Jump to content
GIGN Forum

Php-fusion


buucHa
 Share

Recommended Posts

Man te taac jautajums ar fusionu.. Tie panelju nosaukumi.. tipa Navigation, Users Online, Shoutbox u.t.t. ! Kas ir jadara laj to noasukumu wietaa ieliktu bildi.. wot man ir bilde ar uzraxtu Navigations un es winju gribu ielikt taa teksta vietaa.. Kur un kaa to izdariit???

Link to comment
Share on other sites

Man te taac jautajums ar fusionu.. Tie panelju nosaukumi.. tipa Navigation, Users Online, Shoutbox u.t.t. ! Kas ir jadara laj to noasukumu wietaa ieliktu bildi.. wot man ir bilde ar uzraxtu Navigations un es winju gribu ielikt taa teksta vietaa.. Kur un kaa to izdariit???

Tu tajas vietas bildi neieliksi.. vari tikai webam augsa uzlikt LOGO ja vel neesi to izdarijis !

Link to comment
Share on other sites

njaa ja nezini nerunaa.. WAR tur ielikt bildes...!! Esu redzeejis ka tajas vietas ir bildes... nu warbut es nepareiz pateicu.. nevis bildes bet nu atteeli.. kr4 attels ar uzraxtu Navigation.

smiliez.de_2428.gif76.gif

NEVAR TUR IELIKT BILDES ! KAS NAV SAPROTAMS? ES PHP WEBUS ESMU TAISIJIS 100-TIEM REIZU UN ZINU KA NEVAR...

Link to comment
Share on other sites

kads lock! Tu apc nekaa nesaproti... domaa ka gudrs esi  76.gif Wot njem apvelies uz saana "gudriniek" http://themes.matonor.com/news.php ! nuu??

LOOOOL!! Tu domaa tos krutos melnos burtus panelu nosaukumiem? Tad tev acis kubaa jo tie nav atteli bet gan uzlikts savadaks dizains ar tadiem stila burtiem..

Edited by cEncoRe^
Link to comment
Share on other sites

lol ja tas nebuutu attels tad winju wareetu ieziimeet!!! Pamegini to tekstu iezimet - NEVAR! tas ir atteels..!!!

Teiksu velreiz.. tas ir weba dizains ar tadiem panelu dizaina nosaukumiem..atrodi tadu pasu vai lidzigu dizainu un bus tev ari tadi burti ! Un seit neiet runa par to vai var vai nevar iezimet manas acis tie ir burti un viss nevienam vini nav jaievelk vai hz ko vel ! Un tos tekstus var iezimet smiliez.de_2125.gif

Edit: pietiks spamot !!!

Edited by cEncoRe^
Link to comment
Share on other sites

Nu pienjemsim ka tas ir parasts teksts - tad jautajums, ka war tiem fontu nomainiit?? Kur un kas jaraksta???

tu es stulbs vai izliecies?

tas ir php skins, to burtu fontus un parejas fignjas nevar nomainiit.

ja gribi tadu dizainu, tad novelc to skinu. kur? mekle googlee

P.S. cEncoRe^ tu man patiesham esi zb, ar saviem LOCK TOPIC. vienmer ka tev k-kas nepatiik ta uzreiz LOCK TOPIC, tapat ka ieksh diskusijas par tavu UUber cfg

Link to comment
Share on other sites

tu es stulbs vai izliecies?

tas ir php skins, to burtu fontus un parejas fignjas nevar nomainiit.

ja gribi tadu dizainu, tad novelc to skinu. kur? mekle googlee

P.S. cEncoRe^ tu man patiesham esi zb, ar saviem LOCK TOPIC. vienmer ka tev k-kas nepatiik ta uzreiz LOCK TOPIC, tapat ka ieksh diskusijas par tavu UUber cfg

KO? Es atbildeju uz vina jautajumu - MEKLE TADU DIZAINU! Viss lieta atrisinata.. Un diez ka es tev varu but zb ja pedejo reizi savaa topicaa par cfg teicu lock LOL !!

