Jump to content
GIGN Forum

Maybe Its Possible...


bukuciS
 Share

Recommended Posts

Tā nu spaidot defaulto connect textu sapratu, ka online time (kopā = 844h) atļauj prasīt tādu lietu kā slot, bez kura sāk palikt diezgan problemātiski! Protams ir jauki uzkačāt ātrraksīšanas skill uz teikumu "connect cs.gign.lv", bet labprāt gribētu iztikt ar 1x! smile.gif

Ar cieņu pret GIGN

jūsu bukuc!S (not burk...) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vienkārši spaidi "retry", tā ir vienkāršāk wink.gif

bet es vispār nesaprotu, kādēļ viņam nav, viņš tač ir sarkanais admins, manos laikos visiem adminiem automātiski bija slots (nu labi, zinu, ka nebij aizslēgta reģistrēšanās, bet tas man kaut kā liekas pašsaprotams)...

Link to comment
Share on other sites

vienkārši spaidi "retry", tā ir vienkāršāk wink.gif

bet es vispār nesaprotu, kādēļ viņam nav, viņš tač ir sarkanais admins, manos laikos visiem adminiem automātiski bija slots (nu labi, zinu, ka nebij aizslēgta reģistrēšanās, bet tas man kaut kā liekas pašsaprotams)...

&

Ieteikšu lietu - uzraksti vienreiz un nākamajās reizēs raksti "retry"! happy.gif

evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

es domaaju par taadu slotu, nevis ziedotaaja statusu un tur es piedaavaaju otru variantu

TAADU slotu neredzeet nevienam iznjemot iipashus gadijumus, kurus patiesibaa varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitiit...

bet visadaa zinjaa ziedotaja status pashreiz ir lidzvertigs slotam, jo nav daudzi purni kam ir shis status, tapec iespeja netikt serverii ir lidzvertiga nullei

Link to comment
Share on other sites

nez, bukucis galu galaa ir admins, un kaa tad lai vinjsh pilda savus pienaakumus, ja pat nevar tikt serverii? ok, es saprotu, var jau spaidiit to pogu, kameer paliek nelabi, un ik peec ~15 min gaidiit uzraxtu, ka tavu vietu ienjem regjistreets speeleetaajs, bet nu... blink.gif

Link to comment
Share on other sites

nez, bukucis galu galaa ir admins, un kaa tad lai vinjsh pilda savus pienaakumus, ja pat nevar tikt serverii? ok, es saprotu, var jau spaidiit to pogu, kameer paliek nelabi, un ik peec ~15 min gaidiit uzraxtu, ka tavu vietu ienjem regjistreets speeleetaajs, bet nu... blink.gif

TAS NOZIIME KA TAGAD VISIEM ADMINIEM IR JAASADOD SLOTI UN JAPAARTAISA PAR 128SLOTIIIGO SERVERI , - respektiivi taa ja? thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

TAS NOZIIME KA TAGAD VISIEM ADMINIEM IR JAASADOD SLOTI UN JAPAARTAISA PAR 128SLOTIIIGO SERVERI , - respektiivi taa ja? thumbsup.gif

Ja jaw saaks visiem adminiem izdaliit slotus, tad dzheki, kas gribees kaadaa briidii uzrubiit gignaaa reaali aplauziisies, jo kaa tik vinji tiks servaa, izmetiisies texts "Juusu vietu ieneema speelaataajs, kursh ir ziedojis naudu" un vajadzees mekleet kaadu alternatiivu serveri sad.gif Tikai taapeec taa nevar dariit..

Link to comment
Share on other sites

Ja jaw saaks visiem adminiem izdaliit slotus, tad dzheki, kas gribees kaadaa briidii uzrubiit gignaaa reaali aplauziisies, jo kaa tik vinji tiks servaa, izmetiisies texts "Juusu vietu ieneema speelaataajs, kursh ir ziedojis naudu" un vajadzees mekleet kaadu alternatiivu serveri sad.gif Tikai taapeec taa nevar dariit..

TAS BIJA JOKS? thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...