Jump to content
GIGN Forum

Luugums


EDD
 Share

Recommended Posts

http://www.gign.lv/upload/files/demos/week...30-de_aztec.zip

neskatieties manus gosu HS ap 7 minuuti, bet gan kro lecienu uudenii 10:55 - 11:05. plus, veel bez taa arii ap kaadu 5-6 minuuti bija viens moments uudenii, kur vinjsh orange noshaava aiz kastes. additionally, kad es peecaak tupeeju spectos un veeroju, shamais partrauca spelet, ko atsaaka tuuliit peec tam, kad es atsaaku. taa kaa man tas ozh peec wh. gaidiishu citu viedokljus.

kro - ceru, ka man nav taisniiba, bet, patiesiibu sakot, ja tu tuuliit atziitos un nodievotos TO nekad nedariit, es, piemeeram, tev dotu iespeeju arii turpmaak speeleet serverii thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

hahaa 18.gif iisteniiba es ilgi gaidiiju kaameer man kaut ko pieshuus, un tici vai nee es nechiitoju smile.gif mani pa ilgiem laikiem piespieda aiziet uz klubu, seezhu te ar dazhiem veciem bukiem, un tagad man naak pasham smiekli, tas kaa orange noshavu, aceros, pat demku neskatiishos, jo es kad nolecu uudeni vinu redzeju, tobish vina roku, un tadelj shavu caur sienu, un ta bija veiksme ka ar pirmo lodi nokrita galva, aa un pirmiit uudeni tur vienu varoni noshavu, bet paldies, tas mani pashu pacelj diezgan augstu, jo tagad zinu, ka neesu sho to zaudeejis, preziicak skillu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

un par to ka es kaadu laicinu nespeleeju, visi masveidaa aizgaaja piipet, izgaaju aara galvu izveedinat? loogjiski? smile.gif un man nevienu briidi nenaaca praata, ka tu mani speco, noskatiijos demku, teikshu ka tur pilniigi nekas peec wh nevelk, shii bija vienkarshi pretiiga speeleeshana, nevareeju njurbuljus pat noshaut kaartiigi

P.S tad jau labaak noskatieties ieprieksheejo mapi de_dust2, un inferno kas bija bik veelak, tur bija nereaalaaki kadri

+ mani par draudziigo bebru jau sauc wink.gif

Edited by kro
Link to comment
Share on other sites

Bij bij viņam čīti.. es kad ar speed hacku lielā ātrumā nesos garām, ko protams iekš demo nevar redzēt, jo ātrums bija baigi lielais.. Kad iedzinu to lodi uz līkuma ko viņš tur ūdenī bija izšāvis arī redzēju ka lode nav parastā un nevis cauršāva kasti, bet aplidoja apkārt un nošāva pretinieku no muguras. Nu pox domāju gļuks skraidīju tālāk.

Te skatos šis gan jau pamanījis ka es te ātrāks par vēju šis ieziet ārā no cs'a, jo ko nu viņš viens pret mani spēlēt jēgas uzreiz nav..

..nepaiet ne pāris minūtes šis man jau zvana pie durvīm un ar disketi rokās čītiem updeitu prasa, jo lūk viņā tip novecojuši un tur wall hacks tip vistas iekš gign italy caur sienu nerādot. Šis trāpīt nevarot biggrin.gif

Nē nu protams es jau viņam tos updeitus neiepumpēju, jo kas es kāds admins vai, ka ar čītiem sākšu dalīties.. iekopēju viņām savu apeņu kolekciju. Gan jau tādēļ patreiz nespēlē.. nevar apenes uzvilkt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

zģec, nitij, viedokli par demku es gribu dzirdēt, nevis šito tukšo vāvuļošanu. es arī nedomāju, ka viņam būtu vajadzīgi čīti, bet apstākļi spiež pārbaudīt.

tā kā neviena vārda, ja neesat rūpīgi paskatījušies demku tieši tajā 10:55 brīdī.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tavi HS bija tīri neko, bet runājot par to 10. minūti, ja uzliek demo view uz 2x lēnāku ātrumu, tad pašu stroķa galu var redzēt aiz tā bluķa lecot lejā, bet ja skatās normāli (reālajā ātrumā), tad nu es nekādīgi nevarēju ieraudzīt to skroķi (it īpaši ja redze ir koncentrēta uz to otru teroru), pat mēģinot. Mans viedoklis par to 10 minūti.
Link to comment
Share on other sites

kad vins nosava orange, vareja gan dzirdet gan redzet galvu, kad leca udeni uz 1-2 sec vareja redzet treknu strokja galu lienam lauka no kastes! nav te chitu...

p.s - cik es noprotu tu sito postu ieliku lai pazemotu kro ? biggrin.gif izskatijas ka vinam te taa labi neiet devil.gif

EDD laiks iet atvalinajumaa smiliez.de_2469.gifbiggrin.gif ...

ko tas kellogs tur var muldet es nesaprotu ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...