Jump to content
GIGN Forum

Csdm


eastcoast
 Share

Recommended Posts

Nezinu vai to vajadzeeja raxtiit pie suudziibaam vai pie probleemaam, bet fakts ir taads, ka csdm serveri ir apseedushi chiiteri!! Laikam tomeer csdm serveris nav tik ljoti iecieniits adminu viduu, taapeec nav tik laba 4iiteru kontrole kaa main serverii, ljoti biezhi ieejot vismaz 2-3 purni skraida apkaart ar visaadaam paliigprogrammaam!!

Kapeec vispaar es rakstu....

....varbuut tas vareetu buut kaa ieteikums, domaaju, ka buutu baigi labi, ja csdm serveris tiktu apgaadaats ar kaadu aizsargprogrammu, zinu, ka arii aizsargprogrammas var apiet, bet vismaz nebuus taadi momenti kaa piemeeram shodien, ka katram 2. ir k-kas neatljauts+ veel viens pilniigs bots ar speedhacku skraida apkaart... shock1.gif

Veel man radaas ideja, ka visiem regjistreetajiem vareetu buut xvotekick tiesiibas uz csdm servera, lai vismaz buutu kaada iespeeja tikt valjaa no chiiteriem...

nezinu vai jums patiks mana ideja vai nee, es tikai izsaku savu viedokli...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai to vajadzeeja raxtiit pie suudziibaam vai pie probleemaam, bet fakts ir taads, ka csdm serveri ir apseedushi chiiteri!! Laikam tomeer csdm serveris nav tik ljoti iecieniits adminu viduu, taapeec nav tik laba 4iiteru kontrole kaa main serverii, ljoti biezhi ieejot vismaz 2-3 purni skraida apkaart ar visaadaam paliigprogrammaam!!

Kapeec vispaar es rakstu....

....varbuut tas vareetu buut kaa ieteikums, domaaju, ka buutu baigi labi, ja csdm serveris tiktu apgaadaats ar kaadu aizsargprogrammu, zinu, ka arii aizsargprogrammas var apiet, bet vismaz nebuus taadi momenti kaa piemeeram shodien, ka katram 2. ir k-kas neatljauts+ veel viens pilniigs bots ar speedhacku skraida apkaart... shock1.gif

Veel man radaas ideja, ka visiem regjistreetajiem vareetu buut xvotekick tiesiibas uz csdm servera, lai vismaz buutu kaada iespeeja tikt valjaa no chiiteriem...

nezinu vai jums patiks mana ideja vai nee, es tikai izsaku savu viedokli...

piekriitu, taa vareetu buut laba ideja jo peedeejaa laikaa tieshaam uz cdsm servera ir daudz chiiteru... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem chiteriem ir taa, ka vienmeer taa ir bijis - jauns serveris, jauni talanti! Paies kaads laicinjsh, kameer tik nobanotas kaarteejaas 1000 IP adreses un tad speeleeshana buus daudz maz normaala, bez chiiteriem! Ir tikai viena lieta, ko es nekaadiigi nevaru saprast - ja jau banliste ir nokopeta no main servera un tur nobanoti ir vairaaki tuukstoshi, kur tie pidinji rodas uz csdm'a?! Taada sajuuta, ka te reaals chernis notiek! Liekas, ka chalji, kas speelee mainaa, chiitus neizmanto, bet, kad ieiet csdmaa ar citu niku - iesleedz wh/aim! Iesaku paskatiities un saliidzinaat nobanotaas IP uz csdm ar mainu - gan jau, ka atklaasies tiiri interesantas lietas...

Link to comment
Share on other sites

Jus tik....makat runat......!!!

Bet es gribu redzet lai taa arii butu kas mums te vis kopa savilkas......no atbildem....

Tapec ir jameklee normali admini.....+ ip salidzinat..........!!!!

31.gif

Edited by Ewulis
Link to comment
Share on other sites

Jus tik....makat runat......!!!

Bet es gribu redzet lai taa arii butu kas mums te vis kopa savilkas......no atbildem....

Tapec ir jameklee normali admini.....+ ip salidzinat..........!!!!

