Jump to content
GIGN Forum

Consoles Krāsa


Recommended Posts

kartejais spameris! KADS TAVAM POSTAM SAKARS AR TOPICU?????

tāds pats kā taviem 2 pēdējiem - nekāds!

par ķeksi runājot, tā shēma ko novilkt tur var izkretinē ar savu transparency, tapēc es paskatijos un pats samainiju krāsas vienkārši ar roku ciparus pārrakstot tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

tāds pats kā taviem 2 pēdējiem - nekāds!

par ķeksi runājot, tā shēma ko novilkt tur var izkretinē ar savu transparency, tapēc es paskatijos un pats samainiju krāsas vienkārši ar roku ciparus pārrakstot tongue.gif

a kuru rindu tu maini? tongue.gif + vai der wb colori piem 000000 vai c0c0c0?

Link to comment
Share on other sites

Guest HopeWaplet

Ev, kur var apmainiīt lai nav tik liels transperents? uzraskti jau editotu ja vari

p.s. kā man būtu jāraksta poga ja es gribetu lai tā poga piekonekt kādam serveri man ir šitā bet neiet

"15"

{

"label" "Conekteties Pie Server"

"command" "connect serveris.lv"

}

}

Vajag kaut kā savādāk?

Link to comment
Share on other sites

tātad tur sistēma tāda: 4 skaitļi(0-2550 katrs), secība RGBA (red green blue alpha), ja gribam mainīt transparency tad kruķijam Alpha skaitli, 0 ir pilnīgi caurspīdīgs un 255 pilnīgi redzama krāsa.

diemžēl hexadecimāl krāsas neder (nu #FF00FF etc.)

skaties kas teikts vai nu tas ir teksta krāsa, vai background vai vēl kaut kas un attiecīgi maini

mana versija ir pa tiešo no oriģināla pārrakstīta, uz melnu/baltu toni ja nu kādam gribas tad lūdzu

TrackerScheme.res

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

thx

tikai pa to Konnekt serverim kaa uztaisīt nezini ko augstāk minēju!?

 ?"10"
    {
?"label" "go wild"
?"command" "engine connect wild.oo.lv"
    }

viņčim nepareizi, jābūt engine,

Edited by naziic
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

esmu pamaniijis kad photoshopa liek kraasu tad tur kur izveelas to krasu apaksa labaja sana tam logam ir tas tjipa tas kods kas parada kada kraasa liidz ar to vari meginat protams ja tev ir photoshop laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

labrīt! visur ar kompjiem saistītās lietās izmanto RGB krāsu sistēmu (nu arī HEXDECIMAL(#000000) un HSL (Hue Sat Lum), bet tas tā)

visur - paintā, photošopā un citur ir iespējams ierakstīt vērtības katrai krāsai un redzēs kā izskatās!

ja nu kādam vajag proga ar ko var krāsas pickot no ekrāna un arī dabūt visa veida krāsu vērtības

nadger.zip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...