Jump to content
GIGN Forum

Alise Blja


Aiveliins
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 42691

| ADMINS: Alise

| NOBANOTAIS NIKS: A-head

| NOBANOTAA IP: 217.24.66.185

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 11.02.2010 21:44

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/b

sasha : chau Aivi

A-head : yo

kaimin_ilze : cau

Alise : kaa iet?

kaimin_ilze : norm

A-head : norm

Alise : kaa ar Zani?

kaimin_ilze : viss ok

A-head : :ej nauh nav tava dalja

Alise : ko?

A-head : :)

A-head : parlasi

kaimin_ilze : saprati?

Alise : njeponjela!

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: Alise

| IEMESLS:

| Terminsh peec 5 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: ", termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :", termins: 5 minutem. Vairak informacijas lasi kons

Connection accepted by 193.46.236.245:270

A-head : aita

A-head : tu a***ela mani kikot ?

A-head : a h u j e l a

kaimin_ilze : vo vo ait

Alise : at o0ymat off

kaimin_ilze : aita nav mat

ADMIN Alise: kick kaimin_ilzee

A-head : ko tu nabaga puiku kik ? lashara vispaar akal sadzeeries ?

un tad seko bans .

Alise no visiem shkjiet man vieniigajam ir tiesiibas taa runaat ar Tevi un Tu nekad neapvainoies bet gan pieduuries no manis.

Riit kad pamodiishos lai banu tu buutu nonjeemusi!!!

Link to comment
Share on other sites

Nedrikstu te rakstit, bet

Par admin abuse nevar banot uz perm!! Max ko tu vari tad uz nedelu,vismaz tadi ir mani uzskati.

Es iesaku sim indiviidam nomainit laiku uz nedelu, lai iemacas pievaldit meli.

Sry ka ierakstiju, cerams nenoraushos.

Link to comment
Share on other sites

Nu kamфn, perm banu par 2 rupjiem vвrdiem? Nu nav korekti likt tвdus banus un tas attiecas arо uz tiem, kuri publiski izrвda savas krыtis. Un arо nedзпa ir par daudz. Ja cilvзku aizvaino рвdas sarunas, pie tam virtuвlas, man domвt, ka vajadzзtu meklзt profesionвlu palоdzоbu.

Link to comment
Share on other sites

Nu Alisīte vienmēr izceļusies ar savu neatkarību... itsevišķi kad runa iet par balsojumiem :khehehe::D

Bet runājot par konkrēto situāciju -- BANS pelnīts... bet derētu max uz 2 deinām .. :sparta:

Ar cieņu Ads ;/

Link to comment
Share on other sites

Tas paliek smiekligi dot tiesības spēlējošam meitenēm. Es sapratu Diamond variantu , cilvēks ļoti labs , saprātīgs un arī attiecīgs vecums, bet alise tiesību piešķiršana neesu vēl atkodis, nespēlē daudz viņa un pārāk gudri arī serverī neuzvedas. A head normāli pateica , nav viņas darīšana ! Kāds sakars kickam ? Nav pirmā un pēdējā reize noteikti , kad atkal sūdzības par Alisi pārādīsies.

Edit: Pēc kicka gan saruna ,vajadzēja runāt caur admin čatu, bet tas nemaina , kick būtību , ka par tādām lietām nekicko.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

^_^

prieks ka cilvēki kas postoja sākumā hm.. minēja to ka nav tiesību šeit postot, tiešām pa zolīdo

tā.. teikums attiecināms uz Hivemind, es negribu tērēt savu laiku lai ar tevi runātu, bēt tā kā es jau ielaidos sarunā, tad -sameklē sev meiteni! (palaizi sunim kuli) :group: tavs teiktais šeit ir vismazāk gaidīts, no manas puses :)

hm.... banu, ņemat nost, mana vaina, nav problēmu to atzīt :love:

Teddy, kas ar votēm? zinu tikai vienu cilvēku kas Tev varēja minēt kko par manām votēm šodien, jau iepriekš uzrakstīju viņam un atkārtošo to pašu arī Tev... www.gign.lv sūdzības, vote ir izvēles iespēja.. demokrātija .. so, neredzu iemeslu strīdēties par voti :) tas ir piedāvājums tautai

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Eu Alisīte..

Tik pasaki ka par votēm nav taisnība ??

nē --- tā nekas jau nav reāli pret Tevi .. Bet tā attieksme, gan te, gan onlinā, reaali SUX !!! --->

"Ja ir pretenzijas, rakstiet forumā sudzību sadaļā"

Reāli smird :meele: ... ļoti atvainojos...

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Alise izpelnies kādreiz tiesības ar saviem nopelniem. + Nelieto 2 stāvīgus vārdus , tas neliecina neko pozitīvu par meiteni . Tev pat cieņa pret draugu nav , ja jau tu esi tik aizvainota , lai mestu A-head ārā par to , ka tu bāz degunu citu darīšanās. Es saprotu , ka tev ir sakāpis galvā dabonot zilo adminu par neko.

P.S. Man jau gabals nenokritīs , ja mani foruma suspendos. Ā un vote nemētā apkārt , vote liek parasti , kad citi spēlētāji vēlas citu karti, nevis tad , kad tev iegribās uzlikt vote un ir 10 duraki , kuriem patīk nospiest yes , tikai tāpēc , ka nākāmā karte nav tik forši fragojama. Gign mapcycle 80% ir labas kartes.

Edit: Alise , btw sūdzību sadaļā aizlieguma postot nav :) Tu jauc ar tiesību sadaļu.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...