Jump to content
GIGN Forum

Sn00p


traktorists^
 Share

Recommended Posts

sye, es nevienam nebrūku virsū. Ja tu tajā laikā būtu iekšā serverī varbūt zinātu par ko ir runa. Man bija vienalga, par sn00p izdarīto, tur pretīm bloodlord`am gan nebija :lol: žēl, ka demo neuzrādās dzīvo rakstītais. Tāpēc arī devu vārdu bloodlordam, jo, tad, manuprāt, viņš nebija pārāk laimīgs :) Bet ja bloodlord`am viss, tas ir pieņemams un viņa tā brīža rīcība, un izteiktie vārdi nebija attiecināmi uz sn00p, tad viss ir ok. Un esmu atvainošanās parādā. ;)

Link to comment
Share on other sites

nu jaa Traktorist :D

zin kaa ir, kad taads traktorists kursh neko nejedz un nedzird un nesaprot speelee cs. izskataas ka paaris reizes esi speelejis, kautko raksta mana virziena. es nogagoju , lai vispaar neraksta. taapat ar domu ka atgagoshu pec 3 roundiem.

un ja tu speelee tad speelee, vis chato tur neapstajoties, jo shii 14gadiigo cs paaudz kas tagad visu vasaru sezh serverii un nezin kaa paraadiit savu krutismu, es gribu mass gag uzlikt ! gan t gan ct komandaam! jo ir jaaspeelee nevis jaadirsh kautkas chataa. ne visi to dara, so ... stfu:sparta:

p.s. manupraat man jau gadi 5 ir admin accounts. :) jo to speeliiti jau speeleeju gadus 8.

Nau ko dariit kaa rakstiit suudziibas, IET PAROK ZEMI

Topic :lolza:

Link to comment
Share on other sites

O_O

Paklausies sevī no malas. Es neesmu ne pret Tevi, ne par Tevi, bet tas teikums ... get real.

Ne visi ir tādi luņi, kas nevar savas mutes savaldīt, tapēc citiem dēļ tā nav jācieš.

Komandā bieži vien gadās arī sakarīgi purni, ar kuriem var kaut ko sarunāt (par misiju, es domāju) - ko darīt, kur iet, tapēc čats ir svarīga sastāvdaļa spēlē. Jāatdzīst, ka liela daļa runāt vēl nav iemācījušies un raksta sazin ko.

Varētu uzrakstīt kādu auto-gag pluginu, kurš gago atsevišķus eksemplārus uz noteiktu laiku (kādu mēnesi vai gadu). Tas daudz ko atrisinātu. Bet brutāli nogagot visus playerus ... vai Tu traks.

Link to comment
Share on other sites

O_O

Paklausies sevī no malas. Es neesmu ne pret Tevi, ne par Tevi, bet tas teikums ... get real.

Ne visi ir tādi luņi, kas nevar savas mutes savaldīt, tapēc citiem dēļ tā nav jācieš.

Komandā bieži vien gadās arī sakarīgi purni, ar kuriem var kaut ko sarunāt (par misiju, es domāju) - ko darīt, kur iet, tapēc čats ir svarīga sastāvdaļa spēlē. Jāatdzīst, ka liela daļa runāt vēl nav iemācījušies un raksta sazin ko.

Varētu uzrakstīt kādu auto-gag pluginu, kurš gago atsevišķus eksemplārus uz noteiktu laiku (kādu mēnesi vai gadu). Tas daudz ko atrisinātu. Bet brutāli nogagot visus playerus ... vai Tu traks.

get real ??? :D make it real. es nesaku, ka visi ir lohi or what ever :) bet ja ir vairaaki gudrie, kas nu tur tagad chataa muti bruuvee. gribas uzlikt teamiem gag, lai var normaali paskriet un pashaut (ljoti labi var izmantot team speak komandas un visiem ir radars - izmanto to var ljoti labi !) . pec laika nonjemt mosh buus nomierinaajushies. Mani ljoti kretinee mazie meesli no pamatskolaam, kas tur tagad kautko meegina izdirst chataa. vienu nogagoju par jautaajumu , vai es esmu gniida. uzreiz raud formumaa. mosh taa speele ir jaaizliedz kaa Braziilijaa :) . ?

kam saap turpiniet raudaat :D

:sparta:

Edited by Sn00p
Link to comment
Share on other sites

Mjā, pats adminēju un zinu kā ir. Es parasti pieturos pie tādas taktikas : pirmo divus gagoju, trešais jau dabū banu uz 30 minūtēm. Tad pārējiem uzreiz ir iespēja apdomāties. Kaut kā jau viņus vajag iznīdēt.

