Jump to content
GIGN Forum

Beidzot Saduušojos!


lazda2
 Share

Recommended Posts

Man bans ir loti sen bet sodien atklaaju par ko!!!!

Man parasti kad iegaaju konsulee neraadiija neko tikai "Tev ir BANĀNS (id53) vairaak ivformaacijas konsulee"

Sodien gribeeju pameeginā ieiet GIGNĀ un man konsulee beidzot oaraadiija paareejos datus tikai es duraks nonokopēju!!!

Taatad:

Man bans uzlikts pirms 170 dienaam!!

Nobanojis-server consule

IEMESLS - SPEEDER XP

1. tie naw ciiti

2. es kad lietoju speeder xp es kacaaju failus no torentiem un ar speeder xp palielina vilksanas aatrumu!!! Taatad es "ciitoju" pats to nenojausot!!!!

pa siim 170 dienaam es esmu sapratis ka ciitosana ir greeks!!!!! sad.gif

Luudzu atbanojiet mani!!!

sorry.gifmol.gifban.gif

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

2. es kad lietoju speeder xp es kacaaju failus no torentiem un ar speeder xp palielina vilksanas aatrumu!!! Taatad es "ciitoju" pats to nenojausot!!!!

pa siim 170 dienaam es esmu sapratis ka ciitosana ir greeks!!!!! sad.gif

1. variantā raksti, ka nezinot čītoji.

2. variantā raksti, ka esi sapratis, ka čītošana ir grēks... kur loģika čaliit?

Link to comment
Share on other sites

1. variantaa ciitosana ir peedinaas!!!!

2. paskaidrosu vairaak !!!

Kad dabuuju baanu gignaa es biju zaļknaabis!! es veel neko par cs nezinaaju!!!! pat par ciitosanu iisti nezinaaju!!!! tagad es banus savaa serverii esmu salicis ka nelabi metas!!!!

Link to comment
Share on other sites

1. variantaa ciitosana ir peedinaas!!!!

2. paskaidrosu vairaak !!!

Kad dabuuju baanu gignaa es biju zaļknaabis!! es veel neko par cs nezinaaju!!!! pat par ciitosanu iisti nezinaaju!!!! tagad es banus savaa serverii esmu salicis ka nelabi metas!!!!

Turpini spelet sava serw, tad ari iezveido web, izveido sadalu 'Ziedo" un vac pa latinam, gan jau savaksi 10ls un tad griezies pie macho vai worm, un viss bus nokartots!

Link to comment
Share on other sites

situaacija - tu lec paari aizai. tev pasliid kaaja, tu esi kljuudiijies un tu nosities. otrreiz tev vairs iespeejas nebuus. wink.gif ok, mby situaacija paaraak paarspiileeta, bet nu ceru, ka ideju saprati. smile.gif

EDIT* max, jauks saliidzinaajums par to tetri biggrin.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

  Un kaa vispaar var zinaat kaadas programas newar izmantot kad speelee gign??? warbuut veel winampu newar izmantot????

vienkaarshi shii vieta nav domaata taadiem tipiem kaa tev, kuri neatshkjir 4iitus no winampa...

P.S. Kljuudas nepiedod sievietes, tetris 9. liimenii un GIGN wink.gif

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

to ka es smirdiigu progrmmu neizsleedzu un pat neiegaaju liiidz galam serveriii newar saliidzinaat ar leksanu paari aizai!!!! seit visu var labot!!!

bet tavu domu es sapratu!!!

Link to comment
Share on other sites

max kaa tu vari runaat par mani ja nepaziisti!!!! man liekas ka mees pat cs kopaa vienaa serverii neesam speeleejusi!!!

Es esmu redzejis apollo serw vienu geksu ar nick Lazda, bet nu tas pox dry.gif

Man tada sajuta ka ari neredzesim jus abus divus viena serw biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es esmu redzejis apollo serw vienu geksu ar nick Lazda, bet nu tas pox dry.gif

Man tada sajuta ka ari neredzesim jus abus divus viena serw biggrin.gif

pilniigi iespeejams !!! jo latvijaa daudziem ir uzvaards lazdins vai pat lazda !!! es zinu ka no wrx tm ir vins ar uzvaardu lazda un MW serverii ka speeleeju vins niku maina arii uz lazda!!!

Link to comment
Share on other sites

lazda nav jāsatiek tevi nemaz dzīvē, jo tu pats jau ar;i salīdzināji čītus ar winampu, tad kur ir kāda nepatiesība, ko max teica?

Un es domāju, ka tu te vari rakstīt, ko gribi, bet beigās tā pat vien nāksies maksāt tos 10ls.

Link to comment
Share on other sites

Man bans ir loti sen bet sodien atklaaju par ko!!!!

Man parasti kad iegaaju konsulee neraadiija neko tikai "Tev ir BANĀNS (id53) vairaak ivformaacijas konsulee"

Sodien gribeeju pameeginā ieiet GIGNĀ un man konsulee beidzot oaraadiija paareejos datus tikai es duraks nonokopēju!!!

Taatad:

Man bans uzlikts pirms 170 dienaam!!

Nobanojis-server consule

IEMESLS - SPEEDER XP

1. tie naw ciiti

2. es kad lietoju speeder xp es kacaaju failus no torentiem un ar speeder xp palielina vilksanas aatrumu!!! Taatad es "ciitoju" pats to nenojausot!!!!

pa siim 170 dienaam es esmu sapratis ka ciitosana ir greeks!!!!! sad.gif

Luudzu atbanojiet mani!!!

sorry.gifmol.gifban.gif

Tātad. Lai gan tā mistiskā programma tik tiešām apgalvo, ka spēj palielināt kaut ko citu izņemot peni un pārvietošanās ātrumu csā, nav nekāda pamata ticēt, ka tu runā patiesību. Kāpēc? Jo, ja tā tik tiešām būtu, tad uzreiz pēc bana uzlikšanas tu skrietu uz forumu sūdzēties un aizstāvētu savu nevainību. Tas ka tu attopies tagad pēc 170 dienām vien liecina par to, ka pēc bana esi sapratis, ka tas ir pamatoti un tagad vienkārši nāc klajā ar sacerētu pasaciņu.

Ja tu pastāvi par savu taisnību, tad piedāvāju banu noņemt, kad būs pagājis gads. Es domāju tev nesagādās ne mazākās problēmas pēc pagaidītām 170 dienām pagaidīt vēl 195 dienas (ievēro cik es esmu laipns, es ņēmu parasto gadu, nevis vidējo kā gadījumā tev būtu jāgaida 195,25 dienas).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...