Jump to content
GIGN Forum

Pro


bott3
 Share

Recommended Posts

Labdien. Es nezinu cik daudz vaig cs speleet lai kļutu par pro bet mans sapnis ir kļut tad ka macho, worm, odinsh vai dr.pain bet es cenšos savu sapni piepildīt varbut macho, worm, odinsh vai dr.pain var man sniegt kadu ieteikumus vai padomus ka kļut par pro varbut ir kada apmaciba?

Edited by bott3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

smile.gif No vienas puses šis topiks ir smieklīgs, bet no otras puses nebūt neesi vienīgais, kas tā domā, tikai citi to nesaka.

Redzi, mēs neviens neesam PRO. Ar PRO apzīmē profesionālu spēlētāju, tb tādu, kas ar to pelna naudu. Latvijā tādu vispār īsti nav un neizskatās ka kaut kad drīzumā būs, jo te nekādu naudu ar to nenopelnīsi. Vienīgais PRO no Latvijas ir sīkā, resnā dille mAn, kurš spēlē amerikā un varbūt tagad ir kļuvis nedaudz pieaugušāks un gudrāks.

Bet ja tu gribi sākt labāk spēlēt, tad viss kas tev ir jādara - jāspēlē. Paskaties kaut kādas demkas, kā spēlētāji pārvietojas, kur tēmē, kā šauj, kur cauršauj utt. un mēģini kaut ko līdzīgu. Varbūt varētu ieteikt apgrozīties gather.cs un mēģināt sarunāt kādu gatheru, bet lielākoties viņi smird. Es pa kādiem 3 gadiem no 100 gatheriem kādus 5 normālus esmu izspēlējis. Tā ka labāk atrodi sev komandu un spēlē kopā ar to.

Man gan nez kāpēc liekas, ka tu ar to Pro vairāk apzīmē popularitāti. Tur nu gan es tev neko ieteikt nevaru, esi tāds kāds tu esi un tad jau redzēs kas sanāks.

Bet vispareizākā morāle ir - aizmirsti par to ka no tevis sanāks baigākais CS playeris, jo tā nebūs. Pat ja tu centīsies 24/7, neiesi uz skolu utt, kas notiks? Ok, MOŠ tu iekļūsi Latvijas labākajā komandā un tālāk ko? Naudu ar to tāpat nenopelnīsi. Daudz labāka dzīve būs tev, ja klausīsi vecākus un labi mācīsies. Ja tu nesapratīsi, ka to vajag darīt tagad, tad vēlāk nožēlosi. Tas arī viss.

p.s.

protams mēs esam uuberPRO smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif No vienas puses šis topiks ir smieklīgs, bet no otras puses nebūt neesi vienīgais, kas tā domā, tikai citi to nesaka.

Redzi, mēs neviens neesam PRO. Ar PRO apzīmē profesionālu spēlētāju, tb tādu, kas ar to pelna naudu. Latvijā tādu vispār īsti nav un neizskatās ka kaut kad drīzumā būs, jo te nekādu naudu ar to nenopelnīsi. Vienīgais PRO no Latvijas ir sīkā, resnā dille mAn, kurš spēlē amerikā un varbūt tagad ir kļuvis nedaudz pieaugušāks un gudrāks.

Bet ja tu gribi sākt labāk spēlēt, tad viss kas tev ir jādara - jāspēlē. Paskaties kaut kādas demkas, kā spēlētāji pārvietojas, kur tēmē, kā šauj, kur cauršauj utt. un mēģini kaut ko līdzīgu. Varbūt varētu ieteikt apgrozīties gather.cs un mēģināt sarunāt kādu gatheru, bet lielākoties viņi smird. Es pa kādiem 3 gadiem no 100 gatheriem kādus 5 normālus esmu izspēlējis. Tā ka labāk atrodi savu komandu un spēlē kopā ar to.

Man gan nez kāpēc liekas, ka tu ar to Pro vairāk apzīmē popularitāti. Tur nu gan es tev neko ieteikt nevaru, esi tāds kāds tu esi un tad jau redzēs kas sanāks.

Bet vispareizākā morāle ir - aizmirsti par to ka no tevis sanāks baigākais CS playeris, jo tā nebūs. Pat ja tu centīsies 24/7, neiesi uz skolu utt, kas notiks? Ok, MOŠ tu iekļūsi Latvijas labākajā komandā un tālāk ko? Naudu ar to tāpat nenopelnīsi. Daudz labāka dzīve būs tev, ja klausīsi vecākus un labi mācīsies. Ja tu nesapratīsi, ka to vajag darīt tagad, tad vēlāk nožēlosi. Tas arī viss.

p.s.

protams mēs esam uuberPRO smile.gif

es ja cenšos spēlet cik varu un macīties vel vairak. saka4ašu pilnu datoru ar demkam un tad jau redzēs. un ir problēma ar to komandu , ka redzi mani nevienam nevaig esmu ka neglitais pīlēns confused.gif aa gribeju pajautat cik ilgi tu jau spēlē cs macho?

