Jump to content
GIGN Forum

Pacsteam


Guest Admin van Helden
 Share

Recommended Posts

Guest Admin van Helden

-----------------------------------------------------

user posted imageDay of Defeat

-----------------------------------------------------

Pamācība kā bez maksas lejupielādēt + spēlēt Day of Defeat un citas spēles!

-----------------------------------------------------

1. Lejuplādējam PacSteam! PacSteam ir krakota STEAM programma, ar kuras palīdzību jūs varēsiet bez maksas nolādēt DoD, kā arī citas spēles!

2. Pēc PacSteam lejupielādes ieinstalējam to jūsu vēlamajā direktorijā! Es izvēlējos D:\Games\Steam\

3. Pēc instalācijas palaižam PacSteam, kuru var palaist pēc šortkata uz ekrāna, no Start Menu programmu grupas, vai arī instalācijas direktorijā palaižot failu Steam.exe

4. Izveidojam savu accountu, nospiežot uz knopkas Create new account! Tad ievadam prasīto informāciju!Tas ir bezmaksas, tā kā nesatraucaties par neko!

user posted image

5. Kad accounts ir izveidots, tad ielogojamies:

user posted image

un uzspiežam uz sadaļas Games! Tad ar labo peles taustiņu uzspiežam uz spēles, kuru vēlamies lejuplādēt (manā gadījumā Day of Defeat), un spiežam Install Game! Vēl gribu pateikt, ka šo spēles versiju nevar dabūt non-steam versijā!

user posted image

Viņš pie viena lejupielādēs arī Half-Life, jo DoD tāpat kā CS un daudzas citas valve spēles darbojas uz HL engine!

user posted image

6. Kad spēle būs lejupielādējusies, tad jums pie status rādīsies 100% - Ready Tas nozīmē, ka jūsu spēle ir gatava spēlēšanai! Ja tā ir, tad spiežam ar labo taustiņu un liekam Launch Game! Tad jums atvērsies DoD!

user posted image

7. Diemžēl man jūs ir nedaudz jāapbēdina, jo ar šo accountu jūs nevarat spēlēt STEAM serveros!

8. Tomēr ir reizes, kad var spēlēt STEAM serveros! Tas ir iespējams tad, kad STEAM autentifikācijas serveri nestrādā, un to jūs varat uzzināt ar šīs programmas palīdzību, palaižot parbaudit.bat, kur konsoles logā pēc neliela laiciņa jāuzrādās kāds ir visu piecu AUTH serveru stāvoklis!

9. Tā kā ir ļoooti maz DoD NON-STEAM serveri, tad nu beidzot 1 esmu uzčinījis!! Serverim ir tikai 10 slotu, jo uz tā paša servera jau tiek turēts 1 cits serveris, bet ievērojamiem lagiem nevajadzētu būt! Servera IP ir šadā: dod.ripclan.lv:27017

-----------------------------------------------------

Nelies apraksts par Day of Defeat! Tā ir spēle par 2 pasaules karu, kurā karo Apvienotie pret Fašistiem! Spēlēšana notiek gandrīz tāpat kā CS, tikai te nav jānoliek bumba vai jāizglābj ķīlnieki, bet ir jāiegūst pretinieku karogi, kā arī te ir to laiku ieroči! Spēli labāk varat redzēt šajā video!

P.S. Ja vajag, tad paarvietojat uz citurieni!

Edited by Admin van Helden
Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden
Pimeram ja man ir steam acc bet es gribu caur to pacsteamu speeleet piemeram es ieieshu caur to un tad ja velak ar orginaalo ieeshu atpakalj parastajaa steam ceru nebuus bans varbuut tev ir taa gadijies vai kaadam pazistamam?

Labaak uztais PacSteamaa citu jaunu accountu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden
Tutoriaalja autors?

es pats veciit! tici vai nee, bet shodien aatri atnaacu no skolas un izdomaaju uzraxtiit, jo gribeetos uzspeeleet DoD! Cerams, ka kaads gribees!

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden

respektiivi sanaak taa ka es tik un taa nevaru speelete steam serveris ja? DoD neinteresee  sad.gif

Izlasi 8. punktu!

