Jump to content
GIGN Forum

Zales Pret Smekeshanu!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaut kaa nespeeju atrast normaalu iemeslu, lai atmestu! un vispaar, ja es atmestu piipeeshanu, kas pabarotu manu veeziiti?

Vai tad esi jau tik taalu? blink.gif

P.s. Jautajums bija bez zacipkas!Es Tev pajautāju vai tavs plaušu vēzis ir tik tālu jau tavā vecumā attīstījies ,"kuru pieņemu,ka esi ap ~20",ka nava vairs atpakaļ ceļa!Jo tadā gadījumā,Tu būtu pirmais gadījums,šajā jaunības vecumā,KO ES būtu dzirdējis!

P.s.s. Es vārdu:"LOHS" neraxtiju,bet speciāli Tev nelietošu vairs šo smaidiņu,lai nerastos parpratumi!

P.s.s.s. Es bioloģijas stundās ieprieksh nebiju, no tiem citigajiem skolniekiem,bet par parazitu rashanos simbiozes laika,gana sho to atceros!

P.s.s.s.s. Es domāju ka izteicos Tev saprotamā valodā!Bet ja tomer,kas nava skaidrs,raxti PM... thumbsup.gif

P.s.s.s.s.s. Lietoju EDIT pogu,lai TEV neienaktu prātā manu postu uzskatīt,par SPAMU!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vai tad esi jau tik taalu? smiliez.de_2428.gif

interesanti, ko tu ar sho postu veeleejies pateikt?

1ais variants:

Vai tad esi jau tik taalu? Es esmu lohs

Jaa, bet mees dziivojam simbiozee

p.s. to, ka esi lohs, zinaaju

2ais variants:

Vai tad esi jau tik taalu? Tu esi lohs

Jaa, bet mees dziivojam simbiozee!

1kaart, argumentee savu pateikto

2kaart, vai tu gribeeji teikt, ka visi, kam ir veezis, ir lohi (ja jaa, tad pieraadi), vai arii es esmu lohs, jo runaaju par to, ka man ir veezis!

p.s. Ja nu nemaaceesi paskaidrot, ko tu iisti gribeeji teikt, tad vareesi iet briivdienaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

P.s.s.s. Es bioloģijas stundās ieprieksh nebiju, no tiem citigajiem skolniekiem,bet par parazitu rashanos simbiozes laika,gana sho to atceros!

jaa, izskataas, ka biologjijaa tev tieshaam bija svariigaakas lietas daraamas par klausiishanos skolotaaja runaas

aber video uzsita veelmi aiziet iedziit veel vienu zaarka naglu

p.s. rottens iespaarda

Link to comment
Share on other sites

p.s. Ja nu nemaaceesi paskaidrot, ko tu iisti gribeeji teikt, tad vareesi iet briivdienaas thumbsup.gif

lol, čalis vienkārši tev gribēja uzbraukt. Ko tur daudz paskaidrot. Tevi pašu vajadzētu atvaļināt par tik vienkāršu lietu nesaprašanu smile.gif

bet tas teksts iespārda... parazītu rašanos simbiozes laikā laugh.gif Pats saproti ko uzrakstīji?

un ir nevis p.s.s.s. bet p.p.p.s. jo ir nevis pēc raksta raksta raksta raksta, bet pēc pēc pēc pēc raksta smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, čalis vienkārši tev gribēja uzbraukt. Ko tur daudz paskaidrot. Tevi pašu vajadzētu atvaļināt par tik vienkāršu lietu nesaprašanu smile.gif

vai arii es ljaavu dzhekam atbildeet par saviem vaardiem un izdomaat kaadu sakariigu skaidrojumu! taa vietaa vinjsh pamainiija tekstu - man kaa vienmeer taisniiba

Link to comment
Share on other sites

Ļāvi atbildēt par vārdiem. Cik cēli! laugh.gif Tas nekas ka piedraudēji ar atvaļinājumu un viņš tā samīzās, ka sāka kaut ko rakstīt par parazītiem simbiozes laikā 4.gif

nu taksh jaavar paskaidrot sevis saciitais! es saprotu, ka tev shkjiet tikai normaali, ka tevi nosauc par lohu, bet man tas tomeer sirsninjaa iekjeraas, taapeec veelos dzirdeet argumentus, ja mani sauc par lohu (iznjemot, ja argumenti ir kulaki un zaabaki). Tieshi taapeec es veeleejos, lai puisis paskaidro, kaapeec vinjapraat esmu lohs - piedraudeeju taadeelj, lai vinjsh to arii izdariitu!

Link to comment
Share on other sites

smailijs smiliez.de_2428.gif nenozīmē obligāti "tu esi lohs". Tas tikpat labi vienkārši var raksturot situāciju - "losiska situācija". Skaidrs kā diena, ka džeks tak neko konkrētu ar to nedomāja, kur nu vēl gribēja tev uzbraukt smile.gif Tāpēc viņam arī nebija ko skaidrot un radās parazīti simbiozes laikā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

deelj piipeeshanas un cigareshu apsprieshanas Topikaa saaksies veel banaanu daliishana kad kaads kk paarprata. kamoon. blink.gif

zaales pret kuriishanu ir ljoti vnk nepiipee un kad dzer neuzturies pie cilveekiem kas piipee, jo kad cilveeks ir dzeerumaa ljoti viegli pielauzams vai pat pietiek ar cigaretes piedaavaajumu! cik reizes ir jau pieraadiijies... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es Dr.Pain Tev pajautāju,tu atbildeji,lai gana parpati! Ok par tiem p.p.p.s iegaumēšu!Bet vai tas ko mainīs dziļi šaubos!Galvenais,ka jēga skaidra un viss!Vopshem TOPIC LOCK lūdzu! Nesamīzos,bet vnk. negribas nekādu zupu strebt!

P.s.TENCINU macho rīcību,izvērtējot visu NEITRĀLI! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...