Link to comment
Share on other sites

O jā, idejas te nāk vienkārši ģeniālas. Man nav nekas pret tevi, Sn00p, kā adminu, bet tas ko tu te tikko sarakstīji par gagošanu & shit... :slap: C'mon, varbūt tev CS saistās tikai ar ūbermegaprokillingskillingstuff'u, bet vismaz es eju serverī ar domu pašaudīties, pagriezt kādu un pie reizes parunāt ar foršiem cilvēkiem par šo un to. Un kāpēc es to nedrīkstētu darīt situācijā, kad esmu miris un vēroju kā pārējie spēlētāji pabeidz roundu? Pff, man pat īsti nav ko teikt, tā ideja mani izsita no sliedēm. lmfao

EDIT* Palasīju vēl dažus postus tepat sūdzību sadaļā, citēju:

TOPIC OFF , ar adminiem nevaig strideties. vispar ta runashana pa micrafonu man ari nepatik, un ta lielaa chatoshana un dirshanaas cs chataa man arii nepatiik. tapec speeleejam , daudz nerunaajam bez tolka un izbaudam to speeleeshanu varbut

Kopš kura laika cilvēks nedrīkst strīdēties ar adminu? Admini ir pilnīgi parasti cilvēki, kuriem vienā fakin' notepad failiņā ir pielikti daži burtiņi vairāk nekā citiem spēlētājiem, un tas dod viņiem pienākumu uzturēt kārtību serverī, nevis dod tiesības likt 'Nikolaju' visiem, kas viņiem kaut ko pasaka ne tā. Mikrafons, čats - paklau, tas taču ir CS. Kur tu esi redzējis, ka spēlējot CS visi beztolkā frago un izliekas par beigtiem? Ja tāda iespēja spēlē ir sniegta, tad pavisam loģiski, ka tas ir jāizmanto. Okej, es saprotu, ka var gagot puišus, kuri ir izdomājuši spēles laikā palaist caur mic savu foršo mūziku vai vienkārši bezjēgā lamājas, bet nu... Jā, jocīgi.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Eziic neviens tev neaizliedz chatot, kad esi beigts. neviens negagogs visus speeleetaajus vienlaiciigi.

kas tev veel nav skaidrs eziic ? par mikrafoonu ? kaapeec man jaadzird 14 gadiiiga siikaa bals kursh staasta savu forsho story, ko vinsh pagalmaa ar citiem iz uzmeistarojis :) , kad es meeginu saklausiit vai uz spotu terori rasho vai nee? runaa, kad esi miris! un taa taaalaak, nevaig te tagad domaat, ka es jums visiem mutes aizliimeeshu, ko juus te saakat filozofet.

vel tu te kautko raksti, kas ir admins- tas kas seko par kartibu serveri. pirmkart tas nav votepad failinsh ! kuraa ir kas rakstiits par admina tiesiibaam, ticu, ka tas ir configuracijas fails.

eciic , ja man kaads veel pajautaas vai esmu tur taads vai taads, kas mani aizskars, buus gag ! :)

citaadi runaajiet veseli, speeleejiet veseli, kameer pirksti kustas un mutes virinas.

:zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Okej, nu jau pavisam cita lieta. Vienīgi par to gagu gan sākumā varbūt ir vērts pamēģināt ar to cilvēku parunāties kāpēc viņš ir izdomājis tevi tā nosaukt, un tikai pēc tam likt gagu, ja čalis tiešām ir bezcerīgs gadījums. Tad arī šāda veida sūdzību & shit būtu mazāk. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

hud_saytext 0

voice_enable 0

tas ir taapat kaa,

ja kaads atnaaks manaa seetaa un noliks kluci, tad es iztabai aizvershu aizkarus un dziivosju taalaak. :D ? ?

nee, es pa muti sadoshu un aizvershu setas vartus ciet ! saproti traffic :) , bet nu to hud_saytext 0 es nezinaaju :) paldies

Link to comment
Share on other sites

:D make it real. es nesaku, ka visi ir lohi or what ever :) bet ja ir vairaaki gudrie, kas nu tur tagad chataa muti bruuvee. gribas uzlikt teamiem gag, lai var normaali paskriet un pashaut (ljoti labi var izmantot team speak komandas un visiem ir radars - izmanto to var ljoti labi !) . pec laika nonjemt mosh buus nomierinaajushies. Mani ljoti kretinee mazie meesli no pamatskolaam, kas tur tagad kautko meegina izdirst chataa. vienu nogagoju par jautaajumu , vai es esmu gniida. uzreiz raud formumaa. mosh taa speele ir jaaizliedz kaa Braziilijaa :) . ?

