Jump to content
GIGN Forum

Rīgas Satiksme


ownage
 Share

Recommended Posts

NJuu, kad es taja shit.gif maacijos braucu no Purchika, bet tev vissizdevigak butu braukt ar 4 trolejbusu lidz centram un tad no centra ar 8 trolejbusu lidz Graudu iela.

Gaja vel kaut kaads autobuss tjipa 40, bet tas bija vienmeer ta parpildiits, ka slikti metaas, protams tad tev nav jamaina transporti, bet...

Ir veel variants vilciens, bet to neemsu meginajis, pietura Turiba atrodas 1 min gajiena no augstskolas, der visi vilcieni, kas iet uz Jurmalu man liekaas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

40. autobuss

http://bus.rigassatiksme.lv/m.asp?S=-1&T=10492&k=4

Nu nezinu, vai vajadzētu slikti mesties, jo daudzi jau kāpj ārā centrā, tā kā nav tik traki, manuprāt.

Nu te var redzēt sarakstu, kādi transporti iet uz turieni.

http://bus.rigassatiksme.lv/m.asp?stotele=...iela&k=4&diena=

Vari jau turpat pats paspaidīties un paskatīties, kurš transports no kurienes iet.

Link to comment
Share on other sites

Ir veel variants vilciens, bet to neemsu meginajis, pietura Turiba atrodas 1 min gajiena no augstskolas, der visi vilcieni, kas iet uz Jurmalu man liekaas smile.gif

tie, kas uz Jūrmalu iet, taisni neder, der tie, kuri brauc uz Jelgavu...

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka mikrinji arii tur gaaja, un vinji gaja paraleli lekcijaam, zinu, kad vinji jau pieturaa praktiski gaidiija, jo zinaja tagad beidzaas lekcijas.

Baigi forshi bija atnaac pieturaa pec 1 min mikrins klat mieriga sapikjo, un tevi aizvaalee lidz Origo, tikai tos numurus neatceros, tikai zinu, ka baigi forshais shoferiitis bija(paris reizes laikam bija ar iekampis ko stipraaku ) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Negribeeju saakt jaunu topiku taapeec posto6u 6ite pat - riit mana mamma brauc uz Riigu .. probleema taada - kaa eertaak tikt no Beernu Rehabilitaacijas slimniicas (Vieniibas gatve 45) uz Kalnciema ielu 40 un no Kalnciema uz Ilgjuciemu

Saraksts buutu noderiigs, ja buutu Riigas(veelams Paardaugavas) karte smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zin, sabiedriskajos transportos ir pieejamas taadas kartes, taas ir daudz paarskataamaas. Ieziimeeti visi transporti. Sagaadaa sev vienu.

Cik noprotu, tad DJ MUman nedzivo Rigaa un tadejaadi sagadat to karti vinam ir mazliet pagruti

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Zin, sabiedriskajos transportos ir pieejamas taadas kartes, taas ir daudz paarskataamaas. Ieziimeeti visi transporti. Sagaadaa sev vienu.

Un kur tad vinju var iegaadaaties? Kioskos .. pa6aa autobusaa?

P.S.

1) Hyperboy skiet kaut ko uzraka - thx .. bet liekas veel buus jautaajumi happy.gif

2) that's right shadyzz - esmu no Reezeknes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...