Jump to content
GIGN Forum

Lagi


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nezinu vai pie vainas ir busteris, bet fps lagi ir parādījušies kopš ir uzlikts busteris. fps nokrītās no 100 uz 30 vai mazāk un ļoti bieži. Visbiežāk tad, kad ieraugu pretinieku. Tur tas stulbākais. Citos serveros viss ir okej, bet GIGN vairs paspēlēt nevaru. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Traffic, welcome, man ir tiesi tas pats, kad es skrienu un man nav prieksa vai kautkur tuvuma neviena pretinieka, viss ir normali, bet kad ieraugu un saaku saut ta uzreiz lagi, psc nesaprotu, vai tie ir lagi manam PC, ai buster, nu visos citos serveros ir noemali, nesenka parinsteleju PC, bet viss velti, nekadas izmainas sad.gif liidz ar to svaki sanak spelet @ GIGN unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Man vnk fps leekaa briiziem 100 - 60. Citur var paspeeleet normaali kad nelekaa.

Un tieshi kad jashaauj tad fps parasti mazaaks paliek.

p.s. maybe jaabuut labaakam pc, lai neleekaatu fps..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

hmm, es domaaju, ka tas tikai man provaidera deelj, bet izradas keksam tas pats. esmu noveerojis pamatiigu lossu izejoshajos datos tieshi spelejot cs - izpauzhas tieshi taa - kad saaku shaut, drausmiigi ielago - aizkavejas pats shaushanas moments (Ar awp vispar neiespejami) un ari turpinot shaut lago. bet nu bustera delj tas nav, laikam saistits ar servera loada problemam. interesanti tikai, kapec dazhiem ta ir bet citiem viss ok, iespejams suksigu provaideru delj.

Link to comment
Share on other sites

es nekad nesmu redzejis kad man loos buutu virs 0. latency 10 - 30. a vnk maybe pamegjinat parinstaleet cs'u un uzlikt cietajam diskam disc defragmenter - paliidz.

Sarunājam tā - Man tagad cietais disks ir noformatēts un pilnībā tukš! Es uzinstalēju cs'u un ja man kaut viens fps lags būs tu man 10Ls? OK OK OKEEEJ!?

Link to comment
Share on other sites

Sarunājam tā - Man tagad cietais disks ir noformatēts un pilnībā tukš! Es uzinstalēju cs'u un ja man kaut viens fps lags būs tu man 10Ls? OK OK OKEEEJ!?

hmmmmm....ne wink.gif

vnk es pateicu man vieniigo zinamo variantu, kas varretu tev/citiem paliidzet.

Link to comment
Share on other sites

Es kkad pec buster uzlikshanas ieejot no nevisai jaudiga IBM laptop`sha jutu manamu atshkjiribu, proti lagoja krietni vairak.

Intereses pec pamegjinaju no 4 dazhadiem (~vienlidz jaudigiem) parastajiem datoriem(2 mdsl, 1kkac teikas vietejais un ven vienu nezinamu pieslegumu netam).

Un rezultata sanaca ta, ka relativi jaudigakais aparats(ar mdsl) ik pa bridim katastrofali reduceja fps(bet tikai gign).Sajuta bij tada ,ka busteris cheko ik pec 10-15 sec. paspelet bija ljoti problematiski. uz parejiem shadu problemu nebija.fps nelekaja un lagu nekadu.Kapec tas viens lagoja nav ne jausmas.

P.S. visi bija svaigi parinstaleti.

Link to comment
Share on other sites

Mans kompis ir jaudiigs, un ir mdsl, respektivi tads pats kaadu Jamaika testeja un uz kura lagoja.

Man lagu nav un viss iet 4ikiniekaa, ar to gribu pateikt, kad netam te pilnigi nekadas daljas nav, viss slepjas datoraa... A kas? Vot labs jautajums.

Link to comment
Share on other sites

Es kkad pec buster uzlikshanas ieejot no nevisai jaudiga IBM laptop`sha jutu manamu atshkjiribu, proti lagoja krietni vairak.

Intereses pec pamegjinaju no 4 dazhadiem (~vienlidz jaudigiem) parastajiem datoriem(2 mdsl, 1kkac teikas vietejais un ven vienu nezinamu pieslegumu netam).

Un rezultata sanaca ta, ka relativi jaudigakais aparats(ar mdsl) ik pa bridim katastrofali reduceja fps(bet tikai gign).Sajuta bij tada ,ka busteris cheko ik pec 10-15 sec. paspelet bija ljoti problematiski. uz parejiem shadu problemu nebija.fps nelekaja un lagu nekadu.Kapec tas viens lagoja nav ne jausmas.

P.S. visi bija svaigi parinstaleti.

ok pirmais labais bugreports pa ilgiem laikiem, paskatishos ko varu dariit un man pat ir aizdoma kas varetu but pie vainas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...