Jump to content
GIGN Forum

Tiesiibas Uz Servera Cs.gign.lv


Vai e svareetu dabuuut tiesiibas uz servera cs.gign.lv  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Lieta taada, ka jau ilgaaku laiku speeleju uz servera cs.gign.lv un, manupraat, esmu nopelniijis tiesiibas uz sho severi ar speeli kaa taadu.. t.i speeleejot pie T biezhi vien ar burtu U noraadu T uzbrukuma virzienu, taadejaadi uzlabojot servera TP, pie CT daru diezgan liidziigi tachu nevis noraadot uzbrukuma virzienu, bet gan vietu spotu uz kuru uzbruuk T, kaa arii spotu kuraa taa ir uzlikta, ja man tas ir preciizi zinaams.. cool2.gif

agraak ilgau laiku speeleeju 4tus PRo kaa members, tachu shobrid tur ir sanaacis kaut kaads JAMPATRACIS, taadejaadi mana izveele kriit par labu speeleshanai cs.gign.lv...

Un 3ais iemesls tiesiibu ieguushanai vareetu buut taads, ka gadaas, ka es speeleeju no riita un tad paarsvara aadminu nav, taadejaadi, ja juus man dotu tiesiibas es vareetu taa saciit admineet no riitiem...

Ar cienju chucky.... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

chuck tu pats vari izdzeest topic... man vismaz taa skjiet, kaut kur right side bija podzinja viena..

taadas podzinjas nav ja vien tu neesi foruma moderators un tev nav attieciigo pravu...

Link to comment
Share on other sites

zin ko e svaru pateikt Dream un Gordon - juus esat pilniigi LOXI un zadroti, kaut kaadus murgus nesat un neko jeedziigu nevarat pateikt. 4ista mudaki violent1.gifsmiliez.de_2428.gif blja es prasu vai varu dabuut tiesiibas uz gign a isu blja kaut ko piepishaas nevis uzraxta kaut vai rec vai antirec! blja varbuut es neesmu taads PIDARAS kaa tu, kam pilniigi vienlaga par to kaads ir citu viedoklis! GORDOn tu esi IDIOTS! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

rD.chucky Posted on Aug 23 2004, 07:35 PM

  zin ko e svaru pateikt Dream un Gordon - juus esat pilniigi LOXI un zadroti, kaut kaadus murgus nesat un neko jeedziigu nevarat pateikt. 4ista mudaki  blja es prasu vai varu dabuut tiesiibas uz gign a isu blja kaut ko piepishaas nevis uzraxta kaut vai rec vai antirec! blja varbuut es neesmu taads PIDARAS kaa tu, kam pilniigi vienlaga par to kaads ir citu viedoklis! GORDOn tu esi IDIOTS! 

smiliez.de_2524.gif

vot kad iemaaciisies savaldiities un kontroleet sevi - tad VARBUUT tu dabuusi tiesiibas...

Link to comment
Share on other sites

zin ko e svaru pateikt Dream un Gordon - juus esat pilniigi LOXI un zadroti, kaut kaadus murgus nesat un neko jeedziigu nevarat pateikt. 4ista mudaki violent1.gifsmiliez.de_2428.gif blja es prasu vai varu dabuut tiesiibas uz gign a isu blja kaut ko piepishaas nevis uzraxta kaut vai rec vai antirec! blja varbuut es neesmu taads PIDARAS kaa tu, kam pilniigi vienlaga par to kaads ir citu viedoklis! GORDOn tu esi IDIOTS! smiliez.de_2428.gif

Jaa , man tevis teishaam zheel - tev patieshaam ir psihiskas probleemas, nekas aizej uz tvaika ielu mosh varees kaaads paliidzeet, bet tu izskaties peec neaarsteejema gadiijuma, bet es jau neesu nekaads aarsts.

Link to comment
Share on other sites

zin ko e svaru pateikt Dream un Gordon - juus esat pilniigi LOXI un zadroti, kaut kaadus murgus nesat un neko jeedziigu nevarat pateikt. 4ista mudaki violent1.gifsmiliez.de_2428.gif blja es prasu vai varu dabuut tiesiibas uz gign a isu blja kaut ko piepishaas nevis uzraxta kaut vai rec vai antirec! blja varbuut es neesmu taads PIDARAS kaa tu, kam pilniigi vienlaga par to kaads ir citu viedoklis! GORDOn tu esi IDIOTS! smiliez.de_2428.gif

laugh.gif muahahaahahahah

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

Skanēs pārsteidzoši, bet diez vai tev spīd dabūt tiesības šeit sev, kur nu vēl kādam citam. Bet nu labs nāk ar gaidīšanu - paies gadiņi 2, sasniegsi 15 gadu vecumu un dzīvē daudz kas var gadīties.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...