Jump to content
GIGN Forum

Csdm


rusty
 Share

Recommended Posts

awww :( puberitвtes vecums un blablabla- defaultais

aplkрanas (nodirрanas, apmelnoрanas un 100 citu variвciju) veids :)

eziiti, nu neesi tu tik gudrs un lфмisks, lai mзtвtos ar savвm gudrоbвm

Vareeji jau rakstiit arii bez tiem 'dirst'. Bet peedeejais teikums tieshaam atbilst tev. Nesaskatu shajaa postaa jeegu. Ja tu neko nezini, tad neraksti, chali, okej? Vinjsh uz CSDM tiesiibas neprasiija pats, vinjam vinjas iedeva. Un tas, ka tu neesi tas laimiigais un joprojaam seedi bez vinjaam nenoziimee, ka pie taa tagad visi ir vainiigi. Paskatoties uz tavu uubermegapro laiku serverii, kursh kopsumaa pa abiem serveriem ir visai smiekliigs, tev nav nekaadu tiesiibu te kaut ko spriest, jo tu pats serverii esi pietiekami reti, lai nespeetu logjiski spriest par situaaciju.

ar gыdо jau caur pm visu nokвrtojвm. в, par tiem smieklоgAJIEM laikiem- sвku vairвk spзlзt, tad, kad nopirku reмistrзto slotu (kkad uz augusta beigвm), tad arо vairвk spзlзju (praktiski tikai @csdm, tвpзc nesien iekрв pub). kas bыtu loмiska sprieрana? ыn nekad nevienam neesmu prasоjis aksesu @gign, tвpзc man vnk nav, par ko apvainoties :)

Nekas tev nav skaidrs. Un vai tad ir noziegums prasiit acc uz PUB? Vai kaut kur ir rakstiits, ka to nedriiksteetu dariit? Nav? Nu tad ned!rs, beerninj. Nekas tev nav skaidrs.

nu, onka, cik tad tu esi liels? 3 bзrni jau klзpо sзю?

Ak jel, piedod, bet es nesapratu tavu joku par lentenjiem. Un ja liekas, var sasities.

haha :) tas nebija joks. ja tu teici, ka tev vis рis ir dziпi pie kвjas, nu tad k''sррр, un navko runвt (sanвk tв, ka tu raksti рo visu jo tev ir vienalga)

ok, nesastressojies, un neizsit monitorв caurumu, ja kkas tevi aizskвris. netв tвpat ir bezjзdzоgi dirsties, vзl jo vairвk kko muldзt par bзrniem (waaahahahahaha :D). ticu, ka tu dzоvз esi labs cilvзks, tomзr nevajag netв iztaisоt to, kas nav. world peace.

ps.- ja vзlies tвlвk ar mani pabazarзt, tad lыdzu caur pm, jo savвdвk te sanвk forрs breds.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Ehh, cereeju no tevis sagaidiit mazliet sakariigaakus argumentus, bet beigaas nesagaidiiju taadus vispaar. Zheel. :(

eziiti, nu neesi tu tik gudrs un lфмisks, lai mзtвtos ar savвm gudrоbвm

Ir kaadi argumenti? Nav? Nu tad klusee, varoni. Ne suuda tu mani nepaziisti, lai spriestu par to kaads es esmu.

ar gыdо jau caur pm visu nokвrtojвm. в, par tiem smieklоgAJIEM laikiem- sвku vairвk spзlзt, tad, kad nopirku reмistrзto slotu (kkad uz augusta beigвm), tad arо vairвk spзlзju (praktiski tikai @csdm, tвpзc nesien iekрв pub). kas bыtu loмiska sprieрana? ыn nekad nevienam neesmu prasоjis aksesu @gign, tвpзc man vnk nav, par ko apvainoties :)

Nu ja jau juus ar godie visu esat nokaartojushi, kaapeec tu uzkasiijies man? Vai es tev savaa pirmajaa postaa kaut ko pateicu, kas aizskaara tavas juutas? Vai tev vienkaarshi gribeejaas pakasiities ar kaadu, deelj saviem mazveertiibas kompleksiem? Nesaprotu. Runaajot par speeleeshanas laikiem, man neinteresee tavi bezjeedziigie attaisnojumi kaapeec tie ir taadi un shitaadi. Es vienkaarshi, balstoties uz faktiem, izsecinaaju, ka tu reaali nevari te nevienam braukt virsuu, jo ne velna nepaarzini situaaciju un taas buutiibu.

Btw, atceries, ka pastaav taada lieta, kaa skaudiiba. Tas, ka tiesiibas tu neesi prasiijis nenoziimee, ka tu vinjas negribeetu. Un taa kaa es neredzu nevienu citu logjisku izskaidrojumu tavai nesakariigajai d!rshanai, vismaz pagaidaam shkjiet, ka tieshi shii kaite tev ir piemetusies. Vai varbuut es kljuudos?

nu, onka, cik tad tu esi liels? 3 bзrni jau klзpо sзю?

