Jump to content
GIGN Forum

Latvia Allstar Cjountjer-strik3 G@m3 ~-~_`:*


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

HA. Paspīdēja foršajā topikā doma par šitādu lietu un tā kā man kautko jautru uzorganizēt patīk - WHY NOT!!

IM ASKING WHY NOT YOU MOTHERFUCKING MOTHERFUCKER FOCKERYFUCKER BITCHES?? WHY NOOOOOT!

GAME OON!!

Uzņemšos liepājnieku tm vadoņa lomu. Spēlēt varošieungribošie liepājnieki. Iesniegt pieteikumus PM veidā pievienojot motivācijas vēstuli un sasniegumu vēsturi.

10 VS 10 !!

Liepājas lajnaps LRL (Labākie Ratu Labotāji)

#1 ExtraOrdinariijzzz

#2 nrkz ei kii ej narkoze thumbsup.gif

#3 lehijs aka hydro aka haidro aka wowadikts aka will work for GT

#4 frzn aka fr0zen aka wowadikts

#5 |2.v_o aka .. xzibits smile.gif

#6 GooD MeN aka aizskartais

#7 PliKaiS aka belly dancer happy.gif

#8 snoobi aka burkaaninsh

#9 Iceboy without aliases

#10 zutis- aka slidenais

#rezerve

*RavenHolm a.k.a DaYz (ar 1992.dz-gadu tu vēl neskaities liepājnieks. Jaunākus par 1990. pamatsastāvā nevelkomējam)

*Kraanelis - uberpro

Sljedušijs posto čalītis, kas uzņemas rīgas tm vadīšanu,novākšanu,savākšanu utt happy.gif

DAVAJ!!! DAVAJ LOPI!!! DAVAAJ!!!! MORTAL KOMBAAAAAAAAAAAAAAAT!

edit: Spēles datums un Serveris kura hltv tribīnes tiks izpārdotas par 15ls gabalā stāvgrūdām piepildīsies tiks publicēts vēlāk. Velkomējam pretimnākšanu no mīļajiem GIGN vadoņiem wink.gifsmile.gifsmile.gif

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu es kaa shii kashkja pamatliceejs vareetu uznjemties riidzinieku komandas kapteinja lomu.

p.s. suutiit savus CV man uz PM

p.p.s. priekshroka tiks dota lielaakajiem Liepaajas niideejiem

Komandas nosaukums: <City boys>

Komandas moto: L for luuzers

Komandas sastaavs:

1. Dr. Pain aka uuberPRO

2. ^Ali^ aka ordinarymustdie

3. Nak3D

4. slowhands aka slowiks

5. bloodlord aka b$%@lord

6. macho

7. EDD aka SHMEDD

8. minOrity aka regular Carebear

9. feelya`

10. test2 (es rezervēju vietu viņam) ? macho

uuberEDIT: man pienaaca apmeeram miljons veestules ar tekstiem par to, ka veelas piedaliities kausaa, par to, ka nav liels skills, bet tomeer veelas, utt. tachu man jums ir jaapazinjo, ka ar to vien nepietiks. kaa jau teicu - veelos dzirdeet iemeslus, kaapeec tik ljoti ieniistat liepaaju. man nevajag skillu, jo mees vinjus iznesiisim ar savu lielo naidu thumbsup.gif

p.s. doGY, tas, ka mums ir makdonalds, bet vinjiem nav, runaa par sliktu mums, nevis liepaajai sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nez nevareetu noorganiizeet kko liidziigu riigas gign cup kur visas riigas rajoni ziemelj, pret latgales priekshpilseeta.. u.c. ceru kad saprataat. confused.gif

tu esi no latgales...

nu jaa tava DOMA MAN PATIIK .. tik jaasaak kko dariit!!!

Link to comment
Share on other sites

nez nevareetu noorganiizeet kko liidziigu riigas gign cup kur visas riigas rajoni ziemelj, pret latgales priekshpilseeta.. u.c. ceru kad saprataat. confused.gif

Sheit ir runa par Rigu vs Liepaju!Starp mashinam vs Zirgiem!Par sveciitem vs DURACELL smile.gif

Jusu Latgalji sheit ir neprichom smile.gif Sheit iet runa starp 2vam dazhadam FRONTEM!Parejie vairs neskaitaas ne pilsetas ne lauki,bet gana kaut kadi vietejie CIEMI smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...