Jump to content
GIGN Forum

Kopīgs Banlists


Recommended Posts

Guest priedzza
pilniigi un galiigi garaam! piemeeram ja es gignaa norauhu banu uz 120 minuuteem, tad sanaak ka es newaru newienaa citaa speleet?

piem. sis bija jasaprot kaa majiens ka tu chiito dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām šitāds shitlist ir pēdējais šits.

Tiešām domājat ka gign ziedos kādu DB prekš saviem konkurentiem? Labi tas vēl tā. Bet esat ievērojuši ka arī gign'ieši mēdz kļūdīties.

Iedomājaties šādu situāciju: Tu norāvi banu kādā no tiem 'lielajiem serveriem' bet tu viņus pārliecini ka bans jānoņem bet teiksim GIGN atkal negrib lai banu ņem nost jo varbūt ka kādreiz tu pēc viņu domām čītoji un visdrīzāk tādā gadījumā tu varēsi sēdēt 0/14 serveros un preicāties.

Doma par tiem 'banu noteikumiem' ka nedrīkst banot par lamāšanos u.t.t kā jūs domājat kā jūs tos serverus apturēsiet? Sūdzēsieties mammai? smiliez.de_2428.gif

Un pēdējais - Ja ir viens banlists tad jabūt arī vienādiem banot spējīgajiem un es šaubos vai teiksim GIGN gribētu ka kāds apollo admins plātās ar savu acc kuru te nemaz nav dabūjis.

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām šitāds shitlist ir pēdējais šits.

Tiešām domājat ka gign ziedos kādu DB prekš saviem konkurentiem? Labi tas vēl tā. Bet esat ievērojuši ka arī gign'ieši mēdz kļūdīties.

Iedomājaties šādu situāciju: Tu norāvi banu kādā no tiem 'lielajiem serveriem' bet tu viņus pārliecini ka bans jānoņem bet teiksim GIGN atkal negrib lai banu ņem nost jo varbūt ka kādreiz tu pēc viņu domām čītoji un visdrīzāk tādā gadījumā tu varēsi sēdēt 0/14 serveros un preicāties.

Doma par tiem 'banu noteikumiem' ka nedrīkst banot par lamāšanos u.t.t kā jūs domājat kā jūs tos serverus apturēsiet? Sūdzēsieties mammai? smiliez.de_2428.gif

Un pēdējais - Ja ir viens banlists tad jabūt arī vienādiem banot spējīgajiem un es šaubos vai teiksim GIGN gribētu ka kāds apollo admins plātās ar savu acc kuru te nemaz nav dabūjis.

bet viag lai tajos serveros butu visur demo lai cilveeks vareetu noka4aat un pieraadit ka nav 4iitojis un vis nekas traks nenotiks

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām šitāds shitlist ir pēdējais šits.

Tiešām domājat ka gign ziedos kādu DB prekš saviem konkurentiem? Labi tas vēl tā. Bet esat ievērojuši ka arī gign'ieši mēdz kļūdīties.

Iedomājaties šādu situāciju: Tu norāvi banu kādā no tiem 'lielajiem serveriem' bet tu viņus pārliecini ka bans jānoņem bet teiksim GIGN atkal negrib lai banu ņem nost jo varbūt ka kādreiz tu pēc viņu domām čītoji un visdrīzāk tādā gadījumā tu varēsi sēdēt 0/14 serveros un preicāties.

Doma par tiem 'banu noteikumiem' ka nedrīkst banot par lamāšanos u.t.t kā jūs domājat kā jūs tos serverus apturēsiet? Sūdzēsieties mammai? smiliez.de_2428.gif

Un pēdējais - Ja ir viens banlists tad jabūt arī vienādiem banot spējīgajiem un es šaubos vai teiksim GIGN gribētu ka kāds apollo admins plātās ar savu acc kuru te nemaz nav dabūjis.

Vsp gudri teikts

Link to comment
Share on other sites

Būtu lielsiki, ja gign.lv uztaisītu sql datubāzi kurā glabātos banotās IP un pieeju informācijas nolasīšanai varēt saņemt jebkurš cs serveris, bet atļauju pievienot tikai lielākie serveri (lai kāds gudrītis nenobanotu visu LV)

Ja šo apvienotu ar kādu amxx pluginu, tad tas būtu latvijas čīteru iznīdētājs. Šāds blacklists tiktu papildināts no vairākiem serveriem un tātad tā vietā lai katrā serverī admini mestu ārā vienus un tos pašus ākstus, vienā serverī izbanotais čīteris tiktu iekļauts blacklistē un viņš netiktu nevienā citā serverī kurš lietotu šo pašu datubāzi.

Vai ideja nav lieliska? Es pieminēju gign.lv datubāzi, jo nezinu nevienu citu LV serveri kurš teorētiski varētu glabāt šādu informāciju. Uz macajiem CS serveru turētājiem šādu atbildību nevarētu balstīt, jo viņiem bieži karas serveri utt.

Sasparojieties un mēģiniet pierunāt gign, baltgames vai netgames izveidot šādu publisku blacklisti. Varbūt jāizveido kāda balsošana?

Ko jūs domājat par ko tādu?

P.S. Ja nepieciešama palīdzība sistēmas veidošanā, varu palīdzēt, jo tas nav nemaz tik sarežģīti. rolleyes.gif

tas buutu iespejams tikai tad, ja buutu kaads perfekts antichiits! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tas buutu iespejams tikai tad, ja buutu kaads perfekts antichiits! wink.gif

pIEKRītU!

Savādāk, katram adminam ir kkādi savi uzskati 'kā izskatās' čīteri, un ja tu pēkšņi tiksi nobanots par nekko, tad visa čakarēšanās ar unban... Es domāju, ka adminiem būs zēbē vislaik iet un pārbaudīt, vai tiešām čitojis, vai nē....

Un vispār, tiešām, kādēļ, lai gign palīdzētu konkurentiem, gign pašlaik ir +/- normāla situācija, lai netaisītu tādu sūdu, + LAsot POSTUS atcerējos, ka kāds pirms kādiem mēnešiem bija izveidojis līdzīgu topic....

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz rezumeeshu, pateikshu iisaak visi to ko jau dazhi teica:

Diez vai gign bossi uzticeesies citu serveru adminiem, par kuriem vinjiem(gignieshiem) nav nekaada teikshana.

Te kaads mineeja apollo.. smile.gif esmu lasiijis diezgan daudz ne visai glaimojoshus izteikumus gign forumaa par apollo(neatceros gan vai tieshi worm/macho tos teica). Taadas fraazes kaa "netlames" izsaka diezgan daudz. Vai buutu kaads taads serveris kam gign uzticeetos ? Un pat, ja buutu, vai tas otrs serveris uzticeetos gignam?

imho, tas blacklist radiitu vairaak probleemu nekaa dotu labumu. Kaut vai par to pashu unban.. piemeeram, gign+apollo(tikai piemeers), gign uzliek banu, apollo izdomaa, ka bans bijis nepamatots un nonjem to. Kas notiek? Saakas kashkjeshanaas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...