Jump to content
GIGN Forum

Par Peleem


uyinaators
 Share

Recommended Posts

Runaajot par taam peleem, es kaa ilgadeejs logitech peles (taas parastaas ~7ls) lietotaajs, nevaru pierast pie taam milzeneem MX, tapeec esmu apsveeris domu iegaadaaties razer, bet taalaak par apsvershanu taa arii neeesmu ticis un diez vai tikshu! Buudams arzemees ieraudziiju, ka tur razeri maksaa par 20-40% letaak nekaa LV un uzzinot par razer gljukiem, es vairs peec vinjas nealkstu! Nez kapeec izmest 50ls par gljukojoshu peli, ja tik pat gljukainu var dabuut pa 1ls ? wink.gif

Taatad, ko es gribeeju ar to pateikt, man veel joprojaam kaarojas peec jaunas peles, vecais, labais logitech jau savus ~3.g. ir atlauzis un izskataas, ka taisaas mirt. Taa nu es intensiivi esmu saaci mekleet vinjai aizvietotaaju, tapeec gribeeju uzzinaat viedokljus par taadam peleem, kaa logitech G1, G3 varbuut kaads var arii kaut ko labu pateikt par razer krait! Mani interesee izmeeri un vai vinjas negljuko. Shiis peles esmu redzeejis tikai bildees, un tur vinjas izskataas tik pat mazinjas un simpaatiskas, kaa shis vecais, labais logitechs

Link to comment
Share on other sites

Hei - ta logitech ir reali laba! smile.gif

Es tev par 40Ls pardosu tadu logitech peli - tikai no karbona un reali atvieglinatu un ar beefy garantiju - 3 gadi! Ko saki?

Beefy

nav runa par svaru, bet par izmeeru un shinii gadiijuma, jo lielaaks, jo labaaks man nederees wink.gif

un runaajot geimeru valodaa, cik tad tevis piedaavatajai pelei ir dpi ?

ps. barc kaads tev razer ir ? pa cik njeemi un kur? pirms 1,5 gadiem lv laikam taadu veel nevareja dabuut (tik viegli)

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

nav runa par svaru, bet par izmeeru un shinii gadiijuma, jo lielaaks, jo labaaks man nederees wink.gif

un runaajot geimeru valodaa, cik tad tevis piedaavatajai pelei ir dpi ?

ps. barc kaads tev razer ir ? pa cik njeemi un kur? pirms 1,5 gadiem lv laikam taadu veel nevareja dabuut (tik viegli)

uyinator - es panemsu logitech peli un parklasu ar karbonu, atvieglinasu un pardoshu tev dargak. Paskaties pats, cik vinai dpi! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

uyinator - es panemsu logitech peli un parklasu ar karbonu, atvieglinasu un pardoshu tev dargak. Paskaties pats, cik vinai dpi! wink.gif

Beefy

es tikpat kaa buutu gatavs nopirkt no tevis to peli, tikai lai paskatiitos, kaa tu vinju paarklaatu ar carbonu :0

Link to comment
Share on other sites

es tikpat kaa buutu gatavs nopirkt no tevis to peli, tikai lai paskatiitos, kaa tu vinju paarklaatu ar carbonu :0

nu jaatdzist, ka tas nebutu vienkarsi, bet pamata princips butu tads, ka es vinaa izgrieztu un saurbtu caurumus, lai vinja zaudetu savu svaru un pec tam aplimetu ar karbona skiedru 1na vai divas kartas.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Pašam bija Razer DiamondBack Plasma. Sensors ir vnk pasaka. Ja uz pašreizējās mx518@1600 DPI ir problēmas, tad uz Plasmas nebija. Pele ir mazāka nekā mx500. Pats esmu atlasījies n-tos reviewus un atsauksmes par pelēm ārzemju forumos. Vislabākie sensori ir Razer DiamondBack, Razer Krait un mx518 pelēm. Nav sūdīgi arī WMO, IMO1.1, MSIE3.0, mx510, mx300 (nereāli pat lietotu dabūt), nu un moš vēl kādu aizmirsu. Atliek vienīgi izdomāt, kāda forma patīk. No razer pelēm nav lietojamas (n00bs,ūberhighsensers,photoshop only) lāzernieces. Ar lāzerniecēm jamie sūdos pamatīgos iebrauca.

