Jump to content
GIGN Forum

Need For Speed Carbon


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā ir ka tev saka!

ā paldies Flaschback tagad sapratu domu, kaut dzīvē nešķiet ka reāli darbojas šis prikol, bet tas tā

Nu blin, nu tad kas pa 4erni var būt. Ielieku to vienu no failiem deamon tuulii, bet nekas nenotiek. Kad eju pats atvērt to disku vaļā uzmet erroriņu: Sistēma windows nespēj lasīt šo disku. Iespējams, ka tas ir bojāts, vai tajā tiek izmantots ar sistēmu windows nesaderīgs formāts.

Link to comment
Share on other sites

Iziets biggrin.gif Bļā, ar to Dariusu TIK ilgi pisos, nu čist kādu pusstundu vismaz, ja ne vairāk. Visu laiku, kad biju priekšā tieši tik daudz lai vinnētu, nopisos no pēdējās kraujas biggrin.gif Pēdējā reizē arī gandrīz vai, bet tomēr 487 punkti palika un Dariuss tika pārspēts biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL .. es jau no pirmās reizes viņu uz 10 sekundēm apdzinu happy.gif te tev nu bij tavs exzotiks tongue.gif Man vairāk patika, kad viņš pilsētā sāka kliegt "No, no, no!" Tāda rēka parāva biggrin.gifbiggrin.gif

EDIT:

Man ir 3 faili tikai - NFSCARBON.B00 (sver 1.95 GB), NFSCARBON.B6T (4,81 KB) un NFSCARBON.B6I (2,00 GB). Ar Daemonu jaunāko mountoju .b6t failu un enjoy tagad smile.gif

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

Nu blin, nu tad kas pa 4erni var būt. Ielieku to vienu no failiem deamon tuulii, bet nekas nenotiek. Kad eju pats atvērt to disku vaļā uzmet erroriņu: Sistēma windows nespēj lasīt šo disku. Iespējams, ka tas ir bojāts, vai tajā tiek izmantots ar sistēmu windows nesaderīgs formāts.

paņem vienalga kuru no tiem daudzajiem failiem, uzkliko ar labo peles taustiņu un uzliec open with winrar, tad palaid un ekstraktē.(labāk extract files... nevis extract here, lai varētu vieglāk atrast.) tev vajadzētu parādīties tajā folderī mapītei ar nosaukumu rzr-nfsc. Ieej tur un tur esošo failu iemount'o deamon tools/alcohol.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

paņem vienalga kuru no tiem daudzajiem failiem, uzkliko ar labo peles taustiņu un uzliec open with winrar, tad palaid un ekstraktē.(labāk extract files... nevis extract here, lai varētu vieglāk atrast.) tev vajadzētu parādīties tajā folderī mapītei ar nosaukumu rzr-nfsc. Ieej tur un tur esošo failu iemount'o deamon tools/alcohol.

bļin laikam nebija vērts te kko postot. Tak stāstīšu VĒLREIZ! ES nevaru viņu atrarot, tak paskatās pirmo bildi error uzmet!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

LOL .. es jau no pirmās reizes viņu uz 10 sekundēm apdzinu happy.gif te tev nu bij tavs exzotiks tongue.gif Man vairāk patika, kad viņš pilsētā sāka kliegt "No, no, no!" Tāda rēka parāva biggrin.gifbiggrin.gif

EDIT:

Man ir 3 faili tikai - NFSCARBON.B00 (sver 1.95 GB), NFSCARBON.B6T (4,81 KB) un NFSCARBON.B6I (2,00 GB). Ar Daemonu jaunāko mountoju .b6t failu un enjoy tagad smile.gif

Nu tas jau man sen bija skaidrs, ka priekš kanjona labākais ir tjūneris, ko arī nenoliedzu. Tur nav garu taišņu, bet pilns ar asiem līkumiem, kuriem tjūneris ir kā radīts un mazām taisnītēm, kurās galveno lomu spēlē akselerācija, nevis ātrums. Žēl, ka šajā daļā nav dragreisu, parādītu, kur tavi tjūneri ziemo evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Zabei, DJMuman a tu no dc ka4āji? Varbūt vari pateikt arī, formātu un izmēru?

EDIT:Nezinu, kas notika, bet ar sesto reizi tas errors neizleca. tongue.gif

Draugs iedeva DVD happy.gif failu izmēri ir dažus topikus iepriekš .. nu bet, ja jau viss iet tad, lai nograb smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Blockers bloķē tuvāko pretinieku, kas tev seko tad, kad tu viņam to liec. Nu parasti tas viņam izdodas un tas čalis ielido sienā un atkrīt uz pēdējo vietu.

Skauts izbraukā visus šortkatus un atstāj kartē pēdas, lai tu redzētu, kur jābrauc, ja gribi pa īsāko ceļu izbraukt.

Link to comment
Share on other sites

thx, tad jau laikam blockers labākais? 31.gif

Man arī liekas, ka viņš ir visvērtīgākais, gonkas sākumā atliek tikai izrauties vadībā un 50% no darba paveikts smile.gif Vnk pārējiem ir grūti tev tikt klāt. Ar scoutiem man liekas kaut kā grūtāk braukt, turklāt gadās arī kaut kur ietriekties mēģinot izbraukt pa kādu shortcutu confused.gif

Link to comment
Share on other sites

No sākuma braucu ar blokeri, bet kad pamēģināju drafteri, tad sapratu, ka ar drafteri vnk afigennais ātrums sanāk un līkumi arī daudz labāk izgriežami, tāpēc lielāko karjeras daļu ar drafteri nobraucu smile.gif Uzskatu arī viņu par labāko wink.gif

Link to comment
Share on other sites

godiigi sakot es sho speeli ciest nevaru tongue.gif

vispaar man neviena shaada tipa speeles nepatiik (ar iznjeemumiem).

man visi tie "vajadziiba peec aatruma" liekas vienaadi, varbuut grafikas zinja bishkjinj atshkjiras. sizhets paredzams un neinteresants.

*nauda vienmeer pilns. speele loti viegla, iisa.

nemaz nevaru atrast kaadu plusu, kas man shij speelei patiktu. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss ko es dzirdu no taa blockera ir "Sorry i can't I'am out of nitros" "meen he is fast I cant get him." dry.gif

Tāpēc ka tu nejēdz spēlēt. smile.gif

šodien ieinstalēju to krapu. Ir jau kruta grafika, kūls storijs liekas, smukas filmiņas un tā blokeru, skautu un drafteru lietiņa, bet nu vadība un spēles fizika ir vnk graujoši sūdains.

6/10

Link to comment
Share on other sites

Sākumā varēji pateikt, kas par erroru. Ja tas ir "Send/Dont Send error report", tad, manuprāt, tev kompis nevelk - tjip, kad man bija uz medium kvalitātes un max resolution man gandrīz pēc katras 1/2 stundas meta to sūdu. Tagad viss okej smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...