Neizklausās, ka tevi kaut mazākā mērā interesētu spēlētāji, izņemot tikai sevi. Tas īstenībā nav pārāk forši.

Tev laikam neviens nav pateicis - tad es būšu pirmais - admin tiesības ir, lai serverī varētu uzturēt kārtību un lai spēlētājiem būtu pozitīva gaisotne, nevis lai padarītu tavu dzīvi ērtāku.

Link to comment
Share on other sites

:D

zin kaa ir, kad taads traktorists kursh neko nejedz un nedzird un nesaprot speelee cs. izskataas ka paaris reizes esi speelejis, kautko raksta mana virziena. es nogagoju , lai vispaar neraksta. taapat ar domu ka atgagoshu pec 3 roundiem.

un ja tu speelee tad speelee, vis chato tur neapstajoties, jo shii 14gadiigo cs paaudz kas tagad visu vasaru sezh serverii un nezin kaa paraadiit savu krutismu, es gribu mass gag uzlikt ! gan t gan ct komandaam! jo ir jaaspeelee nevis jaadirsh kautkas chataa. ne visi to dara, so ... stfu:sparta:

p.s. manupraat man jau gadi 5 ir admin accounts. :) jo to speeliiti jau speeleeju gadus 8.

Nau ko dariit kaa rakstiit suudziibas, IET PAROK ZEMI

Topic :lolza:

ak tu Dieviņ, kā paspīdēji. Nedzirdu, jo ausis man kādu laiciņu nav, savējās sačakarēju, neko pirms tam čatā nedirsu. Tas ir pubs, un es pildīju misiju, tākā pašol nah, Tev nav nekādu tiesību kautko teikt par manu stilu, kaut vai Tu esi admins. Es rakstīju kautko Tavā virzienā, jo Tu sāki, and so? Kāda doma atgagot pēc 3 raundiem? Saproti, Tu vienkārši izdarīji kļūdu, iemācies to atzīt. Arī 14 gadi man nav, cs spēlēju nujau diezgan reti, jo vienkārši nav laika, bet tāpēc es neuzskatu, ka redz man būtu liegts spēlēt gign serverī, jo es vienkārši to daru kā nūbs. Reāli es tajā mapē uzrakstīju 2 vārdus, pirms tava gaga. Tieši tādus pašus kā Tu. Tātad pāris lietas par "dirshanu chataa" Tu vari arī attiecināt uz sevi. Labi, nenāku es te strīdēties, vienkārši mazliet apdomā, ko dari, jo neba Tev tiesības ir dotas, lai Tu ar viņām varētu darīt ko gribi.

edit: ālooool, nevari izturēt, kek :D Nevienu neinteresē, kuru Tu vari izturēt, kuru ne. Palasīju tos Tavus pārējos postus, kuros Tu teici, ka gago, ja kāds Tevi aizskar. Danah, ja Tu "aizskar" mani, tad nah to nevarētu darīt es.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

edit: ālooool, nevari izturēt, kek :D Nevienu neinteresē, kuru Tu vari izturēt, kuru ne. Palasīju tos Tavus pārējos postus, kuros Tu teici, ka gago, ja kāds Tevi aizskar. Danah, ja Tu "aizskar" mani, tad nah to nevarētu darīt es.

shito visu krap pat nelasiju

nu re ku jauki, laiku tev visus postus lasiit un rakstiits sacereejumus ir, ar to apsveicam.

uzraksti veel kautko manaa virzienaa cschat , kas man nepatiks un aizskars nogagoshu tapat. negagoju par to kaa tu speelee, vai kaa tu shauj, man vienalga tas. no gag nemirst, no gag nerodas vezis nekas dziiviibai biistams tas nav. taaka samierinies un pacieties 3 min bez savu repliku izteikshanas !

peace

peace

Link to comment
Share on other sites

nubet to visu es jau sen esmu no Tavas puses lasījis :) Pats āķis slēpjas tajā, ka Tu nogagoji mani tieši par to pašu, ko Tu pats uzrakstīji :) Ja Tu aizskar mani, tad tev tas tāpat ir jāuzņem, bez kautkādām sankcijām.

aj ladna, izsmelts topiks. Ceru, ka kādreiz arī būsi apdomīgāks. peace B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...