Jump to content
GIGN Forum

Jūsprāt šausmīgākā Spēle...


overmind
 Share

Recommended Posts

Resident Evil nepārāk biedē... wink.gif  Labāk vienkārši noskaties "Pulss" vai "White Noise" ja patīk baidīties.

waahaha pulse. Es tur žāvājos visos "asajos" momentos. tāds sūds smile.gif

a no spēlēm - Condemned reāli ierullēja un F.E.A.R arī nav slikts. Condemnedā man krish un test2 aiz muguras sēdēja un visi noraustījāmies, kad gāju skatīties pār apmalei a tur kaut kāds nariks sejā leca smile.gif

hl2 ravenholmas daļa arī vispār pirmo reiz spēlējot nebija slikta. Kad mani garajā zālē nesās virsū tas ātrais zombijs tad bija sūdīgi smile.gif

aceros vēl kā svešos spēlēju (aizvēsturiska spēle). tā arī bija tīri scary smile.gif

Link to comment
Share on other sites

viena paveca, bet diezgan šausmīga spēle ir Clive Barker's Undying. veidota uz vecā labā Unreal dzinēja ar patīkami kvalitatīvu skaņu un aizraujošu sižetu. kad dabuju spēlēt viņu uz vecā datora, uz kura bremzēja gandrīz vai jebkas, tad sanāca diezgan daudz raustīties.

Link to comment
Share on other sites

Tas bij sen kaadus 4 gadus atpakalj! Protams panjeemu sho speeli no daruga un peec vinja ieteikuma nosleedzu gaismu, ierubiju austinjas uz full un saaku kapaat!

Peec apmeeram 10 minuuteem atrados 3 metrus no datora at norautu peli un peles palikniiti rokaas, reaalu shoku atraavu, jo skanju un grafikas efekts bij perfecto jai es shitaa pieliktu bikses, apgaaztu kreeshu un norautu nax peli no baileem smile.gif Mlin tajaa laikaa taa speele man liekas saucaas Aliens VS Predators vai kaukaa taa, nu ka roche ja kaadam maajaas shis veestures gabals ir, iesaku paproveet. Jaaspeelee asaam izjuutaam ir izveeloties desantnieka lomu smile.gif

Veelu veiksmi smile.gif Un neraujat peles smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mad hause laba filma...un aizmirsu ka bij krieviski k-kaa tulkotos "dziiva nave" kr4 visi dokomentalie skati ka cilvekus dziivus dedzina, dzeki atmine bumbu un ta preksnji spragst un rada visus sho gabalus, teroristi utt...pretiigi paliek...es bish uzmetu aci un pectam dzesu ara...neuzskatu ka ko tadu ir norm. skatiities...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Spēlējis neesmu bet cik esmu redzējis, ir daži prikoli spēlē Alone in the Dark.

Nu Doom3 sākumā liekas bišķ adrenalīnu uzsitoša(efekts kad monstrs lec tev virsū, bet ir aiz stikla etc.) bet ar laiku man sāka pārņemt niknums par to ka viss ir tumšs etc. tapēc arī vairāk nespēlēju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...