Jump to content
GIGN Forum

Smeeki


Wirus
 Share

Recommended Posts

Aptauja

Cik dienaa juus izmeekeejat? smiliez.de_2469.gif

cik ilgi jau smeekeejat? smiliez.de_2469.gif

kaadu marku juus smeekeejat? smiliez.de_2469.gif

no cik gadiem jau piipeejat? smiliez.de_2469.gif

Un luudzu neko citu nerakstat!!!

paaris meneshus atpakalj smekeeju smile.gif (atmetu , nav labi cenas augstas kljuus nakoshgad cigas maksaas paari 2 LS) (LM LIGHT ,MALBORO)

2 gadus smokoyu

Link to comment
Share on other sites

Aptauja

Cik dienaa juus izmeekeejat? smiliez.de_2469.gif

cik ilgi jau smeekeejat? smiliez.de_2469.gif

kaadu marku juus smeekeejat? smiliez.de_2469.gif

no cik gadiem jau piipeejat? smiliez.de_2469.gif

Un luudzu neko citu nerakstat!!!

Tikai piektdienu vakaros un tad kaadas 3/4 no pacinjas jo sanaak izdaliit citiem 1/4.

Un taa ir jau kaadus 3 gadus ar paartraukumiem smile.gif . Un piipeju kaa kuro reizi ko.

EDIT: Man ir 15.

Edited by bikl
Link to comment
Share on other sites

kaadu puspacinju , atkariibaa , ko peec skolas daru... brivdienaas vairaak

Nu jau buus 2arpus gadi

Smeekjeeju bruuno barclay , kas tagad , diemzheel , ir pagaajis zem nozhelojuma nosaukuma KENT , bet nu , kas cits atliek - japipe tas pats

Pipeju no 14 , saku jo gribeeju buut stiliigs confused.gif , pec tam pieradu , bet tagad jau gribas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu izpīpēju no pusotras līdz divām paciņām zaban.gif Pīpēju es zelta Marlboro. Kad sāku nemaz neatceros. Tagad ar nākošo gadu akcīzes nodokli palielinās,tātad cigaretēm būs kosmiskas cenas upset.gif ,blin novēliet man veiksmi mēģināšu atmest.

Edited by preem
Link to comment
Share on other sites

Pa dienu izpīpēju no pusotras līdz divām paciņām zaban.gif Pīpēju es zelta Marlboro. Kad sāku nemaz neatceros. Tagad ar nākošo gadu akcīzes nodokli palielinās,blin novēliet man veiksmi mēģināšu atmest.

Novēlu veiksmi.. smiliez.de_2428.gif

Es : Nepīpeju!

Link to comment
Share on other sites

nikotīns izraisa fizioloģisku un psiholoģisku atkarību (gan pats gribi, gan organismam vajag)

izpīpēju ~pus paciņu dienā, Chesterfield sarkano. tā kārtīgi pīpēt sāku 8 klasē, kad fūcis uzķēra un atļāva biggrin.gif tb jau 8 gadus. 21.5

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...