Tādad manas domas par RDB Plasma:

1. Paņēmu, jo

- gribēju izmēģināt citu formu

- praktiski nebija neviena slikta vārda par sensoru

- mx510 pogas reāli jau sāka sprāgt pamazām nost (>1.5 gada lietoju)

2. Ko es reāli iehavoju, salīdzinot ar mx510:

- vnk p***datijs šaurs vads, kurš traucē daudz mazāk par 'parasto' vadu

- teflona pēdas, kas vnk owno

- gludā plastmasa + gumijas maliņa bija bija kūl

- pogas ir milzīgas, bet spiežās nenormāli viegli (bija jāpierod)

- negative accel nebija, lai arī man ir pāāāvisam zems sens (44cm mousepad ~ 180?)

3. Nafig es to sūdu pārdevu:

- pie formas tā arī nevarēju pierast. sāpēja īķšķis, ja ilgāk paspēlē, sākumā nezināju pat, kā labāk rokā turēt. Reāli bija par šauru un par zemu.

- ļoti viegli nejauši nospiest sānu pogas kreisajā pusē. Ar laiku kaut kā piešāvos, bet uz trakāka rāviena vienalga spiedās (man tur +attack2, tāpēc baigi traucēja).

Tātad, ja gribi mazu (pareizāk sakot, šauru un zemu) peli un sānu pogas nah nav vajadzīgas, ņem razer krait. Lai gan vispār jau var noņemt bindus no sānu pogām un jūzot diamondback. Kaut kur lasīju, ka Plasma un Pro versiju diamondback'us ir drošāk ņemt, jo citiem diamondback'iem (magma, chameleon) esot bijuša partijas ar 'pikselskip' bugu.

Ir doma, sagaidīt nākošo razer peli (www.deathloomsnear.com), palasīt reviews un pozitīvā gadījumā iegādāties. Neoficiālās bildes atrodamas gūglē pēc 'razer deathadder' (laikam).

Ja gūglē sīkāku info arī par citām pelēm, tad, es (kā cilvēks ar pastiprinātu interesi par šīm lietām), varu ietekt 2 reviews no ggl.com un hardware forumu no www.esreality.com. Esreality forums, manuprāt, ir nr1 vieta, jo tur ir skilled papas un jamie ir ahūna piekasīgi ievadierīču jautājumos. Btw, pat logitech menedžeris tur ir postējis, lai ievāktu info no savas mērķauditorijas.

P.S. Tie, kuri jūzo lāzernieces (nu, ok G5 un G3 piedosim vēl) un pēc šī posta kaut ko ieņerkstēsies par to, ka viņu 50$ sūds ir ūberkūlākais no visiem megaūberzoldāten devaisiem, iet pašdeflorēties stūrī.

Link to comment
Share on other sites

Pašam bija Razer DiamondBack Plasma. Sensors ir vnk pasaka. Ja uz pašreizējās mx518@1600 DPI ir problēmas, tad uz Plasmas nebija. Pele ir mazāka nekā mx500. Pats esmu atlasījies n-tos reviewus un atsauksmes par pelēm ārzemju forumos. Vislabākie sensori ir Razer DiamondBack, Razer Krait un mx518 pelēm. Nav sūdīgi arī WMO, IMO1.1, MSIE3.0, mx510, mx300 (nereāli pat lietotu dabūt), nu un moš vēl kādu aizmirsu. Atliek vienīgi izdomāt, kāda forma patīk. No razer pelēm nav lietojamas (n00bs,ūberhighsensers,photoshop only) lāzernieces. Ar lāzerniecēm jamie sūdos pamatīgos iebrauca.

