Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu nu 4uwi.. sitas ir draudzigais uberpazisanas tusins ar tadam atrakcijam, ka maco apmetasana ar kuukaam (par atsevisku samaksu protams) un citiem uber labumiem! smile.gif

Btw - es ari nevienu tur nepazistu! So get REAAL! smile.gif

BTW, bencik, kas ar rayusu?

Un ta bilde ar olaam bijas mazliet tada... hmm hemm...

Beefy

Link to comment
Share on other sites

reku kads mums bjia dancehall viena tusa! biggrin.gif

beefy

ps tur isti neavr pamanit, bet sturi stav ari moke machine un uz galda ir strobs un uz stativa lazers! Karoce - tumsa, kad saputa dumus un ierubija strobu - tad bija po cornamu! biggrin.gif

post-7-1164535226.jpg

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

taam atvainojos bet tagad teksts buus ar kljudaam,, jo rakstu no poket pc un te ar to kocinu ir galimi bakstiities diemzzeel pacik tikko paarvacos man nau nets un kadu laiku arii nebus tad rakstu shadaa veidaa un laasiit tapat nevareshu. taatad es bbrauksu liidzi buus kl biedrs un es gribu lai kads atkal iemet bencika tel nr,lai sarunaatu par naudinjaam... beef nevareesi pakert divus jaunieshus tur no skonto halles rajona?

Link to comment
Share on other sites

Dream ble nemiiz es sammita laikaa stradaashu un uzzinaashu, mle visu ko tev vajag mle. galvenais nemiiz visu zinaasi, es domaju, kad kaut kaadi 50 los buus, bet tas ir tikai minejums:)

AAA Dream mees ar Deadalive tagad dzeram Corona, you looser, mums veel kaste ir , kop dzet biggrin.gif:D

To ko es uzziaanju ir tas, ka uz 14. datumu biljeshu nava...

Un, nu baigi forshi ka dzer... Es labaak aizieshu un nopirkshu malboro lights pa 5.30 marcinjaam...

Link to comment
Share on other sites

Nenodzershu, nenodzershu kontaa naudinja veel ir biggrin.gif

Vakar, gan tika iepirktas 3 kastes Corona, ko piedavajju arii mums izdariit -

1kaste 12 ls, tobish pudele sanaak kaadi 60 sant smile.gif

ja - viena pudele 0.60ls un 0.3 litriii . wink.gif nu nu

par smigu es parupesos - man pazina strada LB! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

ja - viena pudele 0.60ls un 0.3 litriii . wink.gif nu nu

par smigu es parupesos - man pazina strada LB! biggrin.gif

Beefy

Uij droshi varesim sapirkties Lb, tikai buus jasalej normlaas pudelees, mums vinji noLB visu shmigu ved plastmasas pudelees smile.gif

Veel joprojaam izbaudu Coronas effektu, dzeru dzeru, bet shmigaa kaa nenaak ta nenaak biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Uij droshi varesim sapirkties Lb, tikai buus jasalej normlaas pudelees, mums vinji noLB visu shmigu ved plastmasas pudelees smile.gif

Veel joprojaam izbaudu Coronas effektu, dzeru dzeru, bet shmigaa kaa nenaak ta nenaak biggrin.gif

benchik tu baigais alkans smile.gif tev laikm ar spainjiem jadod dzert

Link to comment
Share on other sites

benchik tu baigais alkans smile.gif tev laikm ar spainjiem jadod dzert

Nu mani pagaidaam apdzirdiit praktisi nevienam nav izdevies, bet shitas tak normaali, taads 3diennieks vien ir blink.gif

Noslepums ir pavisam vnk - snjabi nedzeru neko zemaku par Finlandia(tapec LB varesiet dzert, man sava litrins bus liidzi). Un dzeru ar meeru, tapeec arii ilgi varu dzert biggrin.gif

Kaa teicis kaads gudrs cilveeks:''Dzeriet retaak, lai varetu izbaudit to prieku dzert alkaholu''!'

Luuk arii atbilde kad dzer tad dzer, jau 3 dienas, un solaas buut arii 4 biggrin.gif

Pagaidam pieturos pie Ballantines un Corona thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

a es esmu sev nosoliijies nepiedzerties liidz stadijai, kaa parasti, lai varu arii ko atcereeties, luudzu cieniet manu domu un nedodiet man dzert ar taadiem tekstiem, kaa : kas i ? mani necieni ? davai iedzer? es neredzeeju kaa tu iedzer, davai mauc veelreiz ...... !!!!! "

p.s. es pokeru speeleeshu un saveejaa arii ! biggrin.gifbiggrin.gif

Edited by Hainy
Link to comment
Share on other sites

a es esmu sev nosoliijies nepiedzerties liidz stadijai, kaa parasti, lai varu arii ko atcereeties, luudzu cieniet manu domu un nedodiet man dzert ar taadiem tekstiem, kaa : kas i ? mani necieni ? davai iedzer? es neredzeeju kaa tu iedzer, davai mauc veelreiz ...... !!!!! "

p.s. es pokeru speeleeshu un saveejaa arii ! biggrin.gifbiggrin.gif

vot shitie teksti man ar prikolii! es nereadzeeju kaa tu iedzet un kas tu mani necieni! shitie abi ir tie vieni no populaaraakajiem 4.gif

Link to comment
Share on other sites

a es esmu sev nosoliijies nepiedzerties liidz stadijai, kaa parasti, lai varu arii ko atcereeties, luudzu cieniet manu domu un nedodiet man dzert ar taadiem tekstiem, kaa : kas i ? mani necieni ? davai iedzer? es neredzeeju kaa tu iedzer, davai mauc veelreiz ...... !!!!! "

p.s. es pokeru speeleeshu un saveejaa arii ! biggrin.gifbiggrin.gif

Hainy negvelz te mulkiibas, pedejo reizi es tevi nesu uz savaam rokaam, tu tjipa arii nedzeeri.. biggrin.gif

Un ja tu dzersi es veel arii apdomaashu sho ideju dry.gif4.gif

P.s. Daudz Laimes Dzimshanas dienaa!!! ura.gif

p.s.s. reku 3 dienu darbs mans <slieka> user posted image

p.s[kvadradrata] Riit Buus Bildes A Corona

p.s. [Kubaa] es ieteiktu shis bundzas ar iepirkt uz gugn tusu, mazak stklu... yo

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

36.gif o baanaa! tur tak 60 bunzas... tu laikam dzer neatejot no kases! Ka amisu filmas tie dzeki ar cepuriti, kurai piekabinatas 2vas bunzas sanos? biggrin.gif

BTW, ka skaties uz macho ar kukam nometasanas ideju? wink.gif

Beefy

p.s. sarkanais cesu alus smird! tongue.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

36.gif o baanaa! tur tak 60 bunzas... tu laikam dzer neatejot no kases! Ka amisu filmas tie dzeki ar cepuriti, kurai piekabinatas 2vas bunzas sanos? biggrin.gif

BTW, ka skaties uz macho ar kukam nometasanas ideju? wink.gif

Beefy

p.s. sarkanais cesu alus smird! tongue.gif

nebij tik traki.

dzeru visulaiku biggrin.giflaugh.gif

p.s. labāk nekā pūlveri (aldari) dzert jau ir wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mjā un šajā momentā es sāku apdomāt vai es negribu atkal būt lonewolf paikas un dzeramā ziņā, jo es atkal nedzeršu smile.gif (nu vienu alu, kompānijas pēc)

a tie 10ls ir par vietu tikai jeb arī paika tur ir iekšā?

Nemiiz veciit, nebusi tu viens lonewolf, mees buusim 2 taadi, jo es arii neplaanoju dzert taja pasakumaa thumbsup.gif

10 ls ietilpst vieta, paika,shmiga(kas to zin varbut transport arii).

Link to comment
Share on other sites

Nemiiz veciit, nebusi tu viens lonewolf, mees buusim 2 taadi, jo es arii neplaanoju dzert taja pasakumaa thumbsup.gif

10 ls ietilpst vieta, paika,shmiga(kas to zin varbut transport arii).

Sveiks esmu jauninais un es ari taka veletos piedalities jusu pasakuma ja protams drikst .naudu varetu parskaitit tuvakajas dienas vai ari iedot kadam kas varetu samaksat par mani

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...