Edited by cEncoRe^
Link to comment
Share on other sites

cencore tu esi debīls sad.gif . Nah tu saki ka var lokot ciet? Tu neaizsaaki topiku un tu arii nepabeigsi [sor, ka izliekos par adminu, bet taa tas vnk. ir!] ! Varbuut kaads gudrs cilveeks patieshaam dos preciizu atbildi uz topika aizsaaceeju! Tu te neesi vieniigaiss ''umnjiks''.

Link to comment
Share on other sites

cencore tu esi debīls sad.gif . Nah tu saki ka var lokot ciet? Tu neaizsaaki topiku un tu arii nepabeigsi [sor, ka izliekos par adminu, bet taa tas vnk. ir!] ! Varbuut kaads gudrs cilveeks patieshaam dos preciizu atbildi uz topika aizsaaceeju! Tu te neesi vieniigaiss ''umnjiks''.

Nu kk ! Es tikai saku ar savu uzskatu ka vaidzetu lock - nu ja vel kadam ir ko teikt tad drosi =] es jau ten nekads noteicejs ari neesmu kaa daris foruma moderatori ta ari bus =]

Link to comment
Share on other sites

Nu kk ! Es tikai saku ar savu uzskatu ka vaidzetu lock - nu ja vel kadam ir ko teikt tad drosi =] es jau ten nekads noteicejs ari neesmu kaa daris foruma moderatori ta ari bus =]

gan jau moderatori & admini pashi zinas, kad LOCK vajag, jo vini , atskiriba no tevis, ir apveltiti ar smadzeneem & logisko domashana (vismaz vairaakums smile.gif )

Luuk, shaja lapaa tu 2x bezjegaa pateici, ka vajag LOCK TOPIC.

ar tevi es nedi*****s, jo tu neesi ta verts. bet stulbs tu toch esi.

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Tur taa lieta ka taws "uzskats" neveinu neinteresee.. sawus uzskatus wari baarstiit kautkur citur. Shi tema naw izveidota laj skatiitos/klawsitos tavus uzskatrus.. te censhamies palidzet [sjaja gadijuma man].

Saprotiet, man jau ir shiii theme. taa pati kura ir uz taa weba.. Tur ir iespeja izveleties.. waj ar burtiem ir shie nosaukumi waj ar atteelu.. bet kad es uzlieku laj raada no attela tad tur rada ka nevar atrast attelu.. nu wo es prasu kur jaliek tie atteli un kur japieraksta saisnes uz vinju... kr4 kautkaa taa es pac jau sapinos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tur taa lieta ka taws "uzskats" neveinu neinteresee.. sawus uzskatus wari baarstiit kautkur citur. Shi tema naw izveidota laj skatiitos/klawsitos tavus uzskatrus.. te censhamies palidzet [sjaja gadijuma man].

Saprotiet, man jau ir shiii theme. taa pati kura ir uz taa weba.. Tur ir iespeja izveleties.. waj ar burtiem ir shie nosaukumi waj ar atteelu.. bet kad es uzlieku laj raada no attela tad tur rada ka nevar atrast attelu.. nu wo es prasu kur jaliek tie atteli un kur japieraksta saisnes uz vinju... kr4 kautkaa taa es pac jau sapinos smile.gif

ble ko tev te var palidzet smirdigais bomzi..tev saka nokacaa vajadzigo dizainu un bus a ble tu pat neatskir burtus no atteliem ej ble acis iztaisno ! CIk tev gadi? 8?

Link to comment
Share on other sites

ble ko tev te var palidzet smirdigais bomzi..tev saka nokacaa vajadzigo dizainu un bus a ble tu pat neatskir burtus no atteliem ej ble acis iztaisno ! CIk tev gadi? 8?

man patiik tava attieksme sheit shinii threadaa... citos topikos tevi sauc ar taadiem vaardie, bet kopsh kura briizha tu tagad vari citus taa nolikt, ja esi ar vinjiem vienaa maisaa metams...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...