Tādad manas domas par RDB Plasma:

1. Paņēmu, jo

- gribēju izmēģināt citu formu

- praktiski nebija neviena slikta vārda par sensoru

- mx510 pogas reāli jau sāka sprāgt pamazām nost (>1.5 gada lietoju)

2. Ko es reāli iehavoju, salīdzinot ar mx510:

- vnk p***datijs šaurs vads, kurš traucē daudz mazāk par 'parasto' vadu

- teflona pēdas, kas vnk owno

- gludā plastmasa + gumijas maliņa bija bija kūl

- pogas ir milzīgas, bet spiežās nenormāli viegli (bija jāpierod)

- negative accel nebija, lai arī man ir pāāāvisam zems sens (44cm mousepad ~ 180?)

3. Nafig es to sūdu pārdevu:

- pie formas tā arī nevarēju pierast. sāpēja īķšķis, ja ilgāk paspēlē, sākumā nezināju pat, kā labāk rokā turēt. Reāli bija par šauru un par zemu.

- ļoti viegli nejauši nospiest sānu pogas kreisajā pusē. Ar laiku kaut kā piešāvos, bet uz trakāka rāviena vienalga spiedās (man tur +attack2, tāpēc baigi traucēja).

Tātad, ja gribi mazu (pareizāk sakot, šauru un zemu) peli un sānu pogas nah nav vajadzīgas, ņem razer krait. Lai gan vispār jau var noņemt bindus no sānu pogām un jūzot diamondback. Kaut kur lasīju, ka Plasma un Pro versiju diamondback'us ir drošāk ņemt, jo citiem diamondback'iem (magma, chameleon) esot bijuša partijas ar 'pikselskip' bugu.

Ir doma, sagaidīt nākošo razer peli (www.deathloomsnear.com), palasīt reviews un pozitīvā gadījumā iegādāties. Neoficiālās bildes atrodamas gūglē pēc 'razer deathadder' (laikam).

Ja gūglē sīkāku info arī par citām pelēm, tad, es (kā cilvēks ar pastiprinātu interesi par šīm lietām), varu ietekt 2 reviews no ggl.com un hardware forumu no www.esreality.com. Esreality forums, manuprāt, ir nr1 vieta, jo tur ir skilled papas un jamie ir ahūna piekasīgi ievadierīču jautājumos. Btw, pat logitech menedžeris tur ir postējis, lai ievāktu info no savas mērķauditorijas.

P.S. Tie, kuri jūzo lāzernieces (nu, ok G5 un G3 piedosim vēl) un pēc šī posta kaut ko ieņerkstēsies par to, ka viņu 50$ sūds ir ūberkūlākais no visiem megaūberzoldāten devaisiem, iet pašdeflorēties stūrī.

Klau, a reali tas dpi juutas? Kada atskriba reaali?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Reāli DPI es nejūtu smile.gif Nu ok, ja piepūlos just, tad 1600 DPI ir pāvisam nedaudz gludāk nekā 800. Tas drīzāk jāprasa juvelieriem, kas pa fotošopu ņemās. Tam, cik pelei ir labs 'responsiveness', ar DPI sakara nav. Polling rate (herci), gan ir pavisam cita lieta. Starp citu, tajā pašā esreality izlasīju vienu testu - logitech pelēm ar setpoint draiveriem tracking esot gludāks.

Link to comment
Share on other sites

Reāli DPI es nejūtu smile.gif Nu ok, ja piepūlos just, tad 1600 DPI ir pāvisam nedaudz gludāk nekā 800. Tas drīzāk jāprasa juvelieriem, kas pa fotošopu ņemās. Tam, cik pelei ir labs 'responsiveness', ar DPI sakara nav. Polling rate (herci), gan ir pavisam cita lieta. Starp citu, tajā pašā esreality izlasīju vienu testu - logitech pelēm ar setpoint draiveriem tracking esot gludāks.

nu un tagad pasaki to latviski - ka reali tas ietekme manu skilu csa? :/

Tipa man laikam ir 300 dpi pele (nu ta, kas taja pirmaja posta) un liekas baigi ok - maigi vinai pieskaros un kursors jau pa metru aizbrauc nafig!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu un tagad pasaki to latviski - ka reali tas ietekme manu skilu csa? :/

Tipa man laikam ir 300 dpi pele (nu ta, kas taja pirmaja posta) un liekas baigi ok - maigi vinai pieskaros un kursors jau pa metru aizbrauc nafig!

Beefy

Tavu skillu pele tieši nekad neietekmēs. Galvenais, lai ir pašam ērti, patīkami un bez gļukiem.

"liekas baigi ok - maigi vinai pieskaros un kursors jau pa metru aizbrauc nafig!"

smisle?

Tipo sensitivity esi uzlicis augstu vai nogļuko pie mazākā rāviena? Uzraksti, cik centimetrus peli bīdi, lai geimā pagrieztos pa 360. Ja zem 10 cm, var spēlēt kaut vai ar ķieģeli vai joystiku.

Link to comment
Share on other sites

Godiigi sakot, man shausmiigi gribaas razeru, bet taaka es aptuveni zinu cik vinjas maksaa arzemees, kaut vai taja pasha UK, nemaz nerunaajot par Vaaciju, kur vinjas eirikos maksaa tik pat (ja ne vel leetaak) cik sheit latos! taaka man ticiiba neljauj vinju pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Godiigi sakot, man shausmiigi gribaas razeru, bet taaka es aptuveni zinu cik vinjas maksaa arzemees, kaut vai taja pasha UK, nemaz nerunaajot par Vaaciju, kur vinjas eirikos maksaa tik pat (ja ne vel leetaak) cik sheit latos! taaka man ticiiba neljauj vinju pirkt.

nu tad perc te un lai atsuta pa pastu! TB perc usa. nesmu drosh, bety varbut ari kada no siim tev patiksies!

http://www.geeks.com/products.asp?cat=MOU

Beefy

p.s. www.ebay.com

Link to comment
Share on other sites

No luxemburgas pasta izdevumi jau ir 18eur, nemaz nerunaasim par USA, taak tas variants atkriit! bet toties es tikko uzzinaaju, ka man viens draugs ir komandeejuma Vaaciija, taak pasuutiijumu jau izdariiju, redzees kaa vinjam veiksies ar shiis peles mekleejumiem smile.gif

p.s bmsmegapolis.lv sheit patieshaam ir sakariigi piedaavajumi!

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

No luxemburgas pasta izdevumi jau ir 18eur, nemaz nerunaasim par USA, taak tas variants atkriit! bet toties es tikko uzzinaaju, ka man viens draugs ir komandeejuma Vaaciija, taak pasuutiijumu jau izdariiju, redzees kaa vinjam veiksies ar shiis peles mekleejumiem smile.gif

nu - varetu but kadi 15 $ max no usa. ieej usps.com un izrekini, cik tev tas maksas!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nesen nopirku Razer Krait, tb, pasuutiju no indiweb.de, tur vinjai cena ir 40 eeriki, latvijaa vinja maksaa ~40ls, bet nu kopaa ar shippingu tas pats vien sanaak pasuutot.. es pasuutiju kopaa ar visaadiem vel pribambasiem tapeec nepateikshu pa cik man iisti vinja sanaaca latos..

bet nu visu cienju - nekaadu gljuku utt viss ir shtokos smile.gif

pats vinju izveeleejos, jo vislaik speeleeju ar defaulto peli tb 2 peles un skrulliits un pie taa arii esmu pieradis, neko vairaak man nevajag.. tapeec njeemu tieshi sho, nevis piem mx518.. viegla, eerta, kopaa ar func paliktniiti vnk konfekte wink.gif

Link to comment
Share on other sites

labi, labi pierunaajat pirkshu es arii razeru, tikai veel jaaizdomaa kuru smile.gif

Link to comment
Share on other sites

njem logitech mx310, tikai es nezinu vai vinju veel razho. taa mx310 ir mazinja, eerta.

ja neesi logitech fanaats, varu ieteikt microsoft blue peli, arii ljoti laba ar daudzaam atsauksmeem.

par razar peleem neko nevaru pateikt, tikai esmu dzirdeejis negatiivas atsauksmes, tas laikam arii buutu viss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...