apskatoties i-neta veikalos pie tas izveles iistaa skaidriibaa nenonacu, taapeec atlaushos prasiit jums padomu, kaadas peles ir vispiemerotaakas cs speleeshanai. Cenu robezha - augstaakais ap 50 ls.

Un pie reizes, kaa ir ar cs speleeshanu ar bezvadu peli, nekaadas labas atsauksmes neesmu dzirdeejis, kads vareetu mani nedaudz apskaidrot kapeec.

Tas arii buutu viss, ceru uz atsauciibu, un luudzu savas domas izteikt tikai tiem, kuri saprot par ko runaa.

Link to comment
Share on other sites

Un pie reizes, kaa ir ar cs speleeshanu ar bezvadu peli, nekaadas labas atsauksmes neesmu dzirdeejis, kads vareetu mani nedaudz apskaidrot kapeec.

tapēc ka pa drāti(vadu) vienmēr ir ātrāk un/vai mazāk traucējumu... pat īsti nevar pateikt, bet nu tā ir un tapēc arī nav labu atsauksmju

Link to comment
Share on other sites

lagitech vai maikrasoft!

agraak (tas bija baigi sen), kad tikko nopirku kompi (veco kompi, tagad man ir krutaaks - lawl) liidzi naaca A4Tech bumbinjniece, nu kaadu laiku pret botiem (kameer nebija nets) zipaaju kontru ar to peli, biju jau pieradis, atceries veel kaadu menesi pa online bombiju ar to peli, kad piesleedza netu, tad vienaa jaukaa dienaa izdomaaju, ka jaaiegaadajas kruta pele, domaats dariits - nopirku MX510, saakumaa sajuuta bija taada - shii pele sver tonnu, shai pelei saanos ir pretiigi izliekumi, ar sho peli nevienu nevar noshaut, SHII PELE IR SUUDS! smile.gif

ko es ar to gribeeju teikt - peles ir daudz un labas, tu vari nopirkt G-5, G-3, MX518, Microsoft Intelli 1.0 vai 3.0, domaaju ar visaam var vienliidz labi speleet, bet lai pierastu pie peles paies k-kaads laicinsh, tapeec labaak tomeer ir aiziet liidz veikalam un patureet plaukstaa peliiti vai ir eerti...

domaaju, ja toreiz buutu iznaakusi G-3, kas peec formas atgaadina A4Tech smirdiigo bumbinjnieci 23231x vairaak nekaa MX510, tad noteikti buutu nopircis to peli smile.gif

tu pats ar to peli speleesi un tapeec labaak pastaigaa un pameklee, saliidzini vairaakas peles nevis vienk - "ai, tur viens gign forumaa uzrakstiija, ka taa pele ir baigi krutaa, riit peerku!"

P.S.

kāds prikols pirkt peli pa 50 Ls un vēl kkādus steel pad`us pa 20 ls, tikai lai varētu cs paspēlēt? ja nedarbojies tajā jomā nopietni, piem. LAN turnīri u.c šiti, tad tā ir vnk atkarība

blja, zinaaju, ka kaads pidars shito tekstu iepostos smile.gif zini, pidar, ja tev mamma nedod 50Ls prieksh peles un paliknja, nenoziimee, ka citi nevar par savu naudu pirkt ko grib un kaa gribi. jaadarbojas nopietni - MUAHAHAHA, kapeec cilveeki piem. peerk labaaku mashiinu, tapeec ka vini ir profesionaali autobrauceeji vai vini vienk grib justies labi seezhot forshaa mashiinaa? NEE, VINI VIENK IR ATKARIIGI! muahahaaaaaaaaaa

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

bezvada pele sux.... man ir taads.. taa besii kr4 spele un tad peksni bachas nosezas... hvz ko dariit talak...

protams peerc optisko, un prieks cs'a nevaig uuber pro peli, kaa jau daudzi te saka!! un nekadus suuda steel padus ar neviag

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar to peli ir taa, visulaiku ar defaulto logitech optisko speleeju, tik nesen vinja saka nedaudz gljukot. No samuraya dabuuju mx518 un tagad jau kadu laiku speleeju ar to. Vakar vel pameegjinaaju uzspeleet ar savu veco peli, un nonaacu pie secinaajuma ka ar to vairs nekaada speleeshana iisti laba nesanaaks, tapeec arii taisos pirkt jaunu peli, par ko, un cik daudz naudu tereeju lai paliek manaa zinjaa. Bet par pashu peli, laikam buus vien janjem taa pati g5, cik tos review lasijis esmu esot laba, un ja forma liidziiga mx518 pierast ar buus viegli. Tas arii buutu viss, luudzu LOCK.

P.S. Sorry par to nepareizo sadalju.

Link to comment
Share on other sites

p.s pērc pa 9 ls peli un dzīvo laimīgs, nafig vajag k-kādas ūber peles for gaming? blink.gif

vai nav labaak nopirkt vienu kvalitatiivu peli ar kuru vareesi darboties daudzus gadus, nevis katru gadu pirkt jaunu peli pa 9ls

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...