Jump to content
GIGN Forum

Tuss...:d


jonathan
 Share

Recommended Posts

taa kaa redzu, ka diezgan liela noziime shet ir naudai tad gribeetu uztaisiit vienu pasaakumu kur nevajedzeetu ruupeeties par naudu, kjipa uzaucu...biggrin.gif

tikai atrodiet sapraatiigu vietu un iesakiet, mazliet paagri, bet nu vareetu uz juuniju vai juuliju uzmeistarot vinju...jo tad buushu tikai LV, taka gaidu peidaavaajumus vietai...

PS: protams japaskataas vecuma ierobezhojumus....netaisos uznjemyies atbildiibu par kkaadu gaili... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa redzu, ka diezgan liela noziime shet ir naudai tad gribeetu uztaisiit vienu pasaakumu kur nevajedzeetu ruupeeties par naudu, kjipa uzaucu...biggrin.gif

tikai atrodiet sapraatiigu vietu un iesakiet, mazliet paagri, bet nu vareetu uz juuniju vai juuliju uzmeistarot vinju...jo tad buushu tikai LV, taka gaidu peidaavaajumus vietai...

PS: protams japaskataas vecuma ierobezhojumus....netaisos uznjemyies atbildiibu par kkaadu gaili... cool2.gif

cool2.gif

un cik tev pašam?! 11?

Lai nosponsorētu visu gignu , tev vaidzēs pāris tūkstošus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

cool2.gif

un cik tev pašam?!  11?

Lai nosponsorētu visu gignu , tev vaidzēs pāris tūkstošus biggrin.gif

bljed lai uztaisiitu normaalu party nemaz nevajag daudz naudas!!

Galvenais to naudu, kas ir, izteereet lietderiigi nevis uz katru pusi!! dry.gif

Edited by zero
Link to comment
Share on other sites

O! biggrin.gif Tas jau butu eleganti, ka kaads unemtos uz sevi sitadu lielu izdevumu visu laimei! smile.gif Protams - paris reizes pametiis gaisa - pakliegs hip hip uraa un.. aizmirsis! biggrin.gifwink.gif

Da labi - planot tusu uz juniju, neslikti - 6si menesi, lai sagatavotos!

Pavilosta - neslikta vieta! Bet, nu ja reiz tik nopietni, tad nu noteikti tuss uz 2vam 3 dienam, bet tas jau vel realak pavilks uz izmaksu pusi, bet no otra gala skatoties, visi var sakt jau krat naudinu tagad. Uz ieprieksejo tusu bija 30 cilveki, kas sanaca 300Ls, bet beigas izradijas, ka krutai vietai uz nakti vien lielaka dalja sumas aizietu. BTW - vieta bija kruta un leta - mum paveicas! Tas parasti ir viss realakais, kad var tuset pie kada majas! Manai sievai senci dzivo pavilosta - varesim izdemolet vinu maju! TIKAI - tada problema:

autobusa bilete lidz pavilosta pikos 8ls uz abam pusem, vai pat vairaak... sad.gif

Lai nu ka - ko es gribeju teikt ir, ka ja kads (jonathan he he) sponsore 150Ls, tad stabili savaktos vairak par 30 cilvekiem (40) un tas jau ir gandriz ka dzeks katram uzdavina 4Ls, kas ir diezgan sirsnigi! smile.gif

Ir tada vietina - usmas spa.. nu tur ir ZAJEBIS, bet rekinat uz saviem 50Ls diena min (nu, ja gribat ka kungi gulet superigas istabinas un dratet usmas zakjus!)

Jonathan - vai es pareizi saprotu? Vai jau vajag rezervet vietu? biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

taa jau domaaju, ka neiztiksim bez kkaada aaksta kaa MMX violent1.gif

bet ja pa teemu, tad man patikaas Beefy ideja par usmu...tuseets tur ir daudz un ir bijis zajebis... es tikai ceru, ka tu nedomaa "godeljus", jo jaanji tur bija vnk "super" (afraid dzeki sapratiis... rolleyes.gif )

par to summu: ar 300ls nevajadzeetu buut probleemaam, bet veel jau japadomaa par shmigu... biggrin.gif

kjipa beefy, vareetu uzrakstiit biku konkreetaak par to vietu un aptuvenaam izmaksaam tur...

Link to comment
Share on other sites

Es domāju tieši tādēļ varētu liegt pieeju ierasties tur, tādiem dauņiem kā MMX !

Bet tas jau jādomā jonathanam !

P.s es zinu par tavu pieredzi ar godeļiem smile.gif

Jerrico, ja tas ir tavs brālis - es nevis viņu aizstāvētu, bet pamācītu, lai čalis neigūtu forumā reputāciju kā daunis (kautgan tas jau ir noticis sad.gif )

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

taa jau domaaju, ka neiztiksim bez kkaada aaksta kaa MMX violent1.gif

bet ja pa teemu, tad man patikaas Beefy ideja par usmu...tuseets tur ir daudz un ir bijis zajebis... es tikai ceru, ka tu nedomaa "godeljus", jo jaanji tur bija vnk "super" (afraid dzeki sapratiis... rolleyes.gif )

par to summu: ar 300ls nevajadzeetu buut probleemaam, bet veel jau japadomaa par shmigu... biggrin.gif

kjipa beefy, vareetu uzrakstiit biku konkreetaak par to vietu un aptuvenaam izmaksaam tur...

vislabaakais jau buutu kaut kur muusu pusee, teiksim pie juuras! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

taa kaa redzu, ka diezgan liela noziime shet ir naudai tad gribeetu uztaisiit vienu pasaakumu kur nevajedzeetu ruupeeties par naudu, kjipa uzaucu...biggrin.gif

tikai atrodiet sapraatiigu vietu un iesakiet, mazliet paagri, bet nu vareetu uz juuniju vai juuliju uzmeistarot vinju...jo tad buushu tikai LV, taka gaidu peidaavaajumus vietai...

PS: protams japaskataas vecuma ierobezhojumus....netaisos uznjemyies atbildiibu par kkaadu gaili... cool2.gif

Taisīsim gign ikvasaras pasākumu visticamāk, ka augustā (jūnijā točna ne un jūlijā arī diezvai). Datums - kaut kāds 20ais vai padsmitais. Vieta visticamāk būs pie ezera plakanciemā - pie tā paša ezera kur aizpagāšgad gājām no naita mājas. Lai gan vieta vēl nav 4 sho'.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...