Jump to content
GIGN Forum

Bloodlord & Gemarojs


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

kr4 speeleejam d2! esmu tjomkaa! paliekam 2 baazee c4 skrienu uz baazi no B spota puses kr4 paraadas uzraksts caur tsay no gemerojas puses kk rupsh un kk krisa kjipa un slepo dafiga! patom aizrashoju panjemu c4 skrienu likt bumbu! veel kk tur uz maniim caur tsay muld! uzliek c4 sargaaju! uzliek gag sakumaa blood par to kad lamaajos mazliet piekriitu par gag, bet lamaajos par to kad misiju pildu un slap un lamaajaas uz mani un nepatiesi apvaino neatbilstoshai situaacijai! saaku jau shaudiities ar peedeejo ct shas noshaushu vinju srazu paraadas shis briinums! Gag hotj buutu atstaajis un tik bargu ban jau to4 neliek par shitaadu Sh**.

p.s. http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...06-de_dust2.zip

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Lunatic's <bloodlord>

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 4uWiS

BAN] Iemesls banam: zavali jebalo loh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 40 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 11 stundam 6 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :Tev ir banaans, vairak informacija

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

kr4 speeleejam d2! esmu tjomkaa! paliekam 2 baazee c4 skrienu uz baazi no B spota puses kr4 paraadas uzraksts caur tsay no gemerojas puses kk rupsh un kk krisa kjipa un slepo dafiga! patom aizrashoju panjemu c4 skrienu likt bumbu! veel kk tur uz maniim caur tsay muld! uzliek c4 sargaaju! uzliek gag sakumaa blood par to kad lamaajos mazliet piekriitu par gag, bet lamaajos par to kad misiju pildu un slap un lamaajaas uz mani un nepatiesi apvaino neatbilstoshai situaacijai! saaku jau shaudiities ar peedeejo ct shas noshaushu vinju srazu paraadas shis briinums! Gag hotj buutu atstaajis un tik bargu ban jau to4 neliek par shitaadu Sh**.

p.s. kad buus demka iemo4iishu.

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: Lunatic's <bloodlord>

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 4uWiS

BAN] Iemesls banam: zavali jebalo loh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 40 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 0 dienam 11 stundam 6 minutem 0 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

Kicked :Tev ir banaans, vairak informacija

Tava atsaldētā balss, nemitīgā vajadzība aizdirst mikrofonu un diurētiskais niks pie cita iznākuma novest nevar.

Link to comment
Share on other sites

labi te ir jasna! lai players ir zurka un hvz kas runa iet par tieshu! momentu! iisteniibaa es esmu tas kursh kk saka rush tur b a vai kk planu unrealo izdomaa... bet zurka 4ista neesu biezhi! kr4 jasna visi viens otram draugi! druzba,, kr4 sit topiku ciet! naw man pat milimetra izdeviibas savu taisniibu sheit panaakt..

lamaaties es saku taadeelj tieshi kad! gemarojs saak vnk slepot mani kad es ar nazi skrienu peec cee4 un mani slepo un lamaa! kr4 laiks padaudz!

pastaas demku un tad komentee kas nau bijushi. Gl

hotj gago ja lamaajos pa mikrofoni. voice enable 0 vai kaa tur bija arii pastaav..

blood kas vispaar teica kad uz tewi lamaajos es lamaajos uz to kas mani sleepoja un kk tur tsay lamaajaas, nodirsa... confused.gif

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

"kr4" COUNT EXCEEDED! RESTART YOUR BIOLOGICAL PROCESSORS, POSSIBLE MALWARE DETEKETETED!

Dārgo 4uWiSi, es katru mīļu reizi, kad redzu tevi serverī (biežāk - dzirdu) lieku voice_enable 0. A tu iedomājies par tiem cilvēkiem, kuri nezin par šādu variantu, vai arī kuri grib dzirdēt kādu, kam ir ko teikt? Elles mokas un sasvīdušas rokas!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...