Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nu karoce ta! smile.gif

Sodien biju pie Bencika - vinam ir jauka maja un es jau noskatiju - kuros krumos curat, kuros vemt, kuru logu izsist un kuru skuniti nodedzinat! smile.gif

Bet ja nopietni - vinam ir jauka maja, kur 40 cilveki satilps tiri ok. Tikai japanem kadi gulammaisi tiem, kas gribes cucet. Ari noskatiju - kura istaba muziku sakraut! Garaza riktigi laba vinam - tur pankus jasaliek, lai taisa dzivo!

Un kas attiecas uz pirti - tad tagad ir jautajums - sauso/ vai slapjo??? smile.gif

Lai nu ka - tusins notiks un buus labu labais!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oho, tad jau pirts tiks pabeigta uz nākošnedēļu? (nu 15 datumu)

Nu es taa ceru, redzees cik taalu tiksim lidz nedelas beigaam, un tad jau daudzmaz preciizi vares pateikt smile.gif

Tikai necerat uz eiro remontu pasha pirts telpaa, to mees nepaspeesim, bet pirtinju varetu uzbliez biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu es jau varu piedāvāt jums savu mitekli! ... vienīgais, 2 telpas + pirts... nekas glauns, bet piedzerties/dzert un atpūsties var!! Ja ir interese - varu bildes vēl pievienot!!!

2vas telpas un pirts? Kas tas par mitekli tadu jocigu? wink.gif

Kur atrodas btw?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Veeletos pieverst juusu uzmaniibu vardiem sarakstaa(sarkaanaa krasaa)zem topic nosaukuma Pasakuma dalibnieki.Spied te..

Ja tavs vaards ir viens no tiem, tas nozimee, kad lidz nedelas beigaam tev ir izveele, braukt vai nebraukt rolleyes.gif

Ja tavs vaards ir zala krasaa, kravaa somas, jo lidz pasakumam nav taalu biggrin.gif

Ja gribi braukt iepikjo 10 ls un viss ir chikiniekaa thumbsup.gif

Ja pats nezini ko gribi, labaak izdomaa, jo peec nedelas beigaam man vairs nebuus veelme ar naudaam nemties, saksies pirts pabeigshanas darbi, un parejie pasakumi saistiiti ar party smile.gif

Protams ar mani var visu sarunaat, var pazvanit vai pm, ja piem. naudu vari iemaksaat tikai 13 datumaa, sabazareesim, galvenais lai nav shitie pedejas h varinati, un maksashana uz vietas, tas galiigi nederees smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tiem kuri ir "approved" tusiņam, varētu arī pastāstīt kur īsti bija jābrauc, visi negribēs burties cauri visām šitām lapām.

ja pie benāra, ta Māja atrodas Kriķu ielā (pie Ieriķu ielas, blakus 100 Vidusskolai).

Troļuki: 7, 11, 14, 16, 17, 18, 23..

p.s. domāju ka man transportu nevajag, ar sabiedrisko braukšu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...