Par laimi neseezh. Un neuztver vaardus tik personiski. Ja es tevi nosauktu, piemeeram, par burkaanu, tad tu uzreiz domaatu, ka esi oranzhs radiijums ar zalju veidojumu uz galvas? Interesanti.

ja tu teici, ka tev vis рis ir dziпi pie kвjas, nu tad k''sррр, un navko runвt (sanвk tв, ka tu raksti рo visu jo tev ir vienalga)

Nee, sanaak taa, ka tu kaarteejo reizi pieraadi savu aprobezhotiibu. Ja tu buutu izlasiijis mana posta pirmo teikumu liidz galam, varbuut saprastu kaapeec es vispaar iesaistiijos shajaa diskusijaa. Njemot veeraa, ka tu to, visticamaak, neizdariiji, tad vari savas izcilaas domas patureet pie sevis.

ok, nesastressojies, un neizsit monitorв caurumu, ja kkas tevi aizskвris. netв tвpat ir bezjзdzоgi dirsties, vзl jo vairвk kko muldзt par bзrniem (waaahahahahaha :D). ticu, ka tu dzоvз esi labs cilvзks, tomзr nevajag netв iztaisоt to, kas nav. world peace.

Esmu izaudzis no vecuma, kad buutu jaadauza monitors. Un par beerniem muldi tu, nevis es, un nav ko tizli njirgt par savu stulbumu. Njemot veeraa, ka tu nespeej atspeekot manis izteikto viedokli, vieniigais kas man shobriid interesee ir kaapeec tu vispaar saaki man kaut ko braukt virsuu, ja es tevi savaa postaa praktiski nepiemineeju un centos saglabaat neitraalu gaisotni?

Link to comment
Share on other sites

Eu dzeki, sadodat viens otram pa muti un miers :thumbsup:

Vispaar varejaat rakstiit iisakus postus, baigi gruti lasiit :)

Un es domaju, sheit probleema ir NEatrisinataa, jo tapat tie chiteri uz csdm ir un tikai visi adminu kopigiem speekiem buutu iespejams kaut ko mainiit. Paris cilveki to nespeej, tachu ja shiem jaunajiem admieniem (pats arii laikam taads esmu) ir iedotas tiesibas vismaz pieklajiibas peec saakumaa vajadzetu paspeleet, peec pusgada varesi teikt, aij zin kaa panika... Pats savu kluudu sapratu un tagad rambaaju csdm ik pa laikam.

Chill and lets fight those bastards !

Link to comment
Share on other sites

ajjj, ezīti :) piedod, bet mani tavi posti, argumeni liekas smieklīgi :) .

šadi strīdoties mēs pie kopsavilkuma netiksim, tāpēc laikam jābeidz, jo vnk mēs neesam vienāda domu gājiena cilvēki. afkors, ja vēlies kko turpināt, tad jau visu var sarunāt ;)

aj ladna, ja reiz saki, ka sāku, tad arī beigšu.

Piedod ezīt! palika vieglāk? :)

Link to comment
Share on other sites

akdievs lol ierunājās viens dirsā bāžams dūdinātājs, kas nemāk normālā ceļā noslēpt savus izaugumus, kuri spiež viņa kreiso kvadrātu.

btw bencik:

bencik Posted Today, 21:27

Nu re visu vienmeer var sarunaat, un tagad visi davai kert chiiteriishus !!!! biggrin.gif

tas jau tavs darbs :)

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

pārrēcos kā cirvim tika iedots atvaļinājums.

csdm vajadzētu pret tf2 serveri nomainīt un problēma uz brīdi atrisinātos :khehehe:

slinkums te visu bija lasīt. Bet nu nevajag iespringt. Vajag vienkārši vairāk adminus. Un kas attiecas uz to tiesību sūdu dabūšanu, tad zorgam tas uz puba nespīd :) kādam citam varbūt spīd, bet nu tādu ir ļoti maz.

vobšem. spēlējiet citos csdm :) vai arī prasiet uz šitā tiesības. es teiksim gign csdmā nevaru paspēlēt, jo tur boti spēlē (tāpat kā visos latvijas csdmos :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mjaa.. ar csdm ir bik' probleema, man parasti kad meegjinu paspeeleet gign.csdm ir bani! ne mani, bet pashi saprotat kaadi :lol: un ja arii tieku iekshaa, tad ir lagi, un dikti negribaas ar lagiem speeleet ...

varbuut pameegjinat kaut kaa vinju dabuut sataisiit, buutu dikti jauki atkal paspeeleet gigna csdmu -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...