P.S. Kaut ko var pamekleet sheit: http://non.freehostia.com/

EDITED: Vispaar, ja gribeesi speeleet CS vai CS:S, tad nokachaa šo programmu!,kur var atrast lielaako dalju krakoto serveru! Atver CSN.exe, bet ja neiet, tad ieinstalee to otru progu, kas tur ir, un tad ver CSN!

Edited by Admin van Helden
Link to comment
Share on other sites

Izlasi 8. punktu!

P.S. Kaut ko var pamekleet sheit: http://non.freehostia.com/

EDITED: Vispaar, ja gribeesi speeleet CS vai CS:S, tad nokachaa šo programmu!,kur var atrast lielaako dalju krakoto serveru! Atver CSN.exe, bet ja neiet, tad ieinstalee to otru progu, kas tur ir, un tad ver CSN!

labaak buutu uzraxtiijis kaa uzhakot cd keyu steamam un citaam speeleem

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden

Wtf?  blink.gif

Pagaidi kaadu laicinju, jo vnk ir reizes, kad download centri ir paarslogoti, taapeec peec kaadas stunda liec veelreiz un kkad aizies!

To fasty - 1kaart Steam nav speele, otrkaart ko tev tas dos, ja tev nav oficiaals, pirkts/zagts steam akkaunts? smiliez.de_2538.gif

Edited by Admin van Helden
Link to comment
Share on other sites

Es īsti nesapratu, kā es zinu kurā serverīe s varu paspēlēt? Nu man rāda, ka Autorizacijas serveris nr1. nestrada, bet parejie 4 strada? ka lai es zinu, kur es varu tikt paspēlēt, ja man pie internet parādās 1300 serveru? Un tavs serveris man neiet.

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden

Un tavs serveris man neiet.

Neies arii, jo nesaskatu tam jeegu, jo visi ir atljurbiijushies ar savu CS (daljeeji es arii)... tongue.gif

P.S. Ja nu vieniigi kaadreiz ir vismaz 4 dzhekinji, kas grib uzspeeleet, tad lai uzraxta PM!

Edited by Admin van Helden
Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden
bļin un es to visu shitu ka4āju, lai uzrautu kādā serverī. Tas pasaki vismaz man, kā lai es zinu kurā var uzraut? Nesapratu īsti pēc tava teiktā.

Cik zinu, tad 1. serveris vienmeer raadaas nestraadaa, bet nu es pats neesmu meegjinaajis daudz! Nu skaties, ja kaads cits arii neskaitot pirmo straadaa, tad meegjini ieiet kaadaa stiiminiekaa! Ar sho progu ggan man maza saistiiba, jo, atshkjiriibaa no tutoriaalja, shii nav mans veikums, un es iisti nezinu, kas un kaa!

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad 1. serveris vienmeer raadaas nestraadaa, bet nu es pats neesmu meegjinaajis daudz! Nu skaties, ja kaads cits arii neskaitot pirmo straadaa, tad meegjini ieiet kaadaa stiiminiekaa! Ar sho progu ggan man maza saistiiba, jo, atshkjiriibaa no tutoriaalja, shii nav mans veikums, un es iisti nezinu, kas un kaa!

Tik unt ā nepateici ko gribēju smile.gif nu labi kr4 1. serveris iet, kā lai tad es tieku viņā paspēlēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest Admin van Helden
tas links man iet bet downoad nevar( droshvien manam netam vaina) nevari varbuut http://www9.rapidupload.com/ uploadot(ja nav gruuti??) sad.gifsad.gifnaughty.gif

EDIT: oh ssorry sorry viss OK, ar kaadu 5 reiz pameeginaju un VISS ok...

sorry.gifsmiliez.de_750.gif

Kapeec neiet? Uzspeid tur lejaa free, un tad gaidi kaadu minuuti, peectam ievadi kodu un liec download!

Link to comment
Share on other sites

nezinu kaa man taa speele patiks, bet lejupielaades aatrums man ir kriminaals- aizejot uz skolu ap 8 uzliku ka4aat un 4 atnaacu( jaa skola liidz 4 zinu zinu varat izteikt liidzjuutiibu) un bija noka4aajushies 14 %, mosh naakam nedeelj pabeigsies ka4aat un tad sarunaasim naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...