Jump to content
GIGN Forum

Latvia Allstar Cjountjer-strik3 G@m3 ~-~_`:*


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bet protams, ka tev jau nu čista vajadzētu tur būt zaļais tārps.

Nevajag dirst ja?Ja taa uzskati,ka Liepajnieki pavisam nemak spelet,tad esi totals mulkjis!

Jūs jau tikai dēļ lagiem papisīsiet, jo omes piekusīs no pedāļu mīšanas un sāks viss raustīties.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams, ka tev jau nu čista vajadzētu tur būt zaļais tārps.

Nevajag dirst ja?Ja taa uzskati,ka Liepajnieki pavisam nemak spelet,tad esi totals mulkjis!

Jūs jau tikai dēļ lagiem papisīsiet, jo omes piekusīs no pedāļu mīšanas un sāks viss raustīties.

Spoks - Es skatos ka tevii miit neaarsteejams nelabais iekshaa, laikam pat paavests nespees to izdziedeet evil6.gif

Ordinary par to ciininju nemaz nesatraucos, vnk noveeeleeju lai veicas un nelielu domu graudu izteicu, tas taksh nav aizliegts ? smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

bla, man atkal liekas, ka nekas nenotiks smile.gif

P.S. minority, tu emo pedinj, ja tas toch esi tu tanii flashbacka signatures linkaa, jebal - tu kosii zem viena no AFI grupas gitaaristiem, taa kursh liidziigs kkaadam aziaatam smile.gif

apmeeram 16 sec!

fljeshbeka signatures ljinks

P.S.S. bla tu emo p1d1nj smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

minority, tu emo pedinj, ja tas toch esi tu tanii flashbacka signatures linkaa, jebal - tu kosii zem viena no AFI grupas gitaaristiem, taa kursh liidziigs kkaadam aziaatam smile.gif

<3 irl flames. ;***

Hahahahaha.. eloel @ link. Nebiju nemaz pamanijis, ko mans dārgais fb tur ielicis. Laikam jau jājūtas pagodinātam. wub.gif

p.s. - tas džeks ir atbaidošs, tbh

p.p.s. - ja jau nekas nenotiek, varu mierīgi šodien strādāt visu dienu.

p.p.p.s. - MORE FLAM'ZZ FOR MEH PLX

Link to comment
Share on other sites

siLvas Impērijai laikam nesanāk komanda no 10 cilvēkiem sad.gif pārāk daudzi aizbraukuši pasaulē mūsu vārdu nest. Savādāk varētu mēs ar kau ko sabīdīt :egil:

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...