Jump to content
GIGN Forum

Gign Tuss


0xDEAD BEEF
 Share

Tev ir japiedalas!  

158 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu nemiz nemiz! Zini, ka taisa starpsienu?

Karoce - viena brusa 1na sturi, otra otra. pec tam vienu brusu noliek sturi un 2vas augsa no 1na stura un otra uz to sturi. pec tam saliec stateniskos ik pa kadiem 60cm vai retak un starpsiena gatava 1nas stundas laika.

Kad es taisiju vanas istabai sienu, lielakais pisaks bija manu uberregipsu izgudrojumu pieskruvet pie sienam un ta smuki visu limeni dabut, jo darij to pirmo reizi muza. Ari vati sastuket ieksa bija gruti, jo ta bija 15nitniece, bet vietas tur knapi 10niecei bija. Nu lai nu ka - kad tev ir laiks? Piebrauksu! varu kaut kad no rita vai kaut kad vakara!

Beefy

Es domaju, atsuuti man pm savu numuru sazvaniisimies un sabazareesim, man der 6dienas vakars maybe? wink.gif

Ali tiek arii mekleets cits variants, vnk shis arii tiek upgreidots biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karoce - nevaru sazvanit tas vietas, kuru numurus ieposteju 4tras lapas ieprieks. Moska pamegina kaads cits?

Lai nu ka - 6tdien iecekosu bencika maju un pirti un VISIEM pateiksu ko tas ir verts! wink.gif

Par mani jau smeejaas, kad deva tas pirts numuru - teica - lol nu gan pamodies istaja bridi, ka pirti vajag! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Karoce - nevaru sazvanit tas vietas, kuru numurus ieposteju 4tras lapas ieprieks. Moska pamegina kaads cits?

Lai nu ka - 6tdien iecekosu bencika maju un pirti un VISIEM pateiksu ko tas ir verts! wink.gif

Par mani jau smeejaas, kad deva tas pirts numuru - teica - lol nu gan pamodies istaja bridi, ka pirti vajag! biggrin.gif

Beefy

Nu novembra vidus, jau arii par veelu bij biggrin.gif Parasti pirtis meklee paris meneshu pirms, bet poh kaut ko izdomaasim biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nauda pārskaitīta.? thumbsup.gif

roger that rolleyes.gif

Dream parliku tevi uz 13 datuma reisu ar British Airways London-Riga.

90 ls aptuveni jasamaksaa smile.gif Jautaajums man taads tu pats vareesi samaksaat no Londonas, vai labaak, kaads noRiigas lai samaksaa?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

ok sazinaashos ar mammu utt. biggrin.gif leilzz paldiez..

CIk man ir laika lai samaksaatu ? smile.gif

aa un vissakariigaak laikam buutu ja mana mamma tev iedotu to naudu, vai arii kaa ir labaak ?

Edited by Dream
Link to comment
Share on other sites

ok sazinaashos ar mammu utt. biggrin.gif leilzz paldiez..

CIk man ir laika lai samaksaatu ? smile.gif

aa un vissakariigaak laikam buutu ja mana mamma tev iedotu to naudu, vai arii kaa ir labaak ?

Nu es teicu, kad 1dien vareetu sazinaaties, tu drizaak sazinies ar senci, es ar maybe ar vinju parunaashu, karoch labaak man naudu iedot un es samaksaaju smile.gif

Ta kaa tu buusi atpakal jau 13 decembrii tusins noteikti buus pie teviim, un saaksim iesildiities jau 13, ja taa parekina lidz 17 Hmm... 4 dienas - normaals tusinsh biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es teicu, kad 1dien vareetu sazinaaties, tu drizaak sazinies ar senci, es ar maybe ar vinju parunaashu, karoch labaak man naudu iedot un es samaksaaju smile.gif

Ta kaa tu buusi atpakal jau 13 decembrii tusins noteikti buus pie teviim, un saaksim iesildiities jau 13, ja taa parekina lidz 17 Hmm... 4 dienas - normaals tusinsh biggrin.gif

Ar manu senci ? Tu tiehsam doma par to pashu cilveeku ko es ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar manu senci ? Tu tiehsam doma par to pashu cilveeku ko es ? blink.gif

Nemiiz Dream dabuusim tevi uz LAtviju dabuusim, tikai vajag tev atrast labu iemeslu, ko senciem teikt, ne jau tjipa taa:''Mammu zini es gribu lai tu samaksaa 90 ls lai varetu atraak atbraukt un nodzerties biggrin.gif ''

Link to comment
Share on other sites

Tad kad viss ir skaidrs luudzu saakuma ielieciet, jo tagad pa taam 29 lapaam vairs neko nesaprotu biggrin.gif

Protams protams, es juutu buus jataisa jauns topic tad, jo ja neesi sekojis shim liidzi vari pazust viens un div...

Riit dosim zinjas par manu pirtinju smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nemiiz Dream dabuusim tevi uz LAtviju dabuusim, tikai vajag tev atrast labu iemeslu, ko senciem teikt, ne jau tjipa taa:''Mammu zini es gribu lai tu samaksaa 90 ls lai varetu atraak atbraukt un nodzerties biggrin.gif ''

Nu bet viss jau ir sarunaats ar vinju... vina teica lai tu vinai pazvanot. nummurs - 22012772

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...