Jump to content
GIGN Forum

Ban


RagnaR
 Share

Recommended Posts

nu taa.. man uzlika banu MAX.... itkaa par WH.... man peedeejaa raundaa normaali aizgaaja speele nu.. novaacu kaadus 4 vai 5... divus ar HE... un kad mani novaaca ..taa srazu bans ... karte.. de_nuke.... no vaacu vienu augshaa caur dzelzhiem... jo dzirdeeju ka tur shauj... naakosho aukshaa pie luukas un iemetu tur HE un veel divi uzspraaga... tad skreeju uz rampu un ieraudziiju ka tur jkaads staav... apstaajos un skrienot shaavu.. un noshaavu... skreeju taalaak caur aaru ieskreeju iekshaa maajaa ... un mani novaaca.. peec tam BAN.. itkaa par WH... Nespeeleeju es CS nedz pirmo dienu nedz pirmo gadu.. taakaa.. nu nezinu... isktiet sho suudziibu.. un izsakiet savu viedokli...

Link to comment
Share on other sites

Tev tika pieskjirts slots, jo serverii speleja neregistreets speletajs, kursh tika diskonekteets

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: `MaX`

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: RagnaR

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 29 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------

tikliidz paraadiisies demo es ielikshu linku.... kaa jau rakstiiju man vnk aizgaaja tas raunds uz viss...

2 bukucis... demka veel nav smile.gif

Edited by RagnaR
Link to comment
Share on other sites

kad paraadiisies demo, tad ieliec...pieljauju iespeeju, ka kljuudiijos, bet tava ekstrasensa prasmes lika aizdomaaties huh.gif

PIlniigi pareizi demo noskatoties vinja ekstrasensa speejas ir apbriinojamas..! KA pilnigi enemy seezhot aiz kastes vinjhs iet sliipi lai itkaa vinju ieraudziitu , bet kur pat skillot`s playeris nebuutu skattiiijies.. smile.gifsmiliez.de_2538.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

PIlniigi pareizi demo noskatoties vinja ekstrasensa speejas ir apbriinojamas..! KA pilnigi enemy seezhot aiz kastes vinjhs iet sliipi lai itkaa vinju ieraudziitu , bet kur pat skillot`s playeris nebuutu skattiiijies.. smile.gif  smiliez.de_2538.gif  XD.gif

vinjsh nav TIK skilots , tapeec arii paskatijaas.

nu neticaas, ka ragainajam vareetu buut wh..

Atnaakshu no treninja un paskatiishos demku, ja veel buus vajadziiba.

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

nu taa.. man uzlika banu MAX.... itkaa par WH.... man peedeejaa raundaa normaali aizgaaja speele nu.. novaacu kaadus 4 vai 5... divus ar HE... un kad mani novaaca ..taa srazu bans ... karte.. de_nuke.... no vaacu vienu augshaa caur dzelzhiem... jo dzirdeeju ka tur shauj... naakosho aukshaa pie luukas un iemetu tur HE un veel divi uzspraaga... tad skreeju uz rampu un ieraudziiju ka tur jkaads staav... apstaajos un skrienot shaavu.. un noshaavu... skreeju taalaak caur aaru ieskreeju iekshaa maajaa ... un mani novaaca.. peec tam BAN.. itkaa par WH... Nespeeleeju es CS nedz pirmo dienu nedz pirmo gadu.. taakaa.. nu nezinu... isktiet sho suudziibu.. un izsakiet savu viedokli...

lol ragnar kaadi vel chiiti smile.gif kad tiek pie norm pac tad jasno smile.gif ragnar's zinaams clveek un zinaams kaa speelee kaadi tur veel chiiti iemaacieties pashi labaak speeleet

ciloveek tad jau tev pasham vispaar 1000% wh ja jau taa

Link to comment
Share on other sites

PIlniigi pareizi demo noskatoties vinja ekstrasensa speejas ir apbriinojamas..! KA pilnigi enemy seezhot aiz kastes vinjhs iet sliipi lai itkaa vinju ieraudziitu , bet kur pat skillot`s playeris nebuutu skattiiijies.. smile.gifsmiliez.de_2538.gifXD.gif

