Jump to content
GIGN Forum

SAMPO

Mirstīgais
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About SAMPO

 • Rank
  Malacis
 • Birthday 10/06/1991
 1. Neesmu pabeidzis taisīt pasūtīju, jo gribētos vēl klāt kādu cilvēku, kas vēlas pasūtīt. Pasūtīšanas dienu pārceļu uz 4dienas vakaru, ja vēl kādam interesē šī lieta, tad dodat ziņu.
 2. Vēl kādam būs vēlme pievienoties sūtījumam?
 3. Teorētiski vajadzētu ņemt pretī un apmainīt, bet gan jau neņems, jo 14 dienas tev ir pagājušas kopš pasūtījuma saņemšanas brīža un vēl kaste nav. Vajadzēja kaut vai driskas saglabāt un sūtot atpakaļ ielikt pakā, lai priecājas.
 4. Tik liela atšķirība nav gadījusies. Ar nike botām viss ir bijis kārtībā, bet ar citām firmām ir mazliet laimes spēle, jo +/- pa vienu izmēru var atšķirties. Ja atnāk par lielu/mazu, tad sūtam atpakaļ un norādām, kas par vainu, viss tiek izlabots un tiek atsūtītas atpakaļ īstais izmērs,
 5. Doma jau atkal, ar vairāku mēnešu pauzi, pasūtīt drēbes un mantas no http://www.sportsdirect.com/ . Cik skatos, tad par šo laiku ir ĻOTI daudz preces pienākušas klāt ar vēl lieliskākām cenām. Paša pasūtīšana notiks 13. Jūlija vakarā, lai varat kārtīgi padomāt un sagaidīt algas. Bet pirms 13. būtu vēlams vēlreiz paskatīties vai tieši vajadzīgais izmērs un krāsa ir pieejama, jo mantas tiek izķertas dienas laikā. Pie manis sūtīšanas izmaksas 4ls un saņemt varēs Rīgas robežās, bet, ja ir tiešām vēlme cilvēkam no citas pilsētas pasūtīt, tad varam kaut ko sarunāt. Sazināties ar mani var draugiem.lv vai rakstīt uz epastu - [email protected]
 6. SAMPO

  Aizdevums

  vivus.lv
 7. Šodien atcerējos, ka neesmu kādu laiciņu jau sūtījis neko no SportsDirect.com, un izlēmu, ka varētu uztaisīt vienu pasūtījumu uz 21. februāri, ja kādam ir interese kko pasūtīt, tad padodat ziņu šeit vai draugiem.lv. Marinēt ilgāk nav ko, jo izķerts tiek, gandrīz, dienas laikā. Piegāde pie manis jums izmaksās tikai 5ls, un saņemt preci varēsiet Rīgā.
 8. Paskatījos google, un tur arī bija minēts šis fakts. Laikam tas ir, tas "nakts tirgus".
 9. Tā kā manai mīļajai sievietei tuvojas jubileja. Gribēju uzzināt vai kāds nezin kādu labu, samērā lētu ziedu vairumtirdzniecības bāzi Rīgas teritorijā, un arī aptuvenās cenas sarkanām, lielām rozēm. Pats zinu vienu teikā, adresi neatceros, bet varbūt kāds zina kādu citu.
 10. Pāris dienas atpakaļ sāka niķoties otrs dators, un vēlos pats atrisināt, lai nav jādodas uz tuvāko datora servisu. Izvilkums no pašas problēmas sākuma: Uz šo problēmu, vienā forumā, atsaucās cilvēks, kas mēģināja ar saviem ieteikumiem atrisināt šo problēmu. Man minēja, kad esot RAM vaina, un lai pamēģinot pamainīt ram ar vietām(man viņi ir divi), vienu izņemt un palaist, un tad otrādi. Nekas nemainījās, jo visu laiku metās blue screen. Tad nāca nākamais padoms, lai kārtīgi pārliecināties. Ielikt ubuntu diskā vai flash, un palaist viņu ar boot funkciju. Ja kārsies - RAM vaina. Ja nekārsies - HDD vaina. Visu smuki saliku un palaidu, bet lādējot failus visu laiku karās augšā. Tad man rodas jautājumi. Vai tiešām var būt, kad nosvilst abi ram`i reizē? Vai pašam risināt šo problēmu tālāk, vai doties uz tuvāko datora servisu?
 11. Pievienojies, nenožēlosi! Esam beidzot arī atvēruši GunGame serveri ar daudzām un interesantām mapēm. Pievienojies un notestē mūsu serveri. Mūsu web: http://found.lv DD2LAND serveris: dd2.found.lv GunGame serveris: gg.found.lv
 12. SAMPO

  Kurjerpasts

  Iemet acis dhl.lv. Varbūt būs izdevīgi tev.
 13. Iesaku balticom. Pats lietoju Mājas komplektu, tv+inets, un trīs mēnešu laikā nav bijušas nekādas problēmas. Sīkāk info - http://balticom.lv/lv/televizija/home/tv_tarifi?districtId=50 . Ja tevi tas interesē, tad programmas arī ir padaudz.
 14. Uzspied uz zaļā ķekša, labajā stūrī. Atrodi "advanced setup" --> Tools--> system updates un liec "no updates".
 15. Gungame.cfg failā ir uzlikts gg_teamplay 1?
×
×
 • Create New...