Jump to content
GIGN Forum

Dzimumdienas Daavana


jerrico
 Share

Recommended Posts

lieta ir taada ir ljuti tuvs mans un manas sievietes draugs vareetu teikt amzliet gjimenes loceklis, vinjam riit dzimumdiena un mees abi veeleetos kaadu daavaninju taadu paliekoshu uzdaavinaat lai vienmeer atcereetos nekaadus daargus dzeerienus vai kondomu paku vai vele nezin kaadu kaamsutras biibeli bet taadu ritiigu sirds lietinju, varbuut arii daavana ar kaadu dziljaaku domu vai mazliet humora piesitienu, bet nu katraa zinjaa ceu ka saprataat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

18 gadi paliek

Eu nu ja jau 18 tad nederēs nekādas šķiltavas ne arī kucēns kur nu vēl tosteris! Kad paliek 18 ir jāizdomā kautkas patiešām labs! Fotoaparāts nu būtu ļoti labi, tikai tas ir mazliet par dārgu, domāju ka varētu drīzāk dāvināt naudu un 18 gadīgs 4alis jau nu zinās kā viņu izterēt un nopirkt to kas viņam patīk! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

jā naudu dāvināt ir jau tiiiik personiski!

bet tā, man nav ideju, pašam pagājušā laikā ir baigi grūti izdomāt ko kādam dāvināt. nav vairs tas laiks, kad mēs bijām sīki un skaidri zinājām, ko mums vajag...

Link to comment
Share on other sites

Eu nu ja jau 18 tad nederēs nekādas šķiltavas ne arī kucēns kur nu vēl tosteris! Kad paliek 18 ir jāizdomā kautkas patiešām labs! Fotoaparāts nu būtu ļoti labi, tikai tas ir mazliet par dārgu, domāju ka varētu drīzāk dāvināt naudu un 18 gadīgs 4alis jau nu zinās kā viņu izterēt un nopirkt to kas viņam patīk! thumbsup.gif

LOL, vinjs teica atminjaa palekoshas leitinjas, to naudu vissticamaak vinjs nodzers jau pirmajaa dienaa kad uzdavinaas, nuu astonpadsmit gadiem vareetu kaadu celojumu ( protams ja macinjs lauj) to gan vinjs neaizmirsiis smile.gifsmiliez.de_2433.gif

Link to comment
Share on other sites

es iesaku uzdāvināt atrakciju - ar slapju airi pa pliku dirsu. Ļoti paliekoši būs wink.gif

Atlaushos nedaudz precizeet, plikaa dirsa nav vinja, bet gan kadas izskatiigas izpriecu meitenes, un tas airis... nu kaa lai pasaka jau nav nemaz airis, bet kaut kas stengraaks no vinja puses biggrin.gif

Aizvedat uz kaadu masaazhas salona (erotisko) vot to vins neaizmirsiis(ne jau masazhu protams) 10cms.gifnaughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...