Jump to content
GIGN Forum

aisventura

Mirstīgais
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About aisventura

 • Rank
  Nīkulis ar potenciālu
 1. Max max max krutāk būtu, ja kāds jūs uzklausītu, un jūs nerunātu paši ar sevi. Protams atbalstu visas šīs idejas, bet viņu ir tik daudz, ka diezvai viņas visas tiks ņemtas vērās, ja nevar safixot pat visparastākās lietas.
 2. Atnāku mājās, izdomāju, ka jāiet kāds nošaut, ieeju webā paskatīties, kas pa mapi, ieraugu Degrootkeepu, uzreiz tāds Nav vajadzīga šī mape, vienkārši vajag ielikt jaunas mapes, vienalga kādas, bet jaunas. Un, manuprāt, daudzi spēlē neskatoties kāda mape. LIECIET MAPES!
 3. Ļoti gribētos pl_barnblitz , ļoti patīkama mape. Izskatās, ka nav īsti jēga te izteikties, jo adminiem ignore uz šito, bet nu cerams, ka kaut ko ieliks.
 4. Tā kā jau atkal kādu laiciņu spēlēju Tf2 Gign'a serverī, tad atkal prasās pāris jaunas mapes. -un nodomāju, ka, varbūt, tagad, kad jauns gads, kāds varētu arī kaut ko izmainīt. Tā tad gribētos, lai tiktu ieliktas mapes, kas iepriekš tika minētas vai vismaz kaut ko jaunu, kā arī no "nominate" menu izņemt dubultās mapes kā, piemēram, tc_hydro.
 5. Gigns par lepnu, lai klausīto mirstīgos.
 6. Pārdodu Strange Pain Trainu pa 0,22
 7. Kas notiek? Vienu vakaru kaut kas bija, bet tagad atkal nekā. Kas vispār ar aktivitāti Gignā? Tas nav normāli vairāk.
 8. Cik noprotu, tad tagad tikai jaunās mapes iet uz riņķi. Būtu arī jauki, ja pieliktu pie "nominate".
 9. Jā, kā arī piemest ctf_mach4 un uzlikt, ka viņa ir tikai no rītiem.
 10. Cik var runāt- kaut kas jādara. Davai Tedij!
 11. Ja domā Votā, tad tas, man liekas, ka ir tādēļ, jo kad Tedijs lika tās tipa jaunās mapes, tad ir ielicis pāris mapes dubultā. Tās ir tc_hydro, Granarijs un vēl kāda.
 12. True story, bet viņš jau tik bieži nemaz nespēlē. ;D Un gribu atgādināt, lai sataisa tās mapes, saliek visu kur jāliek.
×
×
 • Create New...