Jump to content
GIGN Forum

Komeedijas


jerrico
 Share

Recommended Posts

nu taaks, shausmeniite visas daljas redzeetas, how high, longest yard, naked gun, up in smoke (4 real) redzeetas, amercian pie nemaz negrbiu skatiities besii aaraa btw kachaajaas 15 filmas thumbsup.gif

iipashi jums gign komuunam ieteiktu noskatiities filnu hottabych smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kā sauca to filmu(mēģināšu izteikties pēc iespējas skaidrāk...)

Nu karoč džeks nevar atrast sev darbu. Viņam bija kautkādas darīšanas slimnīcā...

Tad viņš iepazinās ar seksīgu meiteni kura strādā pie datora pieņemšanā, bet nevar redzēt visu viņas ķermeni tikai galvu un rumpi... Viņš sarunā randiņu. Viņa piekrīt un atstumjas no galda. Un pēkšņi atklājas, ka viņa sēž invalīda ratiņos un nejūt savas kājas...

Čalis atnāk mājās un tētis prasa vai atradis darbu - čalis atbild ka atradis un tēvs paslavē un iedod 500$(bet īstenībā neko nav atradis)

pirmais randiņš čalim ir pie tās invalīdes mājās... viņai ir tīri jocīgs apmierināšanās veids. Viņa iedo čalim bambusa mietu un liek sev sist pa kājām...

Viņš sit vāji, bet vecene nosauc viņu par mīksto un saka lai sit stiprāk.

Čalis nedaudz aizraujas un iebliež 1x pa purnu no visa spēka tai vecenei...

Vecene tikai nokliedzas "tu stulbais kretīn! nejau seja man ir nejūtīga!"

Tad meitene dod orālo baudu čalim.

tālāk neatceros.....

edited: Milzīgs paldies tā filma vienkārši bija awesome rolleyes.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Spaceballs. šitā īpaši tuva parodija par Star Wars.

"Hello im mandog. Half dog, half man, I am my own best friend."

tas ir ritīgi labs gabals laugh.gif

Hot Chick(s) - dzeks ar veceni apmainas kermeniem

Ice Age 2

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

lol pareizi. Tā bija parodija par to filmu Harisonu Fordu. Atceros kā viņš iegāja veikalā, pamanīja savu bildi uz kuras rakstīts WANTED, pieķēpāja ūsas un bārdu un ejot ārā vienu ūsainu bārdaini sašņorēja smile.gif

Jā, tas man arī palicis atmiņā smile.gif Vēl man reāli patika kā autobuss krita lejā pa klintīm un kā viņš tos cietumniekus "evakuēja" no autobusa + muka no tā vilciena 4.gif

Vispār baigi gribētos nosktīties šito filmu, bet nezinu, kur nokačāt. DC++ tikai kautkādiem 3 cilvēkiem un krievu valodā pinch.gif

Link to comment
Share on other sites

atcerejos Date Movie vienkarshi AAAAAAAAAAAAAAA XD.gif taja bridi kad tur dzeks ar veceni pirmaja randina bomzi atspardija man likas ka es nospragsu aaa un vel kad gandalfam iesper pa kaajstarpi un vins sak kko blaut par "MY PRECIOOOUUUS"(ka to dargumins vispar raksta?) smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif kr4 iesaku

Link to comment
Share on other sites

UK seriaals - Father Ted,,,, taa ieper ka aizmigt nevar atceroties fragmentus, jaasaak reekt smile.gif

Veel protams Spacebaals(krieviski kosmobolci)... Labs parodniks par Star Wars..

Bet nu man jau pie sirds iet vecie labie - 1000 x skatiitais Shuriks ar blici, visas krievu nacionaalaas ribalkas, oxotas utt, kaa arii nemirstiigais Limuziins Johnie day kraasaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...