Jump to content
GIGN Forum

NĀvi Nigeriem!


Traffic
 Share

Recommended Posts

Kr4 man jau tas nigers ir tā atbesījis. Viņš zvana katru rītnu no 6-7, kad es vēl guļu un vēl dienas laikā. Es ar mobilo numurus bloķēt nevaru. Varbūt ir kāds cits veids, kā nobloķēt nr? PLS HELP upset.gif

Laipni paskaidro viņam ka tu guli tik agri no rīta. Pārsteigti apvaicājies kopš kura laika viņa rasei ir atļauja lietot mobilos telefonus un kā viņš iemācījās tādu lietot? Nodod, ka tu viņam uzrīdīsi kukurūzas plantācijas pārvaldnieku, ka viņš vēl izdomās traucēt tavu aristokrātisko miegu un noteikti piedraudi ar spaidu darbiem.

Link to comment
Share on other sites

Laipni paskaidro viņam ka tu guli tik agri no rīta. Pārsteigti apvaicājies kopš kura laika viņa rasei ir atļauja lietot mobilos telefonus un kā viņš iemācījās tādu lietot? Nodod, ka tu viņam uzrīdīsi kukurūzas plantācijas pārvaldnieku, ka viņš vēl izdomās traucēt tavu aristokrātisko miegu un noteikti piedraudi ar spaidu darbiem.

~pusi nesapratu, nezinu ne kas ir spaidi, vai kas tur, bet paņirgāties par viņu varētu laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

~pusi nesapratu, nezinu ne kas ir spaidi, vai kas tur, bet paņirgāties par viņu varētu  laugh.gif

Ach mein Got!

p.s. vispaar veelejos paintereseeties vai tas bruuniitis tev zvana katru riitu, tev uz skolu nav jaaiet?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Ach mein Got!

p.s. vispaar veelejos paintereseeties vai tas bruuniitis tev zvana katru riitu, tev uz skolu nav jaaiet?

Nu zināšu, kas ir spaidu darbi, thx. tongue.gif Viņš man zvana katru rītu, un skola man sākas 9:00+ vēl tas, ka ir tuvu. Tākā no rītā var ilgāk pagulēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu to4 kāds negrib ar viņu parūnāt pilnīgi pa velti? Uzliktu lai pāradresē zvanu uz kādu citu, kas grib smile.gif Šodien jau atkal zvanīja. Kaut vai pm atsūtīt, lai nav jāpublicē savs nr, kas negrib. Tiem kam ir lmt piezvani man būs labi varēs ka4āt klāt papildus minūtes smile.gif Ar viņu var ļooooti ilgi runāt. Sākumā jāpierod pie akcenta. Cum on man viņš da kaklam jau laugh.gif Varbūt arī sanāktu kkādi smieklīgi momenti. Es jau nepārzinu visu angļu valodu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...