Jump to content
GIGN Forum

Slot


denja
 Share

Recommended Posts

Nestiep6u gumiju , gribu paprasit SLOTu lai varetu brivi spelet serveri ne tikai sodien man ir jamocas 10 - 20 min lai tiktu serv un visu laiku retroties , jo Atvainojiet, serverii dotaja momentaa nav briivu publisko slotu man jau lidz kaklam mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nestiep6u gumiju , gribu paprasit SLOTu lai varetu brivi spelet serveri ne tikai sodien man ir jamocas 10 - 20 min lai tiktu serv un visu laiku retroties , jo Atvainojiet, serverii dotaja momentaa nav briivu publisko slotu man jau lidz kaklam mad.gif

kas tu taads, serverii kaut kaa neesmu tevi maniijis wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Paga paga, shis ir tas forshais admins, kursh visiem patiik, kursh speelee ljoti daudz, kursh ciitiigi bano chiiterus? Un vinjam nav slots? blink.gif

Cold, tadi admini ir daudz uz gigna, bet slota nav un ja denjam tagad ta vienkarshi iedos tas nebus godigi pret adminiem kuri ir ziedojushi, lai sanjemtu slotu, principa noperkot to.

Link to comment
Share on other sites

Reti kurš ir tāds kurš ir ziedojis LAI saņemtu slotu, lielākoties tā bija vēlme palīdzēt mums un mūsu serverim. Mēs šo cēlo žestu atalgojām ar slotu, jo tas bija labākais veids kā pateikt paldies. Ja kopš servera nomaksas kāds ir dabūjis slotu, tad tīri tāpēc, ka kāds no mums ir izdomājis ka attiecīgais cilvēks to ir pelnījis par savu labo sirdi.

zb jau šito skaidrot visiem kas izmanto terminu "nopirkt slotu".

Link to comment
Share on other sites

lielākoties tā bija vēlme palīdzēt mums un mūsu serverim

Ka tu to zini? Man gan liekas, ka daudzi no tiem ziedotajiem noziedoja tikai tadelj, lai pieregotu niku vai iegutu slotu, jo citas iespejas to izdarit nav! Protams, es ari neapshaubu kada labo sirdi, palidzot gignam, kad tas bija nepiecieshams.

edit: un vaitad slots nav visiem, kas ir noziedojushi? Nu es domaju tiem, kam niks ir bijis pieregots pirms tam?

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Kā es to zinu? lol kas tu domā es nevienu no tiem cilvēkiem nepazīstu? Ziedošana sākumā bija ziedošana un nekāda sakara ar nika reģistrēšanu nebija. Nerunā par lietām kuras nezini... un reģistrāciju neaizklapēja ciet reizē ar naudas vākšanu, tā ka šīs lietas nav saistītas. Mums vienkārši pieriebās iet cauri ~40 reģistrācijas pieteikumiem dienā. Tas ka niku varētu reģistrēt pa 10ls vēlāk ienāca prātā. Bez tam lielākā daļa ziedotāju pie tam bija jau ar reģistrētiem nikiem...

un loģiski ka visiem jau regotajiem keksiem, kas ziedoja tika uzlikts slots, jo tad bija skaidri redzams, ka cilvēks vēlas palīdzēt, jo tad vēl serverī tikt ar regotu niku nebija problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...