Jump to content
GIGN Forum

Naano4


jerrico
 Share

Recommended Posts

man jau liekas, ka pa naktiim ir jaagulj nevis jaspeelee cs, vismaz visi normaali cilveeki taa dara (ja neskaita tos, kuriem ir darbs), bet nu tas lai paliek juusu zinjaa, kad speleet. Ja es buutu viens no galvenajiem gigna adminiem, es noteikti liktu miiksto uz to, kas notiek pa naktiim cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

kaut ko vajag izdomaat, vakar tobish shodien speelejot sapratu ka gign pa nakti ir galiigaa paka*aa,es jau protams varu kaa agraak speeleet cauru nakti, bet mani vienkaarshi principa peec ved aara no pacietiibas, ka visi shitie entie tiesiibu prasiitaaji (es speleeju pa naktiim bla bla bla) nespeelee naktiis vismaz darbdienaas, tad vajag njemt nost tiesiibas un dot patiesham taadiem kuri reaali arii spelee pa naktiim nevis muti kulsta

es nesaprotu kāpēc tu par to uztraucies? Tev tak ban tiesības ir, kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

tad kad esmu serverii, un kad speleeju ar feiknikiem

bet kaapeec tu speelee ar feik nikiem? Tev tach ir niks ar xb un kur probleema..

Visaa visumaa tevi pilniibaa atbalstu, jo patieshaam chiiteru netruukst un , ja tu esi naktii vieniigais admins, tev pat nesanaak normaali uzshaut, jo nepaartraukti kaads sauc specos, lai uzmet aci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...