Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Saksu ar to ka ipasi nebiju planojis prasiit acc, jo admini gandriz vienmer ir ONLINE, vismaz pa dienu, bet takaa es speleju naktis (sakaraa ar to ka dzivoju kanadaa), parasti laiks starp 3-6 ir tas laiks, kad adminu nav (bet ne vienmer), un jau biju pieradis un piecietu ka kads ar wh vai norec speleejaas, bet sonakt vienkarsi nervi neiztrueeja...

Ieeju serverii un viens ar speedhaxu speelu, nu lab nav tik ljoti traki neskrien aka nenormals visu laiku, tikai briziem, un tas ka galvas lido visu laiku ar veel taaa, bet pec paris roundiem uzrodas otrs, ar veel ieerojamakiem 4iitiem, respektiivi 10 sec laikaa ar scout viss team iznests...

Tas bij iemesls kapec es veelos iegut acc, neko daudz neprasiisu jo arii neko daudz neesmu pelnijis, bet tomer XSLAY paprasiisu, ja nu tadi gudriisi veel radaas naktiis tad vismaz slay varesu, lai citiem speletajiem ir bauda spelet nevis nervus 4akareet...

Par stundaam: nav diezko daudz, kadas 30 sitajos statos ja nemaldos ir, kaut gan sen sen spelju un bij sakersanaas dazadas, bet nu viss tass ir pagajis un domaji citi speletaaji ieverojusi ka esmu mainiijies un mierigs kluvis...

Domaju ar xslay daudz sudus un problemas es nevareetu savariit serverii, tapec ceru uz sapratni, jo naktis 4iteri ir vienmer un buss...

Palugsu uzreiz mani gudri, ar rupjibam nenometaat, ja negribat lai man dot acc, taa ariii pasakat ka nee, nevis noliekat beztolkaa. Apstakli spieda uzrakstit sito pieteikumu (ar apstakliem es domaaju 4iiteri)...

Link to comment
Share on other sites

big shit, a tu laikam visus pārējos apstākļus nezini, respektīvi, ka čalis pats pirms gadiņa vai diviem ar čītiem pie mums laida.

nu nezinu. people do change occasionally. un iemesls labs. bet vai varēs uzticēties? unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, to es tiešām nezināju. Bet eniivei, ja jau viņš saka, ka ir mainījies, tad jau var mēģināt uzticēties smile.gif. Turklāt imho ar to vienu slay jau neko uuber traku viņš nesadarīs.

P.s Vienmēr tak pastāv iespēja tās tiesības atkal noņemt smile.gif. BET CILVĒKI TIEŠĀM MAINĀS!

Link to comment
Share on other sites

pienjemu, ka admins, kas iesaka ir big_shit, taapeec bans nesekos smile.gif

no vienas puses uzskatu, ka bijushajam chitokam nevajadzeetu dot, bet tajaa pashaa laikaa vinjsh speelee naktiis (un katraa savaa postaa piemin to, ka ir no kanaadas, kas reaali pagarina). Taa kaa regulaara speeleeshana naktiis ir liels pluss, tad vairaak sliecos par labu pieteikumam

p.s. luudzu, nevajag rakstiit postus, kas pasaka "nu vareetu jau dot, bet varbuut tomeer nevajag". no taadiem lielas jeegas nav

Link to comment
Share on other sites

nuu ar xslay es tiesaam neko nevaru savariit, bet vismaz atklaatos 4iterus paslayot varetu... nu tie kas mani serverii redzejusi spelejam, zin ka esmu mainiijies...

un ja tas ko jums izsaka esmu apollo serveros admins, takaa drusku pieredze ir, un kaa jau teica acc var nonjemt vienaa mirkli, ja kaut kas nepatiiik.

Link to comment
Share on other sites

1) bump

2) a man arii jadabun cilveks kas man rekomende? es it kaa sito uzrakstiiju pirms tads likums tika izdots tongue.gif

Tu kljuudies !

Tavs pieteikums ir izveidots 9ajaa novembrii, kameer noteikumi tika izveidoti 6ajaa novembrii.

Link to comment
Share on other sites

kaut kas tur nav tiirs... skatiijos kaa pareizi juusu serverii jaraksta pieteikums un veel taa nebija... pectam kad uzrakstiiju (kadas 5h pectam) ieraudiziju ka uzrakstiiti noteikumi... varbut man forums glukoja vai kaa... tiesaam skatiijos kaa jaraksta un nekaa pratiga neatradU, TIKAI PAR TO KA SLOT NEDABUT tongue.gif

bet nu ok, saksu meklet kadu kas mani atbalsta

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Tas varētu būt es, jo šis cilvēks serverī rada tikai pozitīvas emocijas,.t.i, galīgi netaisa černi un uzvedas tā kā būtu jāuzvedas(varbūt saistāms ar to, ka ir vecums jau sakarīgs!

Tālāk gribēju pateikt, ka atbalstu viņu šīm komandām, jo cilvēks sapratīs kā ar tām rīkoties un pa nakti, kad viņš spēlē nekaitēs, lai kautvai pamodinātu kādu spēlētāju, kurš ir iesnaudies pie kompja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienalga esmu ar abiem dibena vaigiem pret. Vai tad gigna politika nenoteica bana noņemšanu par 10 Ls? Kāpēc citiem jāmaksā un šis kadrs var spēlēt tā pat un vēl pretendēt uz admina acc? Nu un ka viņš, iespējams, ir mainījies, citi arī ir mainījušies, bet cik zinu, tad citi netiek pie šādām privilēģijām, pat ne pie spēlēšanas serverī.

Neredzu šitanī čalī neko tādu, kas viņu īpaši paceltu virs citiem.

Link to comment
Share on other sites

tieši manas domas! esmu pats viņu kikojis nez cik reizes! sad.gif

ja butu aktivaki forumaa, butu redzejusi ka jau pirmit par so teemu tika runaats...

secinajums bij tads, ka man "loss 0", tapec es citu speleraju acis nelagoju, man var buut ping arii +500, bet ar loss 0 es lagosu tikai sev, bet ne jums...

Link to comment
Share on other sites

Fakts paliek fakts, ka pa naktim as chalis spelee. Jo biezi vien pedejaa laikaa man ir sanacis tupet lidz kadiem 5 ritaa (sirdsapzinja moca) un nepametu serveri ja tajaa nav adminu.

Pings sad.gif

ex 4itoks sad.gif

Baisais base kemperis sad.gif

+ un - - -

Skaitli saka savu.

Link to comment
Share on other sites

nekaa pret teviim, bet tas vienakarshi nebuutu godiigi pret citiem speeleetaajiem kuri chiitojushi, vispaar tev buutu jaabuut pateiciigajam ka veel vari speeleet forshajos GIGN serveros

Pilniibaa piekriitu, tapeec neatbalstu tiesiibu pieshkjirshanu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...