Jump to content
GIGN Forum

Ty A.k.a Gg


bukuciS
 Share

Recommended Posts

Nu tas brīdis ir pienācis!

Kā jau pamanijāt kopš vasaras neesmu manīts GIGN pubā!

Nu tas brīdis ir pienācis un es saku ardievu visiem jums - adminiem, kas tika sastapti gan virtuālajos cs gaiteņos, gan tos, ko satiku chilli! Saku arī bb tiem, ko nepatiesi nobanoju - vēlu jums beigt chītot! Ko vēl neesmu pateicis.... aaaa

Sapratu, ka statu rr sagrāva visus pierādijumus, ka biju atkarīgs no cs! smile.gif

ok, viss, ko vēlējos pateikt - beidzu cs gaitas!

acc - off! wink.gif

gl 2 gign! smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

nav jau pirmais gadiijums. veel viens veids, kaa celt savu popularitaati uz nenoteiktu laiku. pieljauju, ka lielai daljai ir pilniigi viena alga, vai Tu speelee, vai nespeelee - Tavs leemums. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nav jau pirmais gadiijums. veel viens veids, kaa celt savu popularitaati uz nenoteiktu laiku. pieljauju, ka lielai daljai ir pilniigi viena alga, vai Tu speelee, vai nespeelee - Tavs leemums. wink.gif

gan jau, ka atgrieziisies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nav jau pirmais gadiijums. veel viens veids, kaa celt savu popularitaati uz nenoteiktu laiku. pieljauju, ka lielai daljai ir pilniigi viena alga, vai Tu speelee, vai nespeelee - Tavs leemums.  wink.gif

nu, lai jau puika to raksta. ir tak skaidrs, ka gribas atvadīties no vecajiem cīņas biedriem, pasakot visiem ardievas. tad kāpēc tā nedarīt? ja jau pašam no tā labāks prāts. varbūt taisni kāds iedomāsies - a kur ta tas burkucis palicis? un neviens nezinās atbildi.

un burkuci tiekamies pēc pāris mēnešiem gignā wink.gif

Link to comment
Share on other sites

un burkuci tiekamies pēc pāris mēnešiem gignā wink.gif

Bukuc! attā! Ceru, ka tevi vairs nekad neredzēšu nevienā serverī smile.gif

Nu vienīgais, kur tiksimies būs šeit forumā, bet @ PUB domājams vairs vispār nebūšu redzams! smile.gif

2 Pinky: Man posti & popularitāte godīgi sakot ir pie pakaļas! Bet nu tādam afrošķībacaindomājošamfrīkam tas nav saprotams, jo viss, ko tu zini ir nepilngadīgas, animācijās iesaistītas aziātes! wink.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

bukucei, es zinu ljoti daudz ko, un tas neaprobezhojas tiaki ar anime. neuzskati man par friiku tikai taapeec, ka manas intereses krasi atskjiras no tavaam. domaa aarpus kastes, deels. un ej dirst.

Link to comment
Share on other sites

Atliek piebalsot Pinky -_-. Par maz vinjam uztvert gadiijies shai pasaulee, lai veerteetu objektiivi par lietaam, ko uzzinaajis no 'viena tante teica'(shii pati tante/onkulis ir stagnaaciijaa iesliigusi pensionaare, vai kaa citaadi konservatiiva dzeltenaas preses materiaala kultiveetaaja pagalmaa). Pirms spried par kaut ko, pamatiigi izpeeti ko veelies kritizeet.

Bet vispaariibaa smiekli rauj, par shito atvadu spiegshanu CS'am vai kaa vispaar. Ja ar nerviem viss kaartiibaa, tad CS ir izklaide/atslodze.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...