Jump to content
GIGN Forum

Tiinju Problemas


rusty
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es nevaru .. tur vien bija loti labz kur riskis pirmajaa linka ... tur par to masturbee56anu  smiliez.de_2551.gif  psc veel tagad stibus... skatos ka vajadzees izlasiit visus  XD.gif

mosh iemaacies rakstiit, vai lasiit, bet tas taa- esmu jau pieradis....

un tur visi bija labi violent1.gif

edit:

Mani sauc I. (draugi mani saukā par delfīnu, i i i i i) Gribēju lūgt padomu ko darīt. (man sāk augt spura) (...) Citām meitenēm manā vecumā jau sen ir sākušās mēnešreizes, bet man to nav. Man tek, pareizāk sakot pil tikai kaut kas balts un lipīgs (nu moš bļodu paliec apakšā) Vai tas ir labi vai slikti? Kā pareizi jākopj dzimumorgāni? Lūdzu Lūdzu palīdziet!

Esmu 14 gadus veca tīne. Drīz būs 15. Man ir viena problēma. Man nemaz neaug krūtis kā citām mana vecuma meitenēm arī mēnešreižu man vēl nav bet visām manām draudzenēm tās ir. Vai es nēsmu normāla? (aizmirsu piebilst ka man no pieres ir izaugusi dūre) Lūdzu publicējiet manu vēstuli jo jūsu padoms var noderēt arī citām meitenēm (it īpaši tām ar dūri pierē).

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

es nevaru .. tur vien bija loti labz kur riskis pirmajaa linka ... tur par to masturbee56anu

kas kuram tuvaaks, jeptv smile.gif lol, man pilniigi radaas taada sajuuta, ka tu raksti tikai ar vienu roku, tapeec vietaam ir gramatiski nepareizi uzrakstiit vaardi, teksts taads saraustiits, hmm... ko tu ar otru roku tanii momentaa dari? smile.gif

P.S. neticu, ka dzer teeju!

Link to comment
Share on other sites

mosh iemaacies rakstiit, vai lasiit, bet tas taa- esmu jau pieradis....

un tur visi bija labi violent1.gif

ne parsa.... XD.gif

Mūs ar labāko draudzeni uzskata par idiņām un saka ka mēs esam "uroģinas". Mana mamma saka ka esmu visskaistākā meitene klasē

uroģinas XD.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

kas kuram tuvaaks, jeptv smile.gif lol, man pilniigi radaas taada sajuuta, ka tu raksti tikai ar vienu roku, tapeec vietaam ir gramatiski nepareizi uzrakstiit vaardi, teksts taads saraustiits, hmm... ko tu ar otru roku tanii momentaa dari? smile.gif

P.S. neticu, ka dzer teeju!

50% esmu krievs un tapeec ta sakaak .. esmu pieradis arii rakstiit krieviski utt... un rakstu ar abam rokaam ... XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir divas probleemas ne jau lielas bet luudzu atbildiet. Man tuuliit jaaiet deviitajaa klasee. Es esmu paarguleejusi. Ko teiks ginekologs? (opaa) Ko skola? (ahaa) Ko mamma? (SITIIS) Vai kaads uzzinaas? Es ljoti baidos!

Vot par shis ir vienkaarshi nr1.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...