Edited by bott3
Link to comment
Share on other sites

Es tā nedomāju, jo CS spēlēju tikai kad nav ko darīt (un kad Busteris iet biggrin.gif )

Bet tas nu tā  wink.gif

Es domāju par mazulīšiem u.c. wannabe pro, kas spamo savus serverus visur kur var, raksta daudz "w" burtus un instalē borland delphi bez mazākās nojēgas, ko ar viņu darīt, domājot ka tur būs poga "h4xx dat shit!" un viss notiks.

un kadas tas butu?

nu es nez, pietiekoši interesantam un gudram, lai kāds gribētu tev pievienoties. Labāk gan jau būtu sameklēt kaut kādu komandu, tagad jau daudzas tādas. Uzraksti enio.irc.lv /list cs un izvēlies.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu jau vari veidot savu komandu, tikai tur vajag pāris labas īpašības smile.gif

p.s.

ble, vai tik neapritēs 6ais gads... parēķināsim... enik benik.... hmm. oo toč, 6 gadi smile.gif

svetās zeķes un marija daudz gan tad kad tu saki speleet es vel nemaz nezinaju kas ir dators biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

svetās zeķes un marija daudz gan tad kad tu saki speleet es vel nemaz nezinaju kas ir dators biggrin.gif

jo tu esi siiks, pakalaa liideejs

vieniigais ko varu ieteikt lai tu speletu labak

1. neidomajies ka esi kruts

2. uztver mieriigi ja vairaakas reizes pec kartas tevi novaac

3. atrodi labu res un sensitivity (ja nezini kas tas ir aizej pakaries tuvakaja priedee)

4. Beidz spamot, tas tikai nomelno tavu reputaciju smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

svetās zeķes un marija daudz gan tad kad tu saki speleet es vel nemaz nezinaju kas ir dators biggrin.gif

LOL es gan zinu kas ir dators kopš 6 gadu vecuma, bet pats sāku ar šamiem aktīvi darboties no 12 gadu vecuma.

6 gadu vecumā mācēju tikai Warcraft 2 kapāt pie drauga uz 486tā kompīša biggrin.gif

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

jo tu esi siiks, pakalaa liideejs

vieniigais ko varu ieteikt lai tu speletu labak

1. neidomajies ka esi kruts

2. uztver mieriigi ja vairaakas reizes pec kartas tevi novaac

3. atrodi labu res un sensitivity (ja nezini kas tas ir aizej pakaries tuvakaja priedee)

4. Beidz spamot, tas tikai nomelno tavu reputaciju smiliez.de_2428.gif

Atradies padomdevējs. Paskaties uz savu 80% warn līmeni un pirms "visgudri" pamāci citus varbūt pats ņem vērā, ko tev saka moderatori? smiliez.de_2428.gif

ironiski ir tas, ka tu iesaki nespamot, lai gan pašam kādas 5as vārnas ir par spamošanu. nerd.gif

Link to comment
Share on other sites

Labdien. Es nezinu cik daudz vaig cs speleet lai kļutu par pro bet mans sapnis ir kļut tad ka macho, worm, odinsh vai dr.pain bet es cenšos savu sapni piepildīt varbut macho, worm, odinsh vai dr.pain var man sniegt kadu ieteikumus vai padomus ka kļut par pro varbut ir kada apmaciba?

Lai sniegtu izsmeljoshu atbildi uz sho jautaajumu, vispirms man vajag noskaidrot, ko tu saproti ar jeedzienu "pro" ?

Link to comment
Share on other sites

Atradies padomdevējs. Paskaties uz savu 80% warn līmeni un pirms "visgudri" pamāci citus varbūt pats ņem vērā, ko tev saka moderatori? smiliez.de_2428.gif

ironiski ir tas, ka tu iesaki nespamot, lai gan pašam kādas 5as vārnas ir par spamošanu. nerd.gif

nnjjaaa taas waarnas ir par stulbaam lietaam

turklaat es nespamoju, vienreiz nezinu kapeec

iznaaca noreklameet serveri publiskaja forumaa

nevis pie reklaamas !

vel nejedziigi itka par spamosanu bet es nespamoju!!!!

nor3k vispar nezinu par ko waarnas iedeva!

Link to comment
Share on other sites

man jau liekas, ka ja mAn's nebuutu aizbraucis uz USA tad tepat kaut kaadaa vieteejaa komandaa veel jo projaam suukaatu ledu, taa ka vinju nevar skaitiit biggrin.gif ar to bija domaats, ka lv nav pro speeleetaaju. otrs - rez un sens nav nekaadas noziimes - kas 1nam labs, otram pakaljaa pilnigaa. un ja nu tu tieshaam gribi pacelt skillu un pa chempjiem vazaaties (tas protams ir beztolks), tad nespeelee pub vismaz liidz taadam momentam, kad tas notiek relaksaacijai. speelee gatherus, 2x2, tagad ar to vispaar nav probleemu.

P.S es arii gribu buut kaa macho !!! (man tagad ir +10 ?)

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

Real Pro maina kontroles no defaultiem uz savām thumbsup.gif

Parcik esmu t3h 1337PRO es labāk zinu... es lietoju E lai defjūzotu. Vaira arī to dara ar E cool2.gif

Labi mans jautājiens.(parcik te tāds "Kā kļūt par PRO" topiks)

Kā var izpildīt to foršo mazo lecieniņu. Nu tipa kad no stūra izlec ar to mazo lecieniņu un uzreiz ar awp izšauj, un trāpa mērķi, nevis kkur ārpus horizonta.

tipa izskatās kautkas līdzīgs +duck. Tas ir +duck vai arī kautkas cits?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...