Jump to content
GIGN Forum

Jūsprāt šausmīgākā Spēle...


overmind
 Share

Recommended Posts

Apnikušas man jau vienmuļās un savā ziņā garlaicīgās spēles..

Tapēc griežos pie jums, gign'a jūzeri.

Vai jūs zināt kādu spēli kas tiešām liek iekšām nodrebēt, to spēlējot.

Tādu kurā ir tādas pašas sajūtas kad skaties traku šausmu filmu, vai ar apreibušiem draugiem esi aizgājis uz kapiem.

Ja jūs zināt kādu, ŠĀĀŪSMīīGU spēli, ar labu gameplayu, un grafiku, tad lūdzu uzrakstiet.

Link to comment
Share on other sites

ee.. "metal gear" nav bailiga. bet laba gan..

ja gribi baidities, tad pamegini resident evil.

f.e.a.r. esmu spelejis, mani k-ka neaizrava

Resident Evil nepārāk biedē... wink.gif Labāk vienkārši noskaties "Pulss" vai "White Noise" ja patīk baidīties. Bet no spēlēm - nedaudz (pareizāk - minimāli ) bailīga, bet diezgan interesanta - Bloodrayne 1 or 2.

Edit : bencik , negribi nedaudz par to The Dark pastāstīt ?

Edited by feelya`
Link to comment
Share on other sites

ee.. "metal gear" nav bailiga. bet laba gan..

ja gribi baidities, tad pamegini resident evil.

f.e.a.r. esmu spelejis, mani k-ka neaizrava

NJuu Fear spelejot ir svariigi iejusties spelee, ja tu vinju spelee, kaa kaut kaadu cs, tad protams nebuus effect smile.gif

Oij kaa es vareju aizmirst Silent Hill, bet tikai un vienigi 1 dalja parejaas atpushaas smiliez.de_2469.gif

Atceros, kad mees vinju uz pirmaa playstation maucaam, skanju sledzaam araa, jo savadaak nevarejaam paspeleet, brizhiem pults no rokaam krita araa...(tagad vairs nav verts speleet, jo grafika sad.gif )

Un Resident Evil arii tikai 1 dalja, kas bija uz playstation, vot tur ari bija pizdec...

Ja tu gribi tumsaa pabaidities nokachaa filmu The Dark (2006) , es vakar saaku skatities ap kadiem 2 naktii, nenoskatiijos, vnk nevareju thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

neesu nekaads( patieshaam nekaads) lielais speeleetaajs, bet man jau patik Treshais Doominsh wink.gif

atceros kaadu spilgtu vietu kur tumsaa vaaccu kautkaadu muniiciju, un peeksnji atveeraas sienna un traks lidoja virs kautkaads combis, bet ganjau esi iemeeginaajis....

Link to comment
Share on other sites

nu cmon, te tikai viena speele par atbildi iederas - tas pats jau mineetais F.E.A.R. labs jau viņš ir, lai arī geimplejs aši izčākst. bet FEAR efekts toties labs, vismaz ja spēlē naktī, viens pats mājās un ar normālu skaļumu - esmu tā darījis un tad ir pat ļoti OK.

Link to comment
Share on other sites

Es i iedomāties nevaru kādu no tagadējām spēlēm, kura varētu nobiedēt. Silent Hill vispār ir sūds - interesanti tikai līdz pirmajam pretiniekam, kad vēl nav skaidrs, kas un kā, pēc tam jau pierod un viss.

Ā, pirmā un pēdējā spēle, kurā esmu no kaut kā baidījies, bija Return To Castle Wolfenstein - otrā misija pa tām kapenēm mani tolaik tā biedēja, ka kvikseivojos pēc katra nošautā zombija, toties pēc tās misijas man nekas nekad nevienā spēlē vairs nav spējis nobiedēt, jo toreiz es pazaudēju visus nervus.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...