Jump to content
GIGN Forum

B-bols


kerchs
 Share

Recommended Posts

izskataas ka 10cilveeki kopaa salasiisies,tas ir loti labi.

ja kaadam ir kaada zaale ko ieteikt,vai var sarunaat tad zinojiet, es ar pacentiishos sarunaat rfl sporta zaali, tik neko veel nesolu

pagaišoreiz mums pieteicās tikdsaudz cilvēku, ka domājām cik komandas taisīt, tātad pēc pieredzes tev varu pateikt, ja ir pieteikušies 10, tātad atnāks tikai 2 biggrin.gif

viens no tiem būsi tu un otrs ownis, hmm es varbūt būtu trešais, bet nesolu, jo jāzin datumi un laiki, man tagad PSC ar laikiem, pat CS nesanāk uzraut gandrīz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Davai mizalas, 3dienas vakars purvciems, tikshanas vieta Rimi-Stirnu, ja viss baigi labi notiksies varam afterparty pie manim majas uztasiiit, kaut ko uzcept, iedzert....

Savadaak, te par to b-bolu veel menesi runaas, kamer sniegs uzsnigs biggrin.gif

tu domaa tos grozus pie bazniicas,kuri parasti ir pilni?

Dj_erix a tu nevari sarunaat vai iedot kaadu kontakt taalruni, tai zaalei kur bijaam pagaajshreiz?

Link to comment
Share on other sites

tu domaa tos grozus pie bazniicas,kuri parasti ir pilni?

Dj_erix a tu nevari sarunaat vai iedot kaadu kontakt taalruni, tai zaalei kur bijaam pagaajshreiz?

Nu ja tu veciit vari sadabuut zaali, royal welcome, tikai atbalstu, vnk shitaa runashanu pie nekaa pratiiga nenovedis, vajag rikoties.

Ja nav neviena, kas var zaali sadabuut, spelejam araa, negribi araa speleet tad sadabu zaali elementaari biggrin.gif vnk shitas bez tolka spams ir bezjedziigs, es piedavaju variantu, pats es ari labpraat iekshaa speleetu, bet nav man taadu sakaru biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Peec idejas man ari labaak butu 4diena, ja zaali lidz 3dienai neviens neatrod raujam araa, es piedavaju purchikaa, ja kadam citi varianti rakstat smile.gif

man nav nekas pret speeleeshanu aaraa,tik pie taa groza parasti ir pilns ar cilveekiem un nav vietas kur speeleet, zaali aatraakais var sarunaat uz naakamo nedeelju,bet konkreeti veel nezinu,jaaaiziet liidz savai vecajai skolai.

ja ir kaada vieta kur var ara speleet un vienmeer nav pilns aaraa ar var mieriigi speeleet.

Link to comment
Share on other sites

man nav nekas pret speeleeshanu aaraa,tik pie taa groza parasti ir pilns ar cilveekiem un nav vietas kur speeleet, zaali aatraakais var sarunaat uz naakamo nedeelju,bet konkreeti veel nezinu,jaaaiziet liidz savai vecajai skolai.

ja ir kaada vieta kur var ara speleet un vienmeer nav pilns aaraa ar var mieriigi speeleet.

Man te Ziepniekkalnā arī ir laukums ar 2viem groziem, bet tas ar ir ārā. Un tur tā 50/50 , ka ir aizņemti. Es jau labrāt atbalstu zāli. Es vēl apjautāšos sporta skolotājai vai nevaram spēlēt mūsu skolas zālē, bet viņa ir diezgan maza smile.gif. Man 3dien arī sporta diena.

Link to comment
Share on other sites

Man te Ziepniekkalnā arī ir laukums ar 2viem groziem, bet tas ar ir ārā. Un tur tā 50/50 , ka ir aizņemti. Es jau labrāt atbalstu zāli. Es vēl apjautāšos sporta skolotājai vai nevaram spēlēt mūsu skolas zālē, bet viņa ir diezgan maza smile.gif. Man 3dien arī sporta diena.

Ja jau ta, apjautashos sava 64 vidusskolaa vai zali uz 2 h nevar kaut kad sadabuut, bet es domaju, ka kaut kaads pikjiits jau jasamaksaa buss paljube smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jā. Par mūsu zāli ar noteikti būs jāmaksā, jo nekas mūsdienas nav pa velti.

Nu īstenībā viņa ir diezgan aizņemta. Mēs dažreiz nākam pēc stundām uzspēlēt basi un pēc mums vienmēr nāk kautkādas mazās meitenes uz basketbola treniņu or smth like that. Tā ka vispirms jānoskaidro, vai zāle vakaros brīva smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nebusuhu tomeer:) pasham savas deelas, aa un pur4ikaa uz to grozu nereaali buus, tur ta4 rindas ir smile.gif, varu ieteikt ja gribiet tad tipa pretii uzvaras parkam tur kur tas stadions, var iznomaat laukumu (laikam saucaas lokmotiives stadions), tas laikam 15 ls maksaa uz 1 h smile.gif un uzvaras parkaa arii ir 2 basketbola grozi! Pie olimpiskaa staidona arii var speeleet, tikai tur grozi smagi smird, veel var centraa, pie nedzirdiigo skolas (chaka ielas),un ja 4ista nav kur veel var pie manas shuces, zvg tur labs stadions araa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

gludinatajs tu 94 videne ej ? ja nau noslepums kura klase, es ar tur 9 gadus nomacijos.

Ara ir debili grozi viens ir pizdatijs pie skolas, bet tur aiznemts noteikti bus un tikai viens. Pie sakumenes ir divi, bet man liekas viens nolausts un otrs knapi turas 4.gif

Ar sporta u4eni man liekas var tur sarunat pa maksu itka agrak vareja ja biezi piestaiga .

Link to comment
Share on other sites

pie bazniicas dazhreiz treshdienaas nelaizh grozu lejaa jo vinjiem tur kkaada luugshana notiek un mashiinaam vaig kur parkoties....mr kill negribi 1vs1 uzspeeleet?

edit: un nau jau nekaadas rindas...man to neiestaastiisiet...pats esmu pastaaviigais klients tur

Edited by davido
Link to comment
Share on other sites

pie bazniicas dazhreiz treshdienaas nelaizh grozu lejaa jo vinjiem tur kkaada luugshana notiek un mashiinaam vaig kur parkoties....mr kill negribi 1vs1 uzspeeleet?

edit: un nau jau nekaadas rindas...man to neiestaastiisiet...pats esmu pastaaviigais klients tur

es ar rindas tur parakas neesmu redzejis, it sevishi rudenii, galvenais savakties un thats all smile.gif

Link to comment
Share on other sites

gludinatajs tu 94 videne ej ? ja nau noslepums kura klase, es ar tur 9 gadus nomacijos.

Ara ir debili grozi viens ir pizdatijs pie skolas, bet tur aiznemts noteikti bus un tikai viens. Pie sakumenes ir divi, bet man liekas viens nolausts un otrs knapi turas 4.gif

Ar sporta u4eni man liekas var tur sarunat pa maksu itka agrak vareja ja biezi piestaiga .

Nope es eju 3. videnē (centrā). Hmm, pagāšgad pie sākumenes viss bija normāli. Šogad neesmu bijis, bet būs jāiet pačolēt. blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...