Jump to content
GIGN Forum

Pro


bott3
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Laikam nebuusi manu domu sapratis... Wang^Shep ir viens no tiem kas tomeeer ir nopelniijis kkadu naudu ar cs , protams neko dizhu bet ir smile.gif

edit: Es to pashu ko who.me saka , ja spele tad spele normali , kad iet tad iet , kad neiet tad nav ko smile.gif

btw - tiko pamaniiju ka busteris visu nakti bija atstaats iesleegts biggrin.gif

Kādu naudu aita ar Counter - Strike 1.6 spēlēšanu ir nopelnījis? laugh.gif

Vienīgi, reto reizi uzvarot kāda lan turnīra, par godalgotu vietu viņš ir saņemis naudas balvu, ko es nu nepavisam nesauktu par "naudas pelnīšanu".

Link to comment
Share on other sites

Spele kaadu pus gadu botu pubos, csdm, pectam ej uz kadu skilotaaku pubu.. kipaa kaa gign (nu man neliekas kad lv ir skiloti pubi, bet lainu paliek..) pectam spele gatherus bezjedzigos mixus.. (lidz tu sapratisi, kad tas ir galigi garaam tikai nervu bojaasana) un tad atrodi labu team .

Link to comment
Share on other sites

Spele kaadu pus gadu botu pubos, csdm, pectam ej uz kadu skilotaaku pubu.. kipaa kaa gign (nu man neliekas kad lv ir skiloti pubi, bet lainu paliek..) pectam spele gatherus bezjedzigos mixus.. (lidz tu sapratisi, kad tas ir galigi garaam tikai nervu bojaasana) un tad atrodi labu team .

Lai arī cik tas būtu ironiski, bet tieši Latvijā publiskie Counter - Strike 1.6 serveri ir ar ļoti augstu līmeni, jeb taa teikt skilloti, varbūt ne inviduālajā cilvēka spēlēšanas prasmē, bet kā komandas spēle, Latvijas publiskie serveri ir ļoti labi un augstu attīstījušies.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Spele kaadu pus gadu botu pubos, csdm, pectam ej uz kadu skilotaaku pubu.. kipaa kaa gign (nu man neliekas kad lv ir skiloti pubi, bet lainu paliek..) pectam spele gatherus bezjedzigos mixus.. (lidz tu sapratisi, kad tas ir galigi garaam tikai nervu bojaasana) un tad atrodi labu team .

Nu gluzhi neteiktu, kad nav skilloti, ir ir normaali pubi. Gign ir sanaakushas forshas komandu sadarbiibas, atceros, kad dd2 kaa T ir gadijies, kad ct nevienu uzvaru neizrauj, un tikai teamwork to panaaca.

Varbuut es to skillu nepareizi saproti, bet pub skill neceljas no taa, kad tur ir daudz uber playeri, kas pashi kaut ko veido, bet gan videja limenja playeri, kas uz 20 min izveido komandu, kas iznes Ct taa ka prieks thumbsup.gif

Protams atrodaas cilveki, kas uzliek miiksto uz sho visu un labaak iefrago, bet tas ir cits staasts... 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir pilnīgi tā pat. Atnākot no skolas varu pat nemēģināt iet csā, jo zinu, ka ar peli kustēšos kā totāls bots. Taču vakarā ir pavisam cita spēle.

Bott es tev ieteiktu spēles laikā dzert daudz kolas. Man palīdz, fragi paši nāk pie manis. 4.gif1d71.jpg

to4 man ari ar peli problemas pirkstus nejutu

Link to comment
Share on other sites

Neatņemama sastāvdaļa no procesa, lai tu kļūtu par PRO, ir mans autogrāfs. Visiem PRO tāds ir pie sienas rāmītī. Tagad tev atliek tikai izdomāt, kā to dabūt, un tad jau tev visas durvis būs vaļā.

paraksties Painta un atsuti man es print un iekarinašu ķēdē un blingbling gatavs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...