Jump to content
GIGN Forum

Wow


DrugDealer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

muljkjiibas, aliishiem ar loladina buffiem ir taads easy mods ka riebjas speeleet. secinaajums ir tikai 1 - aliishi paarsvaraa ir 12-13 gadiigi aaxti, kas neko nerubii. uz muusu servera ir ~800 horde un 4k aliishi, normaali ? biggrin.gif

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

jaa, tie kuri atnaakushi no hordes deelj taa ka zb chakareeties. un ko liidz 1ns shamanja fr vai hz kaa totems kursh iedarbojas uz 1nu grupu, kaa loladina bufs uz dajebko pox, ka uz 5 min. saskaiti bosus kuriem nepiecieshams vairaak nekaa 5 min normaalaam gjildeem(ok bez naxx) ?

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

ok, skaidroshu elementaaraak. shamanis var uzlikt kaadas resistance vai mana regen, vai windfury vai +agility totemu. bet tas debilais totems iedarbosies tikai uz tiem, kuri buus 1naa grupaa ar vinju. loladinam ir dafiga bufi, kurus vinjsh var uzmest dajebkuram, + tie ir vienkaarshi nereaali. paraadi man rogu kursh nepieliks bikses aiz laimes, ja vinjam uzmetiis bufu, kas samazina aggro. visus es nemaz nezinu, bet cik es paskatiijos 44 lvl loladinam bija taadi peec kuriem var siekaloties nejeegaa. tieshi pve aliishiem deelj loladina ir vieglaak. nekas, iznaaks The Burning Crusade un tad jau buus normaals balanss, hordei buus loladini un aliishiem shamanji.

hydro - pastaasti man luudzu naxren priestam ar t2 setu vajag kaukaadus debiilus mana totemus ? vinjam tak pilniigi pox ir, 8-9k mana taapat pietiks + druidi ar inervate

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

Paladiniem ir buffs, kas dod + apmeeram 150 atk power, buffs, kas atjauno 33 manu 5 sec, buffs, kas palielina status par 10%.

@ Ravencrest ir dafiga narkomaani, kam ir 14. ranks. lai dabuutu 14. ranku, jaaatsakaas, kaa minimums, no 6 meeneshiem sociaalaas dziives. smile.gif GL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...