Jump to content
GIGN Forum

Chilli @ 22.09.2006


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kas tev nepatiik? par bazaru ir jaatbild, ja veel esi beernu daarza liimenii un to nesaprotu tad PAAUDZIES. virtuaali vai en virtuaali bet leksika ir jaakontrolee

vot te nu es tev piekriitu, piemeera, Cilveeks pirms kaadiem diviem gadiem piedraudeeja ar mani izreikjinaaties, kopsh taa laika man ir bails iet uz gign tusiem sad.gif

Link to comment
Share on other sites

vot te nu es tev piekriitu, piemeera, Cilveeks pirms kaadiem diviem gadiem piedraudeeja ar mani izreikjinaaties, kopsh taa laika man ir bails iet uz gign tusiem sad.gif

Jā, nu bet teorētiski tev ir iespēja tikt uz tādu pasākumu kur nav cilvēks, jo uz visiem jau viņš nav bijis, paskaitīsim uz cikiem ir bijis... hm... ēē.... emmm.. āā. 0.

Link to comment
Share on other sites

cilveek, tu esi nelabojams daunis, par savu lielo mutiiti tu kartejo reizi dabuu vaarnu... zini kur tava problema ir? komuuna tevi negrib, mums ir labi bez tevis un tas ka tu nevari savaldit savus nervus pubertates vecumaa neattaisno tavu uzvedibu un bazaru... padoma turpmak kam tu saki 'tizluma kalngals'... cik nopratu, tu tomer gignaa gribi spelet, tad arii attiecigi pienjem secinajumus

Link to comment
Share on other sites

mhm bet cilveeks gan ir smukulis:) kas veel nav redzeejis face.lv niks - trustme

helllooo sexiii boooi. Palasīju cilveeka anketu, tā ir tik true

jutīgais cilvēks

un

Viņš pielieto radošo un lielisko spēju runāt, lai izteikt to, kas nāk no sirds, to kas ir paslēpts kaut kur viņa dvēselē.

bāc. tas ir tik patiesība. Negribu tagad meklēt quotes ar cilveeka tekstiem, bet tādu ir daudz smile.gif Vienīgā reize, kad viņš neteica, kas uz sirds bija tad, kad naits viņu uz ~2 gadiem banoja smile.gif

tik unikāla persona, es WNK nevaru happy.gif Tas ir tik dīvaini, ka viņam patīk uzturēties vietā, kurā viņam ir labas attiecības ar... (nez moš ar kādu ir) un neizskatās, ka viņš lietas labā grasās kaut ko darīt. Ak cilvēk smile.gif Ilgojos tevi satikt kādā pasākumā un parunāties, tik saistošu personu vēl neesmu redzējis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, nu bet teorētiski tev ir iespēja tikt uz tādu pasākumu kur nav cilvēks, jo uz visiem jau viņš nav bijis, paskaitīsim uz cikiem ir bijis... hm... ēē.... emmm.. āā. 0.

redz, taads arii ir vinja meerkjis paarliecinaat visus, ka vinjsh jau uz gigna pasaacieniem nenaak, nenaaks un tad vienaa jaukaa diena ierasties ar saviem pacaniem, melnos, sestajos zhiguljos, un paraadiit visiem tiem "virtuaalajiem blatotaajiem", kaa Cilveeks kaarto lietas dziive! Vinjsh noteikti taadaas razborkaas piedaalaas katru otro dienu, esmu dzirdeejis nostaastus, ka vienreiz paartikas veikala "Sauliite" pardeveeja megjinaaja Cilveeku apshmaukt par 1 santiimu. Bet Cilveeks jau visu pamaniija un iebljaavas (lieki piebilst, ka vinjam bals ir veel draudiigaaka nekaa Terminaatoram) - Ti znajish kto ja takoj? Ti 4o minja na babki hatkjela kinutj?

A ko....neko, naakamaaja diena Cilveeks ar saviem pacaniem klaat, protams melnos zhiguljos (vinji ir veel baismiigaaki par apokalipses jaatniekiem), un noslauciija to veikalu no zemes virsmas, aamen!

Luuk taa, pirms doshanas uz naakamo gign paseedeeshanu aizdomaajaties par to, ka var ierasties cilveeks!

ps. Cilveeks - salduminjsh biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...