ko tu pats vispaar zini ar chitiiem speleeejis esi un vele apr skillu runaa, vajadzeeja tev toreiz kopaa ar ban1 nobanjot via kaa vinajm tur tas niks bija

nekaa nereaala demkaa nebija confused.gif

Link to comment
Share on other sites

ko tu pats vispaar zini ar chitiiem speleeejis esi un vele apr skillu runaa, vajadzeeja tev toreiz kopaa ar ban1 nobanjot via kaa vinajm tur tas niks bija

nekaa nereaala demkaa nebija confused.gif

Ko tu te gruzii uzreiz uz visiem?! Izsaki savu viedokli un miers, nevis nod1rs visu ieprieksheejos postus! Ja zinaams cilveeks, tad OK - bet redz, es vinju nezinu! Taapeec arii uzliku banu, jo tajaa momentaa vinjsh likaas paranormaals ektrasens, kursh visu perfekti zinaaja!

Noskatiijos demku - tajaa raundaa bija viena nereaala situaacija! Proti, tur, kur vinjsh vienu CT panjem pie rampas. Bet, ja skataas 1/2x aatrumu, tad var pamaniit, ka CT jau tur seezh. Taa kaa es vairaak nosliecos uz to, ka esmu kljuudiijies! Ja "augstaakie" ir liidziigaas domaas un nesaskata tur WH, tad bans ir jaanonjem un personiigi RagnaR - atvainojos!

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te gruzii uzreiz uz visiem?! Izsaki savu viedokli un miers, nevis nod1rs visu ieprieksheejos postus! Ja zinaams cilveeks, tad OK - bet redz, es vinju nezinu! Taapeec arii uzliku banu, jo tajaa momentaa vinjsh likaas paranormaals ektrasens, kursh visu perfekti zinaaja!

Noskatiijos demku - tajaa raundaa bija viena nereaala situaacija! Proti, tur, kur vinjsh vienu CT panjem pie rampas. Bet, ja skataas 1/2x aatrumu, tad var pamaniit, ka CT jau tur seezh. Taa kaa es vairaak nosliecos uz to, ka esmu kljuudiijies! Ja "augstaakie" ir liidziigaas domaas un nesaskata tur WH, tad bans ir jaanonjem un personiigi RagnaR - atvainojos!

uz visiem nee tikai uz MMX kretiinee ka vinsjh baazh iekshaa visur savu chiitera purnu un nereaali reaalais cilveeks arii un vele visi paareejie kam te vispaar nekas nav jaaraxta, bet kuri raxta

Nevis kursh par bana nonjemshanu un nennjemshanu, bet gan par topika sleegshanu un bana nonjemshanu

Peechu turies, - skapiitis

Link to comment
Share on other sites

fasty smile.gif plds tev... smile.gif MAX .. es saprotu cilvveeks jau vien esi.. un kljuudiities ir cilveeciigi... taakaa nenjemshu ljaunaa.. bet... turpmaak ceru ka taadas kljuudas neatkaartosies... starp citu nav jau pirmaa reize ka mani nobano par WH.. bet vienmeer ir izraadiijies ka man NAV WH (tas uz citiem serveriem smile.gif bet kaa jau mineeja JeM kaada starpiiba par citiem serveriem!!! ).... ko lai saka.. jaagaida galveno administraatoru domas un jaacer uz pozitiiviem leemumiem...pret mani smile.gif

Link to comment
Share on other sites

fasty smile.gif plds tev... smile.gif MAX .. es saprotu cilvveeks jau vien esi.. un kljuudiities ir cilveeciigi... taakaa nenjemshu ljaunaa.. bet... turpmaak ceru ka taadas kljuudas neatkaartosies... starp citu nav jau pirmaa reize ka mani nobano par WH.. bet vienmeer ir izraadiijies ka man NAV WH (tas uz citiem serveriem smile.gif bet kaa jau mineeja JeM kaada starpiiba par citiem serveriem!!! ).... ko lai saka.. jaagaida galveno administraatoru domas un jaacer uz pozitiiviem leemumiem...pret mani smile.gif

Ja wh tev nav bijis, tad viss buus kartibaa, gign admini atshiraas no citiem,ka maak atvainoties un kluudas labo, ja tadas izdara thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...