Jump to content
GIGN Forum

Slēptā Kamera


meniks
 Share

Recommended Posts

šodien pēc stundām nebija ko sadarīt. tapē aizpisāmeis paņēmu kameru mikrafonus un kapājām runāties ar cilvēkiem.

dizgan rēcīgi sanāca.

1. čalis. pavisam īsi. vnk ticība neļauj dzert.

2. čalis. ir bijis sibīrijā. tur bijušas narkotikas. vārītas tabletes un morfijs. atbraucis uz latviju atpakaļ - viss pa vējam. te nekā tāda nav.

šitas ir tik tāda prikola līmenī. tālāk mēs iesim pie bomžiem un prasīsim tuvāko točku lokācijas. karoč storiju, ko darīt, ir daudz, tik kā ar laiku sad.gif

NOSPIED MANI!

es nēsmu ne tas kas runā, ne tas, kas izliekas par telefonu dīleri

Link to comment
Share on other sites

nez, man likās interesanti paklausīties par to petroleju un kā toreiz tusēja. Tas telefons laikam bija domāts kā joks, es laikam nesapratu nafig tur kaut kāds telefonu džeks vajadzīgs. Tas grūdiens arī kaut kāds bezsakarīgs. Vispār čalis prikolīgs, vienīgi uz beigām vairs neiebraucu ko viņš tur saka un sāka arī nedaudz apnikt. Intervētājs tīri ok runāja smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jā sākumā kā prikols bija, bet beigās interesanti paklausīties. kā čaļi norāvuši jumtu smile.gif

nu tas čalis bija domāts, tjip sāc sarunu par to cik šodien krimināla jaunatne, un pienāk k-kāds mistisks čalis un grib telefonus pārdot. tam vecajam bija pilnīgi po par to, un man leikas, ka šis padomāja, ka tas draugs un nekāds efekts nesanāca. nu tas bija pa prikolam. vajadzēja drēbes tādas skrandas un tad pārdot. nu daudz ko uzlabot varēja.

rīt ja būs laiks okei, tad pieiesim šai lietai nopietnāk. 9tas storijs par točkām )

ja kāds var pamest kādu labu ideju šitajai leitai uzpriekšu, bet aprakstiet biki detalizētāk, ja rakstat. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es tev ieteiktu nomainīt savas maximas smadzenes pret supernetto smadzenēm

tas neko nemaina

bet jā video labs, laikam bišķ tas džeks pats sāka runāt, un scenāriju izjauca, bet tad jau parasti labākie prikoli sanāk.

10cms.gif un uzmočijiet vēl kaut ko labu, nē vēl labāku

Link to comment
Share on other sites

nu jā sākumā kā prikols bija, bet beigās interesanti paklausīties. kā čaļi norāvuši jumtu smile.gif

nu tas čalis bija domāts, tjip sāc sarunu par to cik šodien krimināla jaunatne, un pienāk k-kāds mistisks čalis un grib telefonus pārdot. tam vecajam bija pilnīgi po par to, un man leikas, ka šis padomāja, ka tas draugs un nekāds efekts nesanāca. nu tas bija pa prikolam. vajadzēja drēbes tādas skrandas un tad pārdot. nu daudz ko uzlabot varēja.

rīt ja būs laiks okei, tad pieiesim šai lietai nopietnāk. 9tas storijs par točkām )

ja kāds var pamest kādu labu ideju šitajai leitai uzpriekšu, bet aprakstiet biki detalizētāk, ja rakstat. smile.gif

Need more!!! biggrin.gif

Nu par točkām variet uzprasīt, par maukām, vēl par šito pašu tēmu var pabliezt utt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

šodien pēc stundām nebija ko sadarīt. tapē aizpisāmeis paņēmu kameru mikrafonus un kapājām runāties ar cilvēkiem.

dizgan rēcīgi sanāca.

1. čalis. pavisam īsi. vnk ticība neļauj dzert.

2. čalis. ir bijis sibīrijā. tur bijušas narkotikas. vārītas tabletes un morfijs. atbraucis uz latviju atpakaļ - viss pa vējam. te nekā tāda nav.

šitas ir tik tāda prikola līmenī. tālāk mēs iesim pie bomžiem un prasīsim tuvāko točku lokācijas. karoč storiju, ko darīt, ir daudz, tik kā ar laiku sad.gif

NOSPIED MANI!

es nēsmu ne tas kas runā, ne tas, kas izliekas par telefonu dīleri

bezvadu mikrafons?

BTW - es te ta padomaju - tas baigi kruti intervet vecus vilceeekus un uzzinat ka viniem ir gaajis - ja mes to nedariisim - vesture vinekarsi pazudiis. no mutes mute tikai pimpi var iebaazt, bet storiji ir ssuuuds. tagad jau nevar tikt skaidriba, bija vai nebija okupaacija. vajag vairaak vecukus aptaujat un visu, ko sie saka, saglabat!

KUDOKU tev menik! wink.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

nē, vnk bezvadu mikrafons, lol. visur tv tādus izmanto, visās fabraikās senāk utt, kad parasti piesprauž pie pakaļas tādu kastīti, vnk pa vidu vadam ir raidītāji divi.

tagad nav laika diemžēl galīgi, takā nesanāk neko sačīnīt

Link to comment
Share on other sites

tikai vaidzeeja meegjinaat vel kaut ko atnjemt, nozagt

es ar taa domaaju! skriet kaadam garaam, izraut somu un to visu nofilmeet (funny). teoreetiski vareetu sanaakt suudi, bet, ja kaads juus nokjer, tad vienkaarshi pasakiet "SLEEPTAA KAMERA" un atdodiet mantas atpakalj (tikai tad, ja nokjer).

Esmu redzeejis "sleeptaas kameras" pa tv un tur jebko cilveekiem var dariit, ja beigaas pasaka "SLEEPTAA KAMERA", jo tad izjokotie cilveecinji saak smieties un viss. Taapat buus ari shajaa gadiijumaa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...