Jump to content
GIGN Forum

Blood 2


DuH
 Share

Recommended Posts

ja kāds atceras, sen sen vēl pirms hl bija tāds labs horror-shuuteris blood. tad nu bija iznaacis arii blood 2. man tas pat bija, bet tajos laikos uz p1-133 man viš diez ko negāja. Ja nu kādam ir Blood2 aizķēries - ja nav grūti - padalieties

vēl ir interese iegūt savā īpašumā spēļuku Imperial city. Veco, DOS'enieku. Ejošu, bez gļukiem, jo atceros, ka man bija uz diska, bet sakarā ar diska skrāpējumiem pēc pirmo pāris h paiešanas lidoja geims ārā. pateicos

Link to comment
Share on other sites

ja kāds atceras, sen sen vēl pirms hl bija tāds labs horror-shuuteris blood. tad nu bija iznaacis arii blood 2. man tas pat bija, bet tajos laikos uz p1-133 man viš diez ko negāja. Ja nu kādam ir Blood2 aizķēries - ja nav grūti - padalieties

vēl ir interese iegūt savā īpašumā spēļuku Imperial city. Veco, DOS'enieku. Ejošu, bez gļukiem, jo atceros, ka man bija uz diska, bet sakarā ar diska skrāpējumiem pēc pirmo pāris h paiešanas lidoja geims ārā. pateicos

oii - vecie geimi! smile.gif bija tada laba, kur vajadzeja slimnicu buvet un no tas pasas serijas, kur pilsetu vaajdzeja buvet - tada loti acim tikama! biggrin.gif bet es pat nosaukumu vairs neatceros. Slimnica bija ta, ka ja kads uzgaidamaja telpa nomira, tad nave no zemes vinu savaca un vel tur zukras skraidija! nju smuuka!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

oii - vecie geimi! smile.gif bija tada laba, kur vajadzeja slimnicu buvet un no tas pasas serijas, kur pilsetu vaajdzeja buvet - tada loti acim tikama! biggrin.gif bet es pat nosaukumu vairs neatceros. Slimnica bija ta, ka ja kads uzgaidamaja telpa nomira, tad nave no zemes vinu savaca un vel tur zukras skraidija! nju smuuka!

Beefy

nebija, k-kāds sims hopitālis.. es ar esmu spēlējis, kur nāve tur savāc slimniekus.

Link to comment
Share on other sites

oii - vecie geimi! smile.gif bija tada laba, kur vajadzeja slimnicu buvet un no tas pasas serijas, kur pilsetu vaajdzeja buvet - tada loti acim tikama! biggrin.gif bet es pat nosaukumu vairs neatceros. Slimnica bija ta, ka ja kads uzgaidamaja telpa nomira, tad nave no zemes vinu savaca un vel tur zukras skraidija! nju smuuka!

Beefy

shitaa speele man uz pc kkur laikam ir (droshi nezinu, bet bija. moshk esmu izdzeesis)

Link to comment
Share on other sites

šķiet, ka domā "Theme Hospital" Bullfrog ražojums. Patiešām laba spēle, ar lielisku humoru smile.gif

tīri nesen vēl uz sava kompīša spēlēju, kur dabūju - neatceros sad.gif

Draugi miiljie vnk google vajag paraknaaties...

Te buus downloads gribetajiem - Theme Hospital

Speliite tieshaam laba, pats uz playstation maucu kaa traks biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bott3, man ir delta force land warrior uz diska senchu majas. ja es drizuma tur ieskrieshu un atcereshos panjemt, tad doshu tev zinju.

duh - man turpat ir viens disks, kuraa ir gan blood 1, gan 2 - same goes for you.

Link to comment
Share on other sites

hmm, tad es arī ielikšu savu rekvestu. jau ilgu laiku meklēju pa visu netu, bet nekā - Cyberstorm 2: Coprorate Wars. pamēģiniet šito atrast smile.gif btw, Cyberstorm pirmā daļa neder, to es pats atradu pirms kāda laika un ļāvos nostaļģiskai tīksmei un depresijai tagad-tādas-vairs-netaisa.

Link to comment
Share on other sites

duh, sure, tikai kad es tev dabushu to blood2, tad njemam abi picu un skaitam, ka es tev esmu uzsaucis to picas paraadu, he he he smile.gif

p.s. out, sorry, par taadu pat laikam dzirdejis neesmu, ta ka laikam taas man nebuus.

Link to comment
Share on other sites

hmm, tad es arī ielikšu savu rekvestu. jau ilgu laiku meklēju pa visu netu, bet nekā - Cyberstorm 2: Coprorate Wars. pamēģiniet šito atrast smile.gif btw, Cyberstorm pirmā daļa neder, to es pats atradu pirms kāda laika un ļāvos nostaļģiskai tīksmei un depresijai tagad-tādas-vairs-netaisa.

Karoche shajaa lapaa vari demo dabuut par velti smile.gif

Cyberstorm demo download

Un par 5 $ vari pilno dabut te Pilna versija

Netaa par velti man liekaas pilnaas versijas nav sad.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Karoche  shajaa lapaa  vari demo dabuut par velti smile.gif

Cyberstorm demo download

Un par 5 $ vari pilno dabut te Pilna versija

Netaa par velti man liekaas pilnaas versijas nav sad.gif

nu ja, es jau gaidu, kad tas pārvērtīsies par abandonware. par pilno versiju gan negrasos 5$ maksāt, nav jau dzīvībai svarīgs geims smile.gif

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

bott3, man ir delta force land warrior uz diska senchu majas. ja es drizuma tur ieskrieshu un atcereshos panjemt, tad doshu tev zinju.

duh - man turpat ir viens disks, kuraa ir gan blood 1, gan 2 - same goes for you.

liels paldies vecit ja tu dabu tad mani var viegli atrast skype (splavies) nix

Link to comment
Share on other sites

nu var jau samaksat tos 3Ls - ja tas ir easy un yuo get what you want. Es samaksaju 16LS par prodigy disku - protams - vareja nokacat un taa... bet es sajutu stipru aicinajumu, ka tas ir jadara - TB - ka tas ir vienigais, par ko vajag samaksat, lai piepilditu manu sirdi ar laimi. par microsoftu es netaisos maksat! vai ari... ak dievs.. es klustu atkarigs! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...