Jump to content
GIGN Forum

Gļuks Ar Banošanu


eziic
 Share

Recommended Posts

Labrīt! Nerunāšu gari, jo esmu mazliet iedzēris un tāpēc rakstīšana nav tas patīkamākais pasākums. Situācija - mape de_train, laiks ap šo laiku, kad šo te rakstu, tātad +/- 3:50, spēlējam. Atnāk viens čalīts ar speed, skraida pa serveri un tēlo betmenu. Lavrx šo it kā nobano, bet... Tālāk arī nekas nenotiek. Banoja gan viņš, gan es, bet bez panākumiem. It kā čatā parādās tā figņa, ka čalis ir nobanots, bet tālāk nekas nenotiek, viņš mierīgi skraida tālāk. Pēc tam bija vēl daži tādi talanti, un arī tos nobanot nevarējām, sooou kas par desām? :unsure:

p.s. Pie reizes man vēl papildjautājums - kā bano foršos puišus ar nikiem "J" un "."? Paldies jau iepriekš. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jaa eziic izstaastija visu ko es gribeeju teikt! Dari ko gribi a nobanot nevar! Beigaas liku xnick lai vinsh pazuud

Un tas pat ko dariit ar taadiem kuriem nikaa ir tikai viens burts, nevar vinju ne slapot ne niku mainiit neko! Praktiski vinsh ir imuuns! Varbuut var taa ka serverii nevar speelet tie kam niks ir iisaaks par 3 buriem?

Link to comment
Share on other sites

Tas pats ari ir uz csdm.

Ja dzeks ienak serveri ar k.kadu 1 ciparu vai burtu tad vinu ir nereali nobanot jo citiem speletajiem kas ari atrodas serveri ir tieshi tads pats burts/cipars nika klat un tapec nesanak nobanot to 4iteru .( ,bet taka te dazi k.ko uzrakstija ka jabona tad bus japameigina. .)

Link to comment
Share on other sites

Čalis ar speed bija "Mo3gOFF . Net * Red Bull", tad vēl indivīdam ar niku "|SiGnE|" bija tīrs wh, kuru arī nevarējām nobanot. Pārējos īsti neatceros. Pēc tam, spēlējot tālāk, pēc kādas stundas or so atkal viss bija kārtībā. :blink:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

jus esat 4ista boti or smthgn O_O

nulab es par to nebriinos, nepavelti :D iipasi apdavinatie

nobanot, elemntari (id nesakriiit ejat stastiit to suudu kadam citam)

amx_who <--- panem id

amx_banip (vai jebkada cita komanda caur kuru banojat) #id time reson

jeb ar

amx_nick "nick" un citu niku hot lox (to vienu burtu jeb ciparu ieliekat "" un vis rule)

amx_banip lox 0 urla

vel kadi jautajumi, 4ista kkadi :lohs:

jaiet pa4iitot mos jajau neviens nemak banot :D

p.s

esmu sita banojis 100x + ja nestrada, vnk novacat amxbans uzreiz stradas :)

loool sitadu problemu tik esmu redzejis oo.lv serveros

RESON FOR EDITING: kluudas izlaboju dazas :P

varat nepateitkies, zinu kad jus ignorejat manu teiktu, kaut ar neskapec man vienmer ir taisniiba, laikam acis koz :slap::ermm:

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

XD2

vsmz man galva nava pakala, es amx parzinu laikam labak neka te tie "KRUTIE" admini :D

emm jautajums, gigna admini ar acc nemas jau cik gadus, ups i mean dienas? :)

manskiet nedelas laika jau cilveks piesaujas pie amx bet nu reka "krutie" laikam kad ne :meele:

TANKER: maybe nespamo, ja neko nejedz pateikt tad neraksti vsp? :D

tas kad tev luksus gigna un pa spamosanu nekas nenozime kad vaijg spamot pa labi pa kreisi :)

vismaz nevaijg izcelties tik loti ne?

te runa iet par to kad banu nemak uzlikt 1 burtam, nevis par

smaidiņš izsaka visu.
Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...