Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm..

Fakts, ka praktiski nevienu "dzīvē'nepazīstu, drošvien, attur mani no domas braukt. Taču citādi jau, laikam, būtu pievienojies. Sen neesmu bijis uz līdzīgiem pasākumiem, kad "virtuālie cilvēki" tiek satikti &)

Vēl gribējās painteresēties, vai starp sarakstā esošajiem kāds arī spēlē MTG (Magic The Gathering) ? &)

Edited by ArchSlayer
Link to comment
Share on other sites

Vēl gribējās painteresēties, vai starp sarakstā esošajiem kāds arī spēlē MTG (Magic The Gathering) ? &)

oii tas atsauc labas atminjas.. vel kkur dzilji skapii meetaajas ~500 kartochkas.. smile.gif

vai arii tu vinju speelee virtuaali..

un ENIIVEI dikti shaubos, ka tas tiks dariits tur.. kgan vareetu.. kgan es nu noteikti nee XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa jaunaakas zinjas - diemzheel vakara gaitaa Beefy tika savaakts, bet mums ar Deadalive(gots) kaut ka ienaca iedvesma un....

Pabeidzam pilniigi siltinaat visas sienas, sakam siltinaat griestus un durvi thumbsup.gif

Deadalive mani pameta pirms 10 min, respektiivi ap kadiem 4 no riita...smiliez.de_2428.gifbiggrin.gif

Taa luuk raujam vaiga sviedros un ir ideja jau nakamnedelj ieiet pirti, par laavaam han veel nezinam bus vai nebuus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Taa jaunaakas zinjas - diemzheel vakara gaitaa Beefy tika savaakts, bet mums ar Deadalive(gots) kaut ka ienaca iedvesma un....

Pabeidzam pilniigi siltinaat visas sienas, sakam siltinaat griestus un durvi thumbsup.gif

Deadalive mani pameta pirms 10 min, respektiivi ap kadiem 4 no riita...smiliez.de_2428.gifbiggrin.gif

Taa luuk raujam vaiga sviedros un ir ideja jau nakamnedelj ieiet pirti, par laavaam han veel nezinam bus vai nebuus smile.gif

oo jā.. parukājām labi biggrin.gif

tagad darbā jūtos kā odziņa.. izpista biggrin.gif

nu karoč.. pirts būs smiliez.de_2524.gif

p.s. kā veicas ar putu dabūšanu nost no rokām? : smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Hm..

Fakts, ka praktiski nevienu "dzīvē'nepazīstu, drošvien, attur mani no domas braukt. Taču citādi jau, laikam, būtu pievienojies. Sen neesmu bijis uz līdzīgiem pasākumiem, kad "virtuālie cilvēki" tiek satikti &)

Vēl gribējās painteresēties, vai starp sarakstā esošajiem kāds arī spēlē MTG (Magic The Gathering) ? &)

nu pierunā x-pacu, to tak tu pazīsti. Pat ja viņš negrib, tad viss kārtībā, es esmu viņu saticis, tā ka tu mani esi gandrīz saticis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

oii tas atsauc labas atminjas.. vel kkur dzilji skapii meetaajas ~500 kartochkas.. smile.gif

vai arii tu vinju speelee virtuaali..

un ENIIVEI dikti shaubos, ka tas tiks dariits tur.. kgan vareetu.. kgan es nu noteikti nee XD.gif

Nope. Ne virtuaali &)

Man ar draugiem ir hobijs shad tad savaakties un uzspeeleet &)

Link to comment
Share on other sites

Es biju nopircis jugio kaartis - cereju, ka bus ka galda speele! Sapikoju 10Ls. Aizbraucu majaas un sapratu, ka japerk vel viens komplekts. nopirku (kopa 20Ls). Tad apskatijos visas tas kaartis. Dazas bija spiidigaas uber krutaas! smile.gif

Tad meginaju izlasiit noteikumus, bet noteikumi man likas galiigi nesakarigi jo

1) vini bija nesakarigi

2) tulkojums uz latvieus bija vienkarsi nekada liimeni

Izspeleju paris partijas ar sievu un nometu atvilkne un velak sieva kaut kam pardeva par 10Ls, jo tur laikam bija krutas kaartis ieksa, ko vinam vajadzeja! smile.gif

Lai nu ka - ja tev ir 500 Kaartis tad jau tu esi biezasi! smile.gif Bet ta spele laikam ir DEBIILA! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...