Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

biķernieku iela ir tā kas beefa kartē pašā augšējā labajā stūrī taisa X ar vienu citu, resnāku ielu. Pa turieni iet 7 un 14 - vajag kāpt pie 7 galapunkta vai pieturu ātrāk wink.gif

Vajag kaapt laimdotas ielaa, bet relax guys, vakar pusee uztaisiihu normalau mapi ar paskaidrojumiem, pacietities smile.gif

Link to comment
Share on other sites

macho, ja brauc madball(madball tak bij spalvas brachka jurchiks, via ne ?), tad pec idejas gan jau vinsh vel atceraas kur es dziivoju un benciks dziivo man tieshi pretii, otraa ielas pusee...

un par samaksaashanu, apskatiishos to tavu fakino kontu un meginashu izmurgot taja internetbankaa kaa parskaitiit... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

nu lol, pat ja viņš nezinātu, par tieši cik lielu idiotu tu mani uzskati, ka domā, ka es no tās kartes neko nesapratu? smile.gif

That depends... XD.gif

Vnk. gribeeju paliidzeet unsure.gif

Benchik - parskaitiiju tev burzinjnaudu... cool2.gif

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

noveeroju celtniekus darbaa.. iznaakums buus 1337.. 100 punkti..

ja vieniigi bencika suns neturpinaas dzert beefy'a alinjus, vai arii mosh tas tieshi paliidz XD.gif

njā, atgadijumu pa alinju jau dzirdēju.. kamēr plostoju iekšā biggrin.gif

iznākums protams būs 1337 smiliez.de_2428.gif

bet nu cerēsim uz to labāko, es te vel vakarā parunāju a benāru, labas domas izdomājām.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

A ko tur nesaprast - tur kur ir kompas (labajā augšējā stūrī) tā ēka ir SIA IZZI (mana darbavieta 4.gif ) Un bultiņa viņai blakus ceļš no 11, 13 troļuka galiņa, ceļš līdz tusa vietai (no tās puses) ir +/- pa pagalmiem, tādēļ es brīnos, kapēc neviens nav noteicis konkrētu adresi, jo nezinātājam tiešām būs grūti atrast 4.gif

Pie uzraksta IERIĶU - pie U burta ir vidusskola un pie I, veikals BEta

Apakšā, apmēram pa vidu, tumšākais zaļais krustiņš norādīts +/- otrpus ielai Lielajam jaunuzceltajam RIMI hipermarketam

Uz dzelzavas ielas (gaišie zaļie krustiņi ) pieturas Pie MINSKAS un pietura Pie Purčika Tirgus

PS 15 es srādāju līdz 18.00, varbūt uz pāris min ieskriešu pēc darba.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

hmm.. 1kaart taa karte taada dikti nosaciita ir.. nu lai buutu mosh aptuvens priekshstats kur tas ira.. uztaisiju vinju, jo nebij iisti nekaa labaaka ko dariit smile.gif

bet ja godiigi tur absoluuti nekaa sarezhgjiita nav.. tajaa privaatmaaju rajoninjaa ir tik 3 ielas.. un peec kartes manupraat dikti labi var saprast, ka vajadziigais spots atrodas uz videejaas.. un ja jau tu esi traapijis uz vinjas, ta garaam diez vai pabrauksi wink.gif

eniivei buus preciizaak ar viss, gan jau ar laiku..

adrese laikam Krikju iela 6 !.. vai mosh 6. dziivoja Dreams, tad 7. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm.. 1kaart taa karte taada dikti nosaciita ir.. nu lai buutu mosh aptuvens priekshstats kur tas ira.. uztaisiju vinju, jo nebij iisti nekaa labaaka ko dariit smile.gif

bet ja godiigi tur absoluuti nekaa sarezhgjiita nav.. tajaa privaatmaaju rajoninjaa ir tik 3 ielas.. un peec kartes manupraat dikti labi var saprast, ka vajadziigais spots atrodas uz videejaas.. un ja jau tu esi traapijis uz vinjas, ta garaam diez vai pabrauksi wink.gif

eniivei buus preciizaak ar viss, gan jau ar laiku..

adrese laikam Krikju iela 6 !.. vai mosh 6. dziivoja Dreams, tad 7. biggrin.gif

man ir kriķu iela 5, un tieshi pretii ir benciks, un isteniibaa neatceros kas vinjam pa nummuru cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...