31.gif

velkam kopaa atbildes uns aliidzinam ip - tas ir celjsh uz uzvaru!!!!

Domaaju, ka ideja ir slikta, jo tad saaksies konkreetaakais haoss. imho nav veerts.

Link to comment
Share on other sites

Ar tiem chiteriem ir taa, ka vienmeer taa ir bijis - jauns serveris, jauni talanti! Paies kaads laicinjsh, kameer tik nobanotas kaarteejaas 1000 IP adreses un tad speeleeshana buus daudz maz normaala, bez chiiteriem! Ir tikai viena lieta, ko es nekaadiigi nevaru saprast - ja jau banliste ir nokopeta no main servera un tur nobanoti ir vairaaki tuukstoshi, kur tie pidinji rodas uz csdm'a?! Taada sajuuta, ka te reaals chernis notiek! Liekas, ka chalji, kas speelee mainaa, chiitus neizmanto, bet, kad ieiet csdmaa ar citu niku - iesleedz wh/aim! Iesaku paskatiities un saliidzinaat nobanotaas IP uz csdm ar mainu - gan jau, ka atklaasies tiiri interesantas lietas...

Banliste ir kopīga. Ja bano uz viena, nobano uz abiem. Toties atbanošana ir jāveic atsevišķi. Un iemesls kāpēc uz csdma ir tik daudz čīteru salīdzīnot ar parasto serveri ir tāds, ka parastajā nereģistrētiem ir grūti spēlēt jo viņus met ārā. CSDMā tā gluži nav.

Un vispār kaut kas man saka, ka šis tas te drīz mainīsies 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja bano uz viena, nobano uz abiem.

wink.gif tad nav jeegas nekaadas IP saliidzinaat - tas ir ljoti labi, ka abos nobano. Tadaa gadiijumaa tiek noshauti 2 zakji ar vienu shaavienu. Taa teikt, liidz ar to main serveris attiiraas no chiteriem.

So cheaters - welcome to gign csdm!!! smile.gif

PS. varbuut apgaismo, kas tad iisti mainiisies!

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Banliste ir kopīga. Ja bano uz viena, nobano uz abiem. Toties atbanošana ir jāveic atsevišķi. Un iemesls kāpēc uz csdma ir tik daudz čīteru salīdzīnot ar parasto serveri ir tāds, ka parastajā nereģistrētiem ir grūti spēlēt jo viņus met ārā. CSDMā tā gluži nav.

Un vispār kaut kas man saka, ka šis tas te drīz mainīsies 20.gif

Es piemeram vispar netieku csdm paspeleet, laikam reg klans skaitaas tur taapat ka neregots users sad.gif Tapeec man saka, kad pilsn visu laiku dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha laugh.gif

Kā tu iztēlojies visiem xvotekick! laugh.gif

Zini tad GIGN ( csdm ) Serveri sāktos tads Haoss!

Vakar biju iegājis! Man palika neerti spēlet , redzot viens bombi ar aim+wh!

Ja protams ja macho , worm uzliktu komandu xlist , amx_list! Viss būtu daudz savadak! Bet tā ka nav .... Neko darīt!

Link to comment
Share on other sites

labi.... varbuut tieshaam xvotekick ir slikta doma...

bet k-kas tachu ir jaadara...

Nevar tachu visu laiku iet saukt no maina adminus, lai tie naakt banot csdm...

piem, ja es speeleetu, man diez ko negribeetos rauties no viena servera uz otru!!

ir jaabuut kaadai alternatiivai iespeejai... ( cik gudri izklausaas) 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ha Ha laugh.gif

Kā tu iztēlojies visiem xvotekick! laugh.gif

Zini tad GIGN ( csdm ) Serveri sāktos tads Haoss!

Vakar biju iegājis! Man palika neerti spēlet , redzot viens bombi ar aim+wh!

Ja protams ja macho , worm uzliktu komandu xlist , amx_list! Viss būtu daudz savadak! Bet tā ka nav .... Neko darīt!

Ja nemaldos tad taa bija